אינסטגרם משיקה ניהול שידורים חיים

אינסטגרם משיקה אפשרות חדשה לניהול שידורים חיים של IG. למעשה היא מוסיפה כלים לשידורים החיים באפליקציה ובתוך כך אפשרות להנחות את השידור החי.
מיטל אור
אינסטגרם משיקה ניהול שידורים חיים

השדרנים ב-IG יוכלו להקצות תפקיד למנחה והוא יוכל לדווח על הערות, להסיר צופים מהשידור ולכבות את ההערות שעולות מצופה ספציפי.

שליטה בהתנהלות השידור החי

הפונקציה החדשה שמושקת על ידי אינסטגרם תאפשר ליוצרים שעולים בשידור חי לשלוט טוב יותר בהתנהלות השידור וכל זאת על ידי הגדרת מנחה נוף לשידור. כמו כל סטרימינג שעולה בשידור חי, גם היוצרים באינסטגרם מגלים לא פעם שעולות תקריות שהן לא ציפו להם.

תגובות לא הולמות, ניסיונות לפגוע ביוצרים בדרכים שונות ותקריות של אלימות מילולית עולות לא פעם ופוגעות הן ביוצרים והן בקהל שלהם. שליטה בסטרימינג תאפשר להפחית תקריות לא נעימות ועם זאת יש לזכור כי מדובר באתגר לא קטן ובמיוחד בתחילת הדרך.

האם נצליח להפחית את הפגיעות בשידורים החיים?

ניהול סטרימינג בשידור חי עשוי לשפר בצורה משמעותית את מקרי התקיפה ואת התגובות הפוגעניות. עם זאת ברור כי מדובר באתגר לא קטן כיוון שהשידור מתקיים בזמן אמת וישנו ערך בתגובות האמיתיות והאותנטיות. היום חלק מהמשתמשים שמנצלים את השידורים עושים זאת כי הם יודעים שיש להם את הכלים לעשות זאת.

הפיתוח החדש של אינסטגרם אמור לעזור ליוצרים. הוא אמור לספק אמצעי הגנה ואבטחה ותוך כדי גם להקל על ניהול השידורים החיים. יתכן מאד שבתחילת הדרך יהיה צורך להתרגל לכלי החדש וניתן להעריך שגם הקהל יגיב בצורה משלו לשינוי.

אינסטגרם (שוב) הולכת בעקבות TikTok

מצד אחד משתמשי אינסטגרם זוכים לכלי חדש שיאפשר להם לעלות לשידורים חיים בביטחון רב יותר ממה שהיה להם עד כה. מצד שני, האפשרות לשליטה אינה חדשה וזאת כיוון ש-TikTok העלתה זאת כבר בחודש יולי בשנה שעברה (2021).

מעכשיו היוצרים יוכלו להוסיף מנחה שיקבל סמל מיוחד משלו. היוצרים יוכלו לבחור לעצמם את המשתמש שיהיה מנחה והם יוכלו להשתמש ברשימה שתוצע להם על ידי אינסטגרם.

 

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
54
מדיה חברתית
מיטל אור
48
קידום אתרים
מיטל אור
83
מדיה חברתית
אורלי משאט
140
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
105
קידום אתרים
שי משען
90395
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
89690
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88885
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
67261
קידום אתרים
ירון אחר
65649
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x