גוגל הופכת את יצירת מודעות הווידאו לפשוטה

מיטל אור
פיצ'ר חדש של גוגל אדס כולל מעכשיו גם יצירת מודעות וידאו עם כלים קריאטיביים חדשים. יצירת הווידאו תהיה זמינה בספריית הנכסים ותכלול תכונות של ספרייה מרכזית לנכס הנוצר וכלים להוספת קריינות למודעות המיועדות ל-YouTube.
גוגל הופכת את יצירת מודעות הווידאו לפשוטה

עסקים ומפרסמים יוכלו ליצור מודעות וידאו תוך דקות ספורות וכל זאת תוך בחירת אחת התבניות החדשות שמציעה גוגל. הכלי החדש מציע 14 תבניות כשכל אחת מעוצבת במטרה להשיג מטרה שונה כולל: אפיון מוצר, קידום אירוע מכירה, עידוד הורדת אפליקציה ועוד.

תבניות אופטימליות לפרסום ב-YouTube

על פי גוגל התבניות שנוצרו מיועדות בדיוק לפרסום ב-YouTube. הן מיועדות לסייע למפרסמים להגיע לתוצאות מקסימליות כשהן מציעות קצב אופטימלי, מיקום מותג ומוצר מתאים וקריאות בולטת המניעה לפעולה. הן נועדו במטרה לעזור למודעה לבלוט. 

תבניות אשר מנחות את המפרסמים מקלות על יצירת סרטונים כשהמורכבות נעלמת והעסקים יכולים להשקיע יותר זמן בפיתוח המסרים, תובנות הקהל, יצירת אסטרטגיה לקמפיין ופחות ליצירת הווידאו. היצירה עצמה היא פשוטה כשכל שיש לעשות הוא לבחור תבנית, להוסיף לה תמונות, טקסט ולבחור את צבעי המותג. ניתן להוסיף גם מוזיקה מתוך ספריית האודיו של גוגל או קריינות.

הוספת קריינות למודעות הווידאו

תודות לטכנולוגיית הבינה המלאכותית (AI) של גוגל מצורפת תכונה חדשה של קריינות לתבניות. התכונה הנוכחית ממירה את הטקסט לקול מדובב בצליל טבעי כך שהוא יוכל להימשך, על פי הצורך, לאורך המודעה. גוגל מתגרה באיכות האנושית של הקריינות ולדבריה הפונקציה מותאמת לפרסום המבוקש.

עסקים ומפרסמים יוכלו לגשת לתכונת הקריינות מתוך ספריית הנכסים של Google Ads כשאלו יוכלו לבחור באחד מתוך שבעה קולות שמוצעים כרגע. יש לציין כי מעכשיו כל מודעה יכולה להיות מלווה בקריינות, כולל מודעות שכבר הועלו ושרצות במסעות פרסום.

שיפור יצירת המודעות

גוגל מציגה בספריית הנכסים את התכונות החדשות כשאלו מיועדות לשפר את אופן ארגון, הגישה והיצירה של הסרטונים. הקריינות האוטומטית זמינה כעת בשפות: אנגלית, צרפתית, פיליפינית, אינדונזית, הינדית, מלזית, מנדרינית, קוריאנית, ספרדית ושוודית.

לדבריה, ספריית הנכסים, התמונות והסרטונים זמינה למשתמשים בכל חשבון Google Ads והיא מאפשרת להעניק חוויה חזותית ראשונה מסוגה. המפרסמים יוכלו מעכשיו ליצור את המודעות שלהם בקלות. בכל רגע נתון אפשר לגשת לתמונות והסרטונים ולבצע מקסום של מסע הפרסום והביצועים. 

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעות
קלות השימוש
0 0 הצבעות
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעות
תמיכה טכנית
0 0 הצבעות
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest

0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
עומר לייבנזון
37
שיווק דיגיטלי
עומר לייבנזון
54
מדיה חברתית
עומר לייבנזון
88
קידום אתרים
עומר לייבנזון
104
שיווק דיגיטלי
עומר לייבנזון
129
מדיה חברתית
יורם ליכטנשטיין
106094
תוכן וקופירייטינג
שי משען
101422
פרסום באינטרנט
דוד כהן
100679
מדיה חברתית
דנה רוזן
82631
ניהול קהילה
נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בדיגיטל

מעל 15,000 אנשי שיווק ובעלי עסקים נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בשיווק דיגיטלי מאז 2007

0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.