טוויטר מבצעת בדיקה לשינוי כרטיסיית “על אודות”

טוויטר בוחנת יצירת כרטיסיית על אודות חדשה אשר תספק יותר מידע על המשתמש ותחומי העניין שלו. נכון לניסוי, הכרטיסייה תכלול פרטים כמו: מועדפים, תחומי עניין ועוד.
מיטל אור
טוויטר משנה כרטיסיית על אודות

כפי שפורסם ב-socialmediatoday, טוויטר בודקת את האפשרות לשנות את כרטיסיית העל אודות הנוכחית שלה. המטרה היא להרחיב את המידע על המשתמש עם אפשרות להוסיף שדות, מידע וקישורים. בין היתר יוכלו המשתמשים להוסיף לינקים לפודקאסט, לניוזלטר ותכנים נוספים.

הגברת השקיפות ודגש על איכות התוכן

טוויטר מתמקדת בהגברת השקיפות ושיפור הקשר האישית דרך האפשרות לתת פרטים אישיים נוספים. הרשת החברתית הודיעה כי היא לא נותנת לאנשים מספיק דרכים להביע את עצמם והרעיון של הוספת מידע ישפר את החיבור בין המשתמשים וידריך אותם אחר מי לעקוב ועם מי לתקשר.

בנוסף לכך השינוי יוסיף גם שדה של “חשבון מאושר” אשר יכול להיות יעיל מאד. היכולת להציג את האישור של החשבון אומר למעשה כי החשבון אומר על ידי טוויטר, באמצעות דוא”ל או בטלפון. זהו אות משמעותי אשר יכול לעזור בבניית אמון או לפחות להפחית את החשש מהתנהלות מול בוט.

הצגת אישור החשבון יכול לספק תחושת אמון מול הפרופיל, מה שיכול לשמש כאמצעי לבירור מקורות מידע ולהפחית את ההתפשטות של הפצת המידע השגוי או הגברה של מסרים שונים על ידי בוט. זהו כלי חשוב אשר יכול לשנות את התחושה של המשתמשים כשהם באים באינטראקציות שונות ברשת.

האם השינוי ישיג את המטרה?

אם השינוי אותו בודקת טוויטר אכן ייטמע ברשת יותר משתמשים יוכלו להרגיש ביטחון מול הפרופילים השונים. עם זאת, הדבר ידרוש מהם לעשות בדיקה מול מי הם מתקשרים על ידי כניסה לפרופיל ולא בטוח שהדבר רלוונטי כאשר מדובר בדיונים סוערים.

ההשפעה שיכולה להיות לשינוי כרטיסיית על אודות יכולה להיות מעניינת כאשר יתכן ויהיה שיפור בהצגת הפרופילים והשלכות נוספות. יש לציין כי העדכון נמצא בבדיקה, ללא לוח זמנים להשקה, אך ללא כל ספק מדובר בשינוי מצד הרשת החברתית.

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
143
מדיה חברתית
מיטל אור
96
קידום אתרים
מיטל אור
95
מדיה חברתית
מיטל אור
100
קידום אתרים
מיטל אור
131
קידום אתרים
שי משען
89953
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88919
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88350
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66995
קידום אתרים
ירון אחר
65297
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x