קורס קידום אתרים בגוגל

קורס קידום אתרים

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,linkedin,google,mail" counters=1 counter_pos="hidden" total_counter_pos="leftbig" style="button" url="https://www.askpavel.co.il/courses" twitter_user="askpavel"]

 

עם התפתחותו האינטנסיבית של האינטרנט בשנים האחרונות, נולדו להם מקצועות חדשים ותחומים נלווים רבים כגון: שיווק וקידום אתרים במנועי חיפוש (SEO), מדיה חברתית, ווב אנליטיקס יישומי ועוד. אז למרות שכל אחד יכול ללמוד עצמאית, ללימודים במסגרת קורס מקצועי יש מספר יתרונות מובהקים: "ללמוד בלי לטעות", מקבלים את המידע המהימן ביותר, מרצים מנוסים, סביבת למידה נוחה, לא מתמודדים לבד עם בעיות ואי הבנות ועוד. לפניכם רשימת קורסים וסדנאות בנושאי הקידום ושיווק אתרים באינטרנט וגוגל בפרט.

עדכון: העמוד הזה לא מציג את כל המכללות בארץ בהן אפשר ללמוד קורס קידום אתרים. בקרוב האתר הולך לעבור שדרוג מקיף וכחלק מהשדרוג אופי הדף הזה ישתנה, עמכם הגולשים סליחה על חוסר העדכניות.

הקורס שלנו: קורס קידום אתרים – AskPavel Campus

קורס קידום אתרים

הקורס שלנו הוקם מתוך חזון להפיץ את כל הידע שצברנו על קידום אתרים ב-10 השנים האחרונות מאז שקהילת AskPavel הוקמה. אנחנו מאמינים שצריך "ללכלך" את הידיים כדי ללמוד קידום אתרים בדרך האפקטיבית ביותר בגלל זה המטרה שלנו היא לגרום לסטודנטים להביא את האתר שלהם בעצמם לתוצאות, מיקומים ואפילו הכנסות במהלך הקורס, באמצעות ליווי מרצים שהם בעצמם מקדמי אתרים כיום בשטח. המרצים בקורס הם אנשי SEO וותיקים ומקדמים אתרים כיום בארץ ובחו"ל והמטרה היא להעביר את כל המתודולוגיות והאסטרטגיות שלהם לסטודנטים בקורס.

 

קורס שיווק באינטרנט וקידום אתרים – מכללת האקריו

האקריוהאקריו המרכז להכשרת והשמת עובדים איכותיים לתעשיית ההייטק, פועלת מעל 16 שנים כאשר החזון הוא לתת כלים מקצועיים ועדכניים לתלמידינו. האקריו מציעה קורס שיווק באינטרנט חדש ובמתכונת ייחודית. בקורס זה נלמד ונתנסה בכל האפשרויות והדרכים לחשיפה וקידום באינטרנט. התלמידים במכללה נהנים ממודל הכולל: מלגת לימודים בסך 7,000 ש"ח, הכשרה ע"י מיטב המרצים בתחום, הכנה להסמכות Google Adwords, סטאז' והתחייבות לעבודה לבוגרים.

קורס קידום אתרים – מכללת ג'ון ברייס ו-SEO Simple

מכללת ג'ון ברייסמכללת ג'ון ברייס הינה חלק מקבוצת מטריקס ומציעה למעלה מ-500 קורסים שונים. הקורס המקצועי לקידום אתרים שמוצע במכללה מועבר בשיתוף פעולה עם חברת SEO Simple. הקורס הוקם בשנת 2006 ובמהלך השנים הוכשרו באמצעותו למעלה מ-1800 בוגרים בקורס זה בלבד. מלבד ידע מקצועי נרחב בתחומי השיווק באינטרנט השונים, הקורס מספק גם התנסות בפרויקט קידום עצמאי תוך ליווי מקצועי של המרצים.

