טיק טוק בוחנת אפשרות להעלאת סרטונים ארוכים

ככל שיותר משתמשים מורידים את אפליקציית TikTok כך היא בוחנת כיצד היא יכולה למקסם את הנוכחות שלה. במסגרת כך, האפליקציה בוחנת את האפשרות להרחיב את הווידאו העולה למשך 5 דקות.
מיטל אור
טיק טוק בוחנת אפשרות להעלאת סרטונים ארוכים

כבר ראינו כי TikTok עושה מאמצים לגדול ולרגש את המשתמשים. פיתוח TikTok Stories, האפשרות ליצור קורות חיים כבר נחלו הצלחה ועכשיו היא מתחילה לאפשר לחלק מהמשתמשים להעלות סרטונים באורך של עד 5 דקות. הדבר עשוי לעורר שינוי משמעותי בפלטפורמה.

מ-15 שניות עד 5 דקות

בתחילת דרכה, התמקדה TikTok בסרטונים קצרצרים או נכון יותר קליפים אשר לא עלו על 15 שניות. לאחר זמן קצר ה-15 שניות הפכו ל-60 שניות ובחודש יולי השנה (2021) היא הרחיבה את זמן הסרטונים לכדי 3 דקות. עתה נבחנת האפשרות להגדיל את הסרטונים ל-5 דקות כאשר המטרה היא לאפשר למשתמשים להיות יצירתיים יותר.

במקביל, TikTok תוכל ליהנות ממשבצות מודעות נוספות אשר יורחבו ברגע שהמשתמשים יעלו סרטונים ארוכים יותר. מדובר על שינוי משמעותי שיכול להשפיע על צמיחת החברה.

תחרות מול YouTube

הרחבת אורך הסרטונים העולים ל-TikTok מובילה לירידות מול המתחרות YouTube ומול פייסבוק. כאשר הסרטונים יהיו ארוכים יותר, הפלטפורמה תהיה עוד יותר אטרקטיבית מכפי שהיא היום כשיתכן שהיוצרים יתמקדו בעבודה עם אפליקציה זו על חשבון אחרות.

נכון לעכשיו, כל המשתמשים יכולים להעלות סרטונים של שלוש דקות ולעלות לשידורים חיים ארוכים יותר. חלק מהמשתמשים כבר קיבלו את האפשרות להעלות סרטונים ארוכים וזאת כדי שהפלטפורמה תוכל לבחון את התגובות ואת הצורך בשינוי.

יש לציין כי לגרסה הסינית של האפליקציה, Douyin יש בסיס נרחב של משתמשים וכי היא מאפשרת להם להעלות סרטונים באורך של 15 דקות כבר מאז 2019. כלומר, במידה מסוימת אפשר להגיד כי TikTok כבר ביצעה ניסיונות להעלאת סרטונים ארוכים בהצלחה.

משתמשי TikTok עשויים לחוש בשינויים מהירים באפליקציה, אך למעשה היא כבר ביצעה ניסוי קודם עם Douyin בה יותר מ-600 מיליון משתמשים בסין. עם זאת, ברור כי האפליקציה תצטרך לעקוב אחר העלאות הסרטונים והצפיות לפני שתחליט אם להרחיב את הפונקציה החדשה ליותר משתמשים.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר בעלת הכי הרבה הצבעות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89704
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88477
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88102
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66869
קידום אתרים
ירון אחר
65050
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
15
מדיה חברתית
מיטל אור
20
מדיה חברתית
מיטל אור
68
תוכן וקופירייטינג
מיטל אור
41
קידום אתרים
מיטל אור
18
מדיה חברתית
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
1
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x