קידום אתרים

כאן יעלו מדריכים, סקירות וחדשות על קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) וקורסים מקצועיים על בניית קישורים, מחקר מילים, מחקר מתחרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש ועוד. מנועי החיפוש וגוגל בפרט, הפכו לכלים הפופולריים ביותר לחיפוש מידע באינטרנט. ככל שהשימוש היומיומי בהם גדל, כך החלו המפרסמים להבין כי מדובר בפרסום ממוקד, שיכול לסייע בגיוס לקוחות חדשים, מכירות ואף חיזוק המותג של העסק. מי שעומד בראש המהפכה הוא מנוע החיפוש Google שהוקם בשנת 1998 ומאז הוליד עימו את תעשיית ה-SEO המסורתית כפי שאנו מכירים אותו כיום. תהליך קידום אתרים בגוגל כולל התאמת האתר לסטנדרטים של גוגל במטרה להגדיל את הרלוונטיות שלו עבור השאילתות של מחפשי המידע וכתוצאה מכך עליה במיקום האורגני.

חדשות קידום אתרים

נדמה כי כבר היו לנו לא מעט עדכונים מצד גוגל, אך מסתבר שהיא לא סיימה עם כולם. גוגל משיקה עדכון אלגוריתם נוסף שמטרתו לבטל קישורים שנתפסים בעיניה כספאם.

מדריכי קידום אתרים

שאלות ותשובות

2 תשובות
קולות
0
1 תשובה
קולות
0
2 תשובות
קולות
0
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 28/05/21 על ידי creativel 2.5k צפיות
1 תשובה
קולות
0

תגובות בפוסטים

קורסים בתחום קידום אתרים

סקירות כלי קידום אתרים

zefo
ניהול SEO למקדמי אתרים
5/5
מערכת אחת שבה אפשר לנהל את פעילות קידום האתרים במקום אחד – מעקב אחרי דירוג מילות מפתח, מחולל דוחות טכניים לאתר, מחקר מילים, תובנות על מתחרים ועוד.
semrush
ניתוח מתחרים ומחקר נישה
5/5
החברה שנוסדה ב-2008 ומעסיקה למעלה מ-1,000 עובדים, נחשבת לחוד החנית הטכנולוגית בתחום ה-SEO ותספק לכם את כל החוזקות והחולשות של המתחרים שלכם.
Rankranger
מעקב אחרי דירוגים בגוגל
5/5
אחת המערכות המובילות למעקב אחרי דירוגים בגוגל, המלצות טכניות לאופטימיזציה, תובנות על מתחרים וגילוי מילות מפתח רלוונטיות חדשות לקידום האתר.
ProRankTracker
מעקב אחרי דירוגים בגוגל
5/5
מערכת למעקב אחרי דירוג על מילות מפתח של האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים כמו יאהו, בינג, יאנדקס ועוד. ניתן לעקוב גם אחרי מיקומים של סרטונים ביוטיוב וגוגל.