קורס PPC – מכללת Seperia

קורס פרסום ממומן ב-Seperiaחברת Seperia, מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום השיווק באינטרנט בארץ, מציעה קורס PPC ראשון מסוגו. במסגרת הקורס ניתן ללמוד את כלל הנושאים הנוגעים לפרסום ממומן כגון: פרסום בגוגל אדוורדס, פייסבוק, הקמת עמודי נחיתה, אופטימיזציה לייחס המרה ועוד. הקורס כולל 100 שעות אקדמאיות ונמשך 4 חודשים. הקורס יתקיים בקבוצות קטנות של 12 איש על מנת לאפשר ייחס וליווי אישיים.

קורס PPC – מנהלי קמפיינים בטראפיק לורדס

Traffic Lords Academy מקבוצת Traffic Lords מציעה קוTraffic Lords Academyרס PPC מקיף למנהלי קמפיינים אונליין, בקורס נכלול את נושא ניהול תקציבי פרסום אינטרנטיים עם דגש על הפלטמורמות המובילות: גוגל, פייסבוק ולינקדאין, אווטבראין וטאבולה. ב-3 חודשים נדאג להפוך אותך לאיש שיווק אינטרנטי מהשורה הראשונה בתעשיה הישראלית בעל תעודות הסמכה מטעם ענקית הפרסום – גוגל. 100 שעות לימוד מהכיתה.

קורס SEO – מכללת דעת השרון

מכללת דעת השרוןמכללת דעת השרון היא מהמכללות הראשונות בארץ אשר פתחו מסלול ייעודי ללימוד קידום אתרים SEOו- SEM . המכללה הוקמה לפני עשרים ושלוש שנים, ובמהלכן הכשירה למעלה מ-12,500 בוגרים בתחומי מדעי המחשב, שיווק באינטרנט, בניית אתרים וקידום אתרים. בראש תכנית הלימודים לקידום אתרים במכללה עומד מר אסף אלכסנדרוביץ'.

קורס קידום אתרים – מכללת נס (NESS)

מכללת נסמכללת נס מתמחה בהכשרה טכנולוגית ניהולית להייטק, קורסי מחשבים ומהווה חלק מחברת Ness. מאות מבוגרינו נקלטו לעבודה בחברות מובילות. קורס קידום אתרים ב- Ness College מקנה כלים מקצועיים והיכרות מעשית ב-SEO. הקורס כולל תרגול מעשי של החומר הנלמד. הסילבוס של הקורס נבנתה בשיתוף עם גביש פתרונות אינטרנט.

קורס קידום בגוגל – SEO College

מכללת SEO Collegeמכללת SEO College מקבוצת SEO Israel הוקמה על מנת להכשיר את דור המחר של מקדמי אתרים מקצועיים. הקולג' מציע קורס קידום אתרים מקיף ומעמיק, המעניק לבוגריו לא רק ידע מקצועי נרחב ויכולת מעשית ומיידית לקידום אתרים, אלא גם מקצוע מבוקש ומכניס. הקולג' צמח מתוך חברת קידום האתרים הותיקה, SEO Israel, ותכני הלימוד בו מותאמים לצרכים ולדרישות של חברות קידום אתרים.

קורס שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים – מעוף

קורס שיווק דיגיטלי במעוףחברת בידיאו מעוף בע"מ מפעילה את תכנית מעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, ומסייעת ליזמים ועסקים קטנים ובינוניים להצליח. אנו מציעים מגוון קורסים מקצועיים ליזמים ובעלי עסקים במימון של משרד הכלכלה. קורס שיווק דיגיטלי מורכב מ-40 שעות אקדמיות ומטרתו להקנות למשתתפים את הידע וההיכרות עם המדיות השונות שיאפשרו להם לבחור ולהשתמש בכלי הנכון ביותר לשיווק העסק. הקורס ישלב בין למידה לבין תרגול לכל אורכו.

קורס שיווק ופרסום באינטרנט – האקדמיה לשיווק

האקדמיה לשיווק April Academy

האקדמיה לשיווק April Academy מציעה מגוון רחב של קורסים וסדנאות מעולם השיווק המאפשרים למנהלים של האתמול להתחבר למחר החדש וליישם את הנלמד בהצלחה תוך כדי ובסיום הלימודים.

