גוגל משיקים את Web Analytics TV

גוגל השיקו סדרה של תכני וידאו בשם “Web Analytics TV“, שתשמש מקור מידע לכל הקשור לאנליטיקה ברשת. רובכם ודאי מודעים לחשיבות המעקב אחרי גולשים באתר שלכם.

לייצר קליק ולהביא את הגולש לאתר זהו רק חלק מהעבודה. לדעת האם הוא גולש איכותי, בכמה עמודים באתר שלכם הוא צפה, כמה זמן הוא נשאר באתר, איפה הוא עזב את האתר במהלך שרשרת ההמרה.

זה מה שמעניין באמת, ויכול להביא את מאמצי הקידום שלכם מתוצאות בינוניות להצלחה מסחררת. ומי אם לא גוגל שמספקת את הכלי המוביל לצורך זה ע”י גוגל אנאליטיקס?

מעט אודות גוגל אנליטיקס

“גוגל אנליטיקס הינו שירות חינם המוצע ע”י גוגל שמייצר סטטיסטיקות מפורטות אודות הגולשים באתרים. הכלי מיועד למשווקים בעיקר, והינו השירות הנפוץ ביותר לקבלת נתונים סטטיסטיים אודות גולשים. הכלי נמצא בשימוש בכ- 57% מ- 10,000 האתרים הפופולריים ביותר ברשת” (מתוך וויקיפדיה).

אם אתם מכירים את הנושא, כדאי לכם לעקוב אחרי הגורו, אבינש, בסדרה לעיל.

אם זהו נושא חדש בשבילכם, אז המלצתי היא ללמוד ולהתחיל להשתמש בכוח העצום שטמון בלדעת מה גולשים עושים אצלכם באתר.

איפה לומדים אנליטיקס?

אפשר להתחיל ללמוד ב- “אוניברסיטת ההמרות” של גוגל. חשוב מאוד להטמיע את המערכת מהדקה הראשונה באחד מהאתרים שלכם כדי שתוכלו להתנסות בפועל בכל מה שמלמדים.

אודות אלכס צ'רנורודסקי

אלכס צ'רנורודסקי
אלכס צ'רנורודסקי אוכל SEM לארוחת בוקר ומחזיק זוג זחלני גוגל כחיות מחמד. כאפילייט ומנהל קידום ממומן בחברת השיווק האינטרנטי המובילה בארץ, אלכס צבר ניסיון רב והתמחות בקידום ממומן, אופטימיזציית עמודי נחיתה, ניתוח מגמות והתנהגות גולשים. בעל נגיעה בכל מה שחם בתחום, אלכס משתף וחולק מידע כאן בבלוג ובאתר GoAlex.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *