לינקדאין מוסיפה תכונות פרופיל חדשות

לינקדאין מוסיפה פונקציות חדשות לפלטפורמה וזאת במטרה לחזק את נוכחות המשתמשים בה ומיתוג הפרופיל האישי.
מיטל אור
לינקדין מוסיפה תכונות פרופיל חדשות

לינקדאין מוסיפה תכונות חדשות לפרופיל ובהן “וידאו סטורי לקאבר בפרופיל” ו”מצב יוצר”. בזאת הרשת מציעה למשתמשים לשתף יותר מעצמם, מהסיפור האישי שלהם ולהשיג את התועלת המקסימלית מהפלטפורמה. כרגע, התוספות זמינות רק לחלק מהמשתמשים, אך השינוי צפוי להופיע אצל כולם כבר בשבוע הקרוב.

כפי שפורסם ב-SocialMediaToday, לינקדאין מוסיפה תכונות שיאפשרו למשתמשים ליהנות מיותר חשיפה ומיתוג עצמי משופר.

התכונה הראשונה שמוסיפה לינקדאין היא יצירת וידאו סטורי. המטרה של זה היא לאפשר למשתמשים להציג את עצמם על ידי סרטון היכרות שיהיה זמין לשאר המשתמשים. גם בתכונה זו הרשת מבדלת עצמה משאר הרשתות כשהמטרה של יצירת הסרטון היא להקל על מבקרים בפרופיל להכיר אותו לעומק.

הכלי החדש יאפשר למחפשי עבודה לעשות סקירת וידאו מהירה אשר כוללת את הכישורים, הניסיון שלהם. בעלי עסקים יוכלו להשתמש באופציה זו לצורך קידום מוצרים ושירותים. כל זאת באמצעות קליפ היכרות מהיר. לינקדאין מסבירה את הכלי באופן הבא:

“ברגע שהמשתמש יוסיף סרטון, תופיע “טבעת” כתומה סביב תמונת הפרופיל ותצוגה מקדימה שלו תופיע ללא קול בתוך מסגרת התצלום.”הוספת הוידאו מאפשרת למשתמשים ליצור מצגת אישית.

הצגה אישית טובה יותר

תכונה נוספת שמתווספת ברשת היא הגדרת המגדר. החברה מצאה כי 70% ממחפשי העבודה מאמינים כי חשוב למנהלי הגיוס לדעת מה מגדר המחפש. 72% ממנהלי הגיוס מאמינים כי רישום המגדר מצביע על כבוד.

פונקציה נוספת ומשמעותית שהרשת מטמיעה היא הצגת הפעילות והמעורבות של המשתמשים בפלטפורמה בצורה חדשה. משתמשים יוכלו להציג את הנושאים בהם הם מפרסמים הכי הרבה ובהתאם לינקדאין תוכל להבליט אותם בפני אחרים. תכונה זו תקל על בניית קהל.

לינקדאין מוסיפה תכונה של “מצב יוצר”. מעכשיו אפשר יהיה ליהנות מבולטות ברשת בעת העלאת שידורים חיים ויצירת תוכן מקורי. המטרה של הרשת היא לתת הזדמנות ליוצרים אשר משתפים את דעותיהם ויתכן כי בעתיד הרשת תציע תוכנית חלוקת הכנסות. התכונות החדשות מהוות תוספת משמעותית לבניית נוכחות חזקה ומיתוג הפרופיל האישי.

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
2 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר בעלת הכי הרבה הצבעות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
79
מדיה חברתית
מיטל אור
13
שיווק דיגיטלי
אורלי משאט
76
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
58
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
54
שיווק דיגיטלי
שי משען
90224
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
89523
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88732
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
67109
קידום אתרים
ירון אחר
65495
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
2
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x