קורס מנהלי מדיה חברתית – המכללה לניו מדיה

לימודי מדיה חברתית במכללה לניו מדיההמכללה הוקמה בשנת 2010 על יסודותיה של חברת NDI Tech שפועלת בישראל משנת 2001. המכללההוקמה מתוך צורך גובר להכשיר אנשי מקצוע לתפקידי שיווק פרסום ותקשורת שיווקית בעידן דיגיטלי. קורסי המכללה פותחו והותאמו לתת מענה לעוסקים בתחומי השיווק, יח"צ,  והפרסום בכל שלב בקריירה שלהם, החל מסטודנט ועד למנהל בכיר בארגון.

סדנת פרסום בגוגל – WebSeminar

סדנא לפרסום ממומן בגוגל - WebSeminarהסדנא של WebSeminar עוסקת בפרסום ממומן בגוגל ומועברת בכיתת מחשבים של 20-25 משתתפים. אורכה הוא כ-4 שעות אקדמיות והיא מתחלקת ל-2 מסלולים: "מתחילים 101" אשר מיועד לעסקים שמעולם לא פרסמו בגוגל, או "מתקדמים 201" שמתאימה לעסקים שכבר התחילו לפרסם בגוגל ומעוניינים לשפר את ביצועי הקמפיין שלהם.

קורס מדיה חברתית – מכללת סומו

שיווק במדיה חברתית - מכללת Sumo

הקורס של מכללת סומו הוקם בשנת 2011 ומספק כלים מעשיים בניהול ושיווק במדיה חברתית. הקורס כולל 16 מפגשים חד שבועיים של 4 שעות כל מפגש. יש גם תוכנית מקוצרת יותר שכוללת סך הכל 7 מפגשים. תוכנית הלימודים בקורס מגוונת וכוללת התייחסות לכלל הנושאים הרלוונטיים בתחום, כגון: ניהול קהילה, קידום סרטוני וידאו, כתיבת בלוגים, רשתות חברתיות מבוססות מיקום, יצירת engagement ופיתוח אסטרטגיית תוכן במדיה חברתית.

מדוע יש צורך בקורס קידום אתרים?

קורסי שיווק באינטרנט וקידום אתרים

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אתרים מבינים שהופעת האתר שלהם במנועי החיפוש (ובגוגל בפרט) – הינה קריטית. מנועי החיפוש כבר כבשו את שוק חיפוש המידע באינטרנט בסערה וכיום המשפט "אם אתה לא שם – אתה לא קיים" נכון מתמיד. יתרה מזאת, קידום האתרים של היום הוא לא כמו פעם – ההתאמה האישית שגוגל עושה לכל גולש, משנה את דרך ההסתכלות על התחום ומחזקת יותר ויותר את הצורך בשיווק נכון של האתר והתכנים.

תקציבי ענק מופרשים מצד בעלי העסקים, לצורך שירותי שיווק באינטרנט וקידום אורגני בפרט. זאת משום שהתחום "טרי" ייחסית וכמות המומחים בשוק, אשר יודעים ומבינים את אופי העבודה, דל. מעבר לכך, אין מקומות לימוד מסודרים אשר מלמדים את התחום כמקצוע. לכן רבים ממקדמי האתרים לומדים אותו עצמאית, בעיקר באמצעות קריאת מאמרים המלווה לאחר מכן ב"ניסוי וטעיה". תהליך למידה שכזה ארוך וכרוך בהרבה טעויות הנובעות מחוסר ידע מוקדם. בנוסף, אדם המנסה ללמוד את התחום מאנשים שאינם מבינים, אינו יודע אם מה שהם מלמדים הוא נכון.

קהל היעד בקורס קידום אתרים

קהל היעד לקורס הזה מגוון משום שהוא כולל מגוון נושאים הנוגעים לעולם האינטרנט.

 • מנהלי ובעלי אתר אינטרנט
 • אנשי ומנהלי מכירות
 • מנהלי שיווק
 • גופים פרטיים ובעלי עסקים
 • מנהלים טכנולוגיים
 • חיילים משוחררים
 • מעוניינים להפוך לנותני שירות בתחום
 • בוני ומעצבי אתרים
 • יועצי אינטרנט
 • רוצים לקדם את ידיעותיהם בתחום
 • משווקי תוכניות שותפים באינטרנט
 • כותבי תוכן וקופירייטרים