גוגל אדס מציעה ניתוח נתונים בעמודות מותאמות אישית

מיטל אור
גוגל אדס הודיעה כי היא מוסיפה מדדי ניתוח הופעות בעמודות מותאמות באופן אישי. המשתמשים יוכלו לבחון את נתוני נתח ההופעות על ידי יצירת עמודות המיועדות לכך.
נתונים בעמודות מותאמות אישית בגוגל אדס

בעבר, Google Ads אפשרה לכלול מיקום ממוצע בעמודות מותאמות אישית אך לאחר שהמיקום איבד מחשיבותו כמדד בשנת 2019 לא הוצעה חלופה לנתון זה.

המיקום הממוצע ונתח ההופעות מאפשרת למפרסמים לעשות חישובים אשר יובילו אותם לאתר את ההזדמנויות העומדות לפניהם. הנתונים יאפשרו להם לקבל החלטות בנוגע לתקצוב ולדרך הניהול של התקציב.

עוד על עמודות מותאמות אישית

עמודות מותאמות אישית מאפשרות למפרסמים להוסיף עמודות בתוך ממשק המשתמש הנוכחי. הדבר מאפשר למפרסמים להתייעל תודות לבחינת נתונים ספציפיים אשר רלוונטיים לקמפיין שלהם.

עמודות מותאמות אישית יכולות לכלול משוואות בהן ניתן לשלב מספר שדות נתונים. לדוגמה, המפרסמים יוכלו לעקוב אחר אחוז ההמרות של מסע הפרסום שלהם. המפרסמים יוכלו להסתכל גם על סוגי ההמרות ולבצע חישובים בנוגע להצלחת צעדיהם.

מפרסמים יוכלו גם לבצע ניתוחי מעמיקים של המודעות וזאת על ידי בחינת המרה בעבור כל הופעה. המטרה היא ליצור עמודות מותאמות אישית בהן יופיעו נתונים אשר המפרסמים רוצים לראות ולעקוב אחריהם. המפרסמים יוכלו לבחור כיצד תעוצב העמודה המותאמת באופן אישי ולנוחיותם יוכלו לעצב את הנתונים כמספרים, אחוזים או כמטבעות.

מדד ניתוח הופעות בעמודות מותאמות

ניתן להשתמש במדדים שונים כדי לנתח את ההופעות וכל זאת בתוך העמודות המותאמות באופן אישי. בין היתר ניתן לבחון את הופעות החיפושים, השיתופים והקליקים.

המפרסמים יוכלו לחלק את העמודות החדשות באופן שיקל עליהם לראות מה הם מקבלים מהפרסום ולהעריך את היחסים בין ההשקעה לבין הנראות וההמרות וכל זאת על סמך מיקוד והגדרות שהם ביקשו לראות.

יישום העמודות יוכל להתבצע בכל אחד מהדפים הבאים אשר מופיעים בממשק המשתמש: קמפיינים, קבוצות מודעות, מודעות ותוספים ומילות מפתח.

כדי ליצור עמודות מותאמות יש ללחוץ בחלק העליון של הטבלה מצד ימין על סמל העמודות ולאחר מכן על “שנה עמודות” (Modify Columns). לאחר מכן יש ללחוץ על העמודות המותאמות אישית ולבחור בעמודה חדשה. לבסוף יש לבחור את המדדים הרצויים להצגה ולהגדיר את המערכת כך שתחשב את הנתונים המבוקשים.

לקריאת הכתבה המקורית

תגיות רלוונטיות: גוגלגוגל אדספרסום בגוגל
שתפו:
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעות
קלות השימוש
0 0 הצבעות
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעות
תמיכה טכנית
0 0 הצבעות
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest

0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
עומר לייבנזון
105
ניהול קהילה
עומר לייבנזון
134
קידום אתרים
עומר לייבנזון
120
מדיה חברתית
עומר לייבנזון
168
מדיה חברתית
יורם ליכטנשטיין
105742
תוכן וקופירייטינג
שי משען
101155
פרסום באינטרנט
דוד כהן
100431
מדיה חברתית
דנה רוזן
82550
ניהול קהילה
נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בדיגיטל

מעל 15,000 אנשי שיווק ובעלי עסקים נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בשיווק דיגיטלי מאז 2007

0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.