כלים ומערכות שיווק דיגיטלי

16 סקירות
רוצה לייעל את העבודה שלך? כאן נפרסם סקירות של מוצרים, שירותים וכלים שונים שיכולים לסייע למקדמי אתרים ואנשי שיווק באינטרנט בביצוע משימות או קבלת תובנות כדי למקסם את האפקטיביות של העבודה שלהם. שמעת על מוצר או שירות מעניין שיכול לעזור לקהילה? נשמח לשמוע!
הצגת כלים מקטגוריה:
canva
תוכנת לעיצוב גרפי
5/5
מערכת עיצוב גרפי בענן שמאפשרת לכל אחד לעצב כמעט כל מה שירצה בלי צורך בכישורי עיצוב קודמים. טמפלייטים ואלמנטים גרפיים מוכנים מראש בממשק נוח ואינטואיטיבי.
אלמנטור
עורך ויזואלי לאתרי וורדפרס
5/5
מדריך בסיסי למתחילים שיסביר על אלמנטור (Elementor) ואיך מיום הקמתו הפך לבונה האתרים המתקדם והמבוקש ביותר בעולם, עם יותר מ-5 מיליון התקנות.
הלוגו של פייבר
פלטפורמה לחיפוש פרילנסרים
5/5
בואו למצוא את כל השירותים שאתם צריכים החל מ-$5 בפלטפורמת הפרילנסרים הגודלה בעולם פייבר (Fiverr). עריכת וידאו, כתיבת מאמרים, עיצוב לוגו ועוד.
אפליקציית Clipdrop
אפליקציית צילום מציאות רבודה
5/5
אפליקציית AR (מציאות רבודה), שמאפשרת לצלם משהו אמיתי באמצעות הטלפון ולהעביר אותו מיידית למכשיר אחר בו מותקן פוטושופ לצורך עיבוד ועריכה.
SparToro
מערכת למחקר שוק ומציאת קהל יעד
5/5
מערכת מחקר שוק למציאת קהלי יעד ספציפיים מתוך פלטפורמות ווב ורשתות חברתיות. מזינים את התחומים והמערכת מוצאת את האנשים המובילים באותו תחום.
zefo
ניהול SEO למקדמי אתרים
5/5
מערכת אחת שבה אפשר לנהל את פעילות קידום האתרים במקום אחד – מעקב אחרי דירוג מילות מפתח, מחולל דוחות טכניים לאתר, מחקר מילים, תובנות על מתחרים ועוד.
subscribers
מערכת התראות Push בדפדפן
5/5
מערכת המאפשרת לשלוחהודעות Push בדסקטופ ובמובייל למשתמשים שאישרו לקבל פרסום בדומה לניוזלטר, כולל דשבורד חכם שמציג דטה על המשתמשים.
lead.im
מערכת ניהול לידים ואוטומציה
5/5
מערכת המאפשרת לנהל לידים במקום אחד כך שיתקבלו ממגוון מקורות תנועה, כולל דיוור, סמס, אוטומציית קמפיינים, ניהול מכירות ועוד.
לוגו qualimatch
ניהול השמת עובדים בתחום הדיגיטל
5/5
מערכת שעוזרת למעסיקים למצוא ולסנן טאלנטים מובילים בתחום הדיגיטל. מנגד, המערכת עוזרת לטאלנטים למצוא את משרת החלומות שלהם בתחום.
activetrail
מערכת דיוור אלקטרוני ואוטומציה
5/5
מערכת לשליחת דיוורים באימייל, המכילה תבניות ואפשרויות משלוח חכם כולל אוטוריספונדרים ואוטומציות שאפשר לשלב בפאנל, סמסים, טפסים ועוד.
buzzsumo
מחקר סושיאל ומשפיעני רשת
5/5
מערכת שמנתחת מאות מליוני פיסות תוכן ברשת ומוצאת את משפיעני הרשת הכי פופולאריים לפי תחום מסוים, מה התכנים שקיבלו הכי הרבה שיתופים, ניטור מותגים ועוד.
semrush
ניתוח מתחרים ומחקר נישה
5/5
החברה שנוסדה ב-2008 ומעסיקה למעלה מ-1,000 עובדים, נחשבת לחוד החנית הטכנולוגית בתחום ה-SEO ותספק לכם את כל החוזקות והחולשות של המתחרים שלכם.
Rankranger
מעקב אחרי דירוגים בגוגל
5/5
אחת המערכות המובילות למעקב אחרי דירוגים בגוגל, המלצות טכניות לאופטימיזציה, תובנות על מתחרים וגילוי מילות מפתח רלוונטיות חדשות לקידום האתר.
ProRankTracker
מעקב אחרי דירוגים בגוגל
5/5
מערכת למעקב אחרי דירוג על מילות מפתח של האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים כמו יאהו, בינג, יאנדקס ועוד. ניתן לעקוב גם אחרי מיקומים של סרטונים ביוטיוב וגוגל.
סקירת Majestic SEO
בדיקת קישורים נכנסים לאתר
5/5
מערכת שמאפשרת לקבל מידע ותובנות לגבי הקישורים הנכנסים לאתר שאותו חוקרים, כולל ציונים ודירוגים פנימיים שפיתחו (לרבות ציון Trust/Citation Flow).
ניתוח קישורים נכנסים לאתר
5/5
מערכת מתקדמת לניתוח קישורים שמפנים לאתר, כולל בחינת כל הפרמטרים שלהם ומציאת מקורות רלוונטיים לקישורים. לכל קישור אפשר לראות את כל המדדים.