עדכון נוסף של גוגל יוצא לדעת

נדמה כי כבר היו לנו לא מעט עדכונים מצד גוגל, אך מסתבר שהיא לא סיימה עם כולם. גוגל משיקה עדכון אלגוריתם נוסף שמטרתו לבטל קישורים שנתפסים בעיניה כספאם.
מיטל אור
עדכון גוגל ביטול קישורי ספאם

כפי שפורסם ב- searchengineland גוגל ממשיכה עם עדכונים באלגוריתמים. בעלי אתרים עשויים להרגיש ירידה בדירוגים וזאת בשל אופן בניית הקישורים שלהם אשר נתפסת בעיני גוגל כספאם.

המטרה – להתעלם מקישורי ספאם

המטרה של גוגל היא לא להעניש את האתרים השונים אלא להצליח להתעלם מקישורים שנתפסים בעיניה כספאם. חשוב להבין כי למרות זאת העדכון עלול להוביל לפגיעה בדירוג וזאת במקרים בהם האתרים הסתמכו על אותם קישורים מלכתחילה.

לפני כשבועיים החלה גוגל בתהליך של הפעלת עדכון האלגוריתם החדש. החברה קוראת לו “עדכון ספאם בקישור” – the link spam update”” והיא מתכוונת להרחיב אותו וליישם אותו במספר שפות. מדובר על עדכון עולמי שעשוי להשפיע על אתרים בכל השפות והוא ממקד בקישורים מניפולטיביים ולא טבעיים.

בעלי אתרים אשר יחוו ירידה בדירוג בגוגל בשבועיים הקרובים צריכים להביא בחשבון כי הדבר עשוי להיות קשור לחלק משיטות בניית הקישורים שלהם.

בדיקה מחדש על ידי האלגוריתם של גוגל

גוגל פועלת לזיהוי קישורי ספאם ומשכללת את האלגוריתם שלה כדי לזהות ולבטל אותם. העדכון עשוי להימשך כשבועיים ולתוצאות חיפוש בשפות שונות. כיוון שכך, השינויים בדירוגים עשויים להתרחש בימים עד השבועות הקרובים.

גוגל אומרת כי היא ממשיכה לשפר את איכות תוצאות החיפוש ולכן אתרים שמשתפים קישורי ספאם יבדקו על ידי האלגוריתם בקפידה. ממידע שפרסמה גוגל בחודש האחרון נראה כי המיקוד הוא בתוכן ממומן, תוכן אורח ושותף.

זו אינה הפעם הראשונה שאנחנו כותבים על העדכון של גוגל בנושא הקישורים (ראו את הפרסום הקודם בנושא) ונראה כי בכוונתה לשים דגש על הנושא ואין כל ספק שגם אתרים בארץ יושפעו מכך.

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר בעלת הכי הרבה הצבעות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
143
מדיה חברתית
מיטל אור
96
קידום אתרים
מיטל אור
95
מדיה חברתית
מיטל אור
100
קידום אתרים
מיטל אור
131
קידום אתרים
שי משען
89953
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88919
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88350
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66995
קידום אתרים
ירון אחר
65297
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
1
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x