תוכן וקופירייטינג

במדור זה נפרסם כתבות, מדריכים ומאמרים על תוכן דיגיטלי. נגלה מה מעניין את הגולשים והגולשות, איך לכתוב תוכן שגולשים אוהבים וגוגל אוהב להעלות בתוצאות החיפוש ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לשפר את התוכן שאנחנו יוצרים ויוצרות. ניגע בהבדלים בין כתיבה לאתרים, כתיבה לרשתות החברתיות ויצירת תוכן שהוא בכלל לא כתוב כמו תמונות, אינפוגרפיקה, מיקרו-קופי, סרטונים (ארוכים וקצרים) ותוכן אודיו (פודקסטים, וובינרים וכו׳). המדור יעסוק בכל סוגי התוכן, בכל הפעולות אשר עוזרות להעלות את התוכן גבוה בתוצאות החיפוש וכמובן, ניגע גם בקופירייטינג.

חדשות תוכן וקופירייטינג

יוטיוב הודיעה שהיא מתכוונת להתחיל לשלם מדי חודש ליוצרי ה-Shorts הטובים ביותר. לשם כך היא הקימה קרן על סך 100 מיליון דולר וזאת כדי להעניק תשלום ליוצרים בעבור הפקת הסרטונים.

מדריכי תוכן וקופירייטינג

שאלות ותשובות

2 תשובות
קולות
0
1 תשובה
קולות
0
2 תשובות
קולות
0
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 28/05/21 על ידי creativel 2.5k צפיות
1 תשובה
קולות
0

תגובות בפוסטים

קורסים בתחום תוכן וקופירייטינג

סקירות כלי תוכן וקופירייטינג

canva
תוכנת לעיצוב גרפי
5/5
מערכת עיצוב גרפי בענן שמאפשרת לכל אחד לעצב כמעט כל מה שירצה בלי צורך בכישורי עיצוב קודמים. טמפלייטים ואלמנטים גרפיים מוכנים מראש בממשק נוח ואינטואיטיבי.
activetrail
מערכת דיוור אלקטרוני ואוטומציה
5/5
מערכת לשליחת דיוורים באימייל, המכילה תבניות ואפשרויות משלוח חכם כולל אוטוריספונדרים ואוטומציות שאפשר לשלב בפאנל, סמסים, טפסים ועוד.
buzzsumo
מחקר סושיאל ומשפיעני רשת
5/5
מערכת שמנתחת מאות מליוני פיסות תוכן ברשת ומוצאת את משפיעני הרשת הכי פופולאריים לפי תחום מסוים, מה התכנים שקיבלו הכי הרבה שיתופים, ניטור מותגים ועוד.