קורס קידום אתרים בגוגל (SEO)

בואו ללמוד איך לקדם את האתר שלכם למקום הראשון בגוגל

מה לומדים?

הקורסים שאנחנו מציעים בנושא קידום אתרים בגוגל (SEO)

למי הקורסים שלנו מתאימים

הקורסים שלנו רלוונטיים לכל מי שרוצה ללמוד או לעשות בעצמו שיווק דיגיטלי.

עסק קטן

עסקים קטנים ועצמאיים שרוצים...

סוכנות דיגיטל

סוכנויות דיגיטל ויועצים שרוצים...

מחלקת שיווק בארגון

מחלקות שיווק בחברות וסטארטאפים שרוצים...

קריירה בדיגיטל

סטודנטים וחיילים משוחררים שרוצים...

מי מלמד?

אנשי המקצוע שילמדו אותך נושא קורס: קידום אתרים בגוגל (SEO)
ג'ני טורליאנסקי
מרצה ויועצת אנליזה שיווקית, דאטה ואוטומציות

מהנדסת תעשיה וניהול, בעלת תשוקה לידע בתחומים מגוונים, כל הזמן דואגת להרחיב תחומי עניין, כיום לומדת בלימודי תעודה “ניהול משא ומתן”, אוהבת ללמד ולראות את הסטודנטים מיישמים את הידע.

זהר עמיהוד
זהר עמיהוד
מוביל עסקים להצלחה באינטרנט

עוזר לעסקים להשיג תוצאות באמצעות וובינרים ושיחות וידאו. בין לקוחותיי: מכון הייצוא, התאחדות התעשיינים, קרן היסוד, מכבי שירותי בריאות, BDO, חברות ועסקים להם אני מנהל וובינרים.

הנושאים שתלמדו בקורסים על קידום אתרים בגוגל (SEO)

הדרך הקלה - מה המתחרים עושים

מחברים את הנקודות בעבודה עם SEMrush

איתור תקלות והזדמנויות SEO

בניה ומיפוי לינקים

מחקר מילות מפתח

הקמת פרויקט ומחקר מתחרים

כמעט כל החלטה צרכנית מתחילה היום מגוגל. כשאתם מחפשים צימר, כשאתם רוצים להשוות מחירי טיסות ואפילו בקניית מייבש כביסה. גוגל הפך לשער הכניסה של קבלת ההחלטות הצרכניות שלנו באינטרנט. בקורסים נלמד אותך איך לקדם את האתר שלך בגוגל כדי להנות מהחשיפה הגבוהה הזו שגוגל מציע ובכך להגדיל לידים והכנסות. אחרי הקורסים תדעו איך לקדם אתר בגוגל: איך לעשות אופטימיזציה, איך לכתוב מאמרים בהתאם לכללים של גוגל, איך להשיג קישורים, איך לנתח את התנהגות הגולשים באתר ואיך לעבוד עם הרבה כלים ותוכנות SEO. הנושאים שנלמד:

  • לאפיין ולבנות אתר מותאם לכללים של גוגל
  • לנתח את התנועה של המבקרים באתר כדי לשפר את יחס ההמרה
  • לעשות אופטימיזציה לעמודים כדי להגיע למקומות הראשונים בגוגל
  • להשיג קישורים לאתר כדי לחזק את הרלוונטיות שלו
  • לכתוב תוכן מניע לפעולה לפי הכללים של גוגל

שאלות ותשובות נפוצות

בגוגל מתבצעים מעל 70,000 חיפושים בכל שנייה. חלק ניכר מהחיפושים קשור למוצרים ושירותים שונים, וחלקם מוביל לפעולה מיידית כגון פנייה לעסק, רכישה אונליין ועוד. שכירים ובעלי עסקים משיגים שליטה על הנראות האורגנית של האתרים שלהם בגוגל, בעזרת קורס קידום אתרים. באמצעות 20% מהפעולות החשובות ביותר, תלמדו כיצד להגיע ל-80% מהתוצאות היעילות ביותר לאתר. הכלים שתרכשו בקורס מסייעים הן לעצמאיים והן לשכירים: בעלי עסקים? בעזרת הקורס תלמדו לקדם את האתר או לפקח ביעילות על צוות SEO חיצוני. שכירים לומדים לקדם את נכסי החברה או הארגון, ולנהל צוות או מחלקה שלמה.
בראש הקורסים שלנו עומדת נבחרת מרצים איכותיים, שעוסקים בקידום אתרים ושיווק באינטרנט למחייתם (ולא רק מלמדים בתיאוריה). בין המרצים: - מארק לוי – מנהל מחלקת SEO בינלאומי באנגורה מדיה, בעל יותר מ-15 שנות ניסיון בקידום אורגני בחו"ל. - פבל ישראלסקי – מייסד ובעלים של אנגורה מדיה, יזם דיגיטל ומייסד כנס נקסט קייס. מקדם אתרים מעל 13 שנה. - זהר עמיהוד – איש SEO ותיק בעל יותר מ-11 שנות ניסיון בתחום; בעל עסק עצמאי לשיווק דיגיטלי ומוסמך גוגל אדס. - עומר אליעז – מנהל מחלקת SEO בשוק הישראלי באנגורה מדיה, איש קוד בכל רמ"ח איבריו ובעל יותר מ-7 שנות ניסיון. - ג'ני טורליאנסקי – אנליסטית בכירה בעלת יותר מ-9 שנות ניסיון בניתוח התנהגות משתמשים, לצד 7 שנות ניסיון בהדרכה.
לימודי SEO מאפשר לך לצאת עם ידע וכלים שיעזרו לך לעשות את התכלס של המקצוע: - לעשות מחקרי מילים ומתחרים ולדעת מה מתאים ורלוונטי לכל אתר. - לבצע אופטימיזציה יסודית מאלף ועד תו בכל עמוד, שיהיה לא פחות ממושלם לצורכי קידום. - לבנות קישורים ממקורות איכותיים ורלוונטיים, כדי לחזק את הנכס גם מבחוץ. - לרגל אחרי מתחרים ולהשתמש בנשק שלהם כנגדם. - להשתמש בכל הכלים המובילים בתעשיית הדיגיטל: הכלים של גוגל, כלים לבדיקת מתחרים, כלי אנליזה ועוד. - לנתח את תנועת הגולשים לאתר ולהסיק תובנות. או בקיצור – לדעת איך לקדם לבד אתרים קטנים, בינוניים וגדולים בכל התחומים.
קידום אורגני (SEO) הוא תחום שמשתנה בתדירות גבוהה, ומבוסס רובו ככולו על ידע מקצועי מתעדכן ומתחלף. בקורסים שלנו תקבלו נבחרת מרצים שחיים ונושמים SEO מבוקר עד ערב, ונשארים מעודכנים בטרנדים המובילים בתחום. מכיוון שאנחנו מקדמים אתרים למחייתנו, אנו מחויבים להישאר מעודכנים ולהכיר כל צעד ושעל בנבכי העולם הגוגלי.

כמה זה עולה?

סטודנט חופשי

בא לי רק קורס אחד
285 לשנה, כולל מע"מ

גיק דיגיטלי

כל הקורסים
485 לשנה, כולל מע"מ
פופולרי

דיגיטל אקספרט

כל הקורסים + ייעוץ אישי
985 לשנה, כולל מע"מ
שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.