טוויטר מאפשרת למשתמשים לבטל את השתתפותם בדיונים

כולנו עשויים להיתקל בדיון שמשנה כיוון. בתחילה אנחנו מגיבים מתוך מחשבה כי הדיון מעניין ויש לנו מה להוסיף לו ולפתע הכיוון משתנה, דעות שונות עולות ואנחנו מרגישים שאנחנו לא שייכים לו יותר. טוויטר מבינה זאת ומעכשיו היא תאפשר למשתמשים לבטל את קישורי הפרופיל שלנו בדיונים שאנחנו לא מרגישים בנוח לקחת בהם חלק.
מיטל אור
טוויטר מאפשרת למשתמשים לבטל את השתתפותם בדיונים

המחיקה תוביל לביטול אזכור הפרופיל שלנו והמשתמשים לא יוכלו להזכיר אותנו בשרשרת התגובות שדיון. במקרה זה אנחנו גם לא נקבל הודעה על כך שישנם עדכונים חדשים לדיון. מבחינת ההופעה, השם שלנו אמנם יופיע בתגובה שלנו אך ברגע שנבטל את ההשתתפות בדיון נפסיק להופיע בו מאותה הנקוד והלאה.

להתיידד עם הדיונים

ישנם לא מעט דיונים אשר בלתי נגמרים ושבשלב מסוים נוגעים בנקודות שכלל לא מתאימות לאג’נדה שלנו (ולא לדיון המקורי). עכשיו טוויטר מאפשרת לנו להימנע מתופעת הלוואי של התגובה כשאנחנו נמצאים במוקד הזעם ומקבלים תגובות אישיות לא נעימות.

לא פעם דיונים נראים כאילו הם יוצאים מכלל שליטה והתגובה שלנו “זוכה” לצאת מההקשר ולפעול בצורה שלילית כלפינו. הדבר משפיע לא רק על הדיון עצמו אלא גם על התפיסה של שאר המשתמשים (כשחלקם מכירים אותנו כמובן) והנושא יכול להתחמם במהירות. הפתרון לכך היא להתנתק ממעורבות בדיון בקלות.

פעולה שמזכירה את הסרת התג מהתמונה

אפליקציות שונות מאפשרות להסיר את התג שלנו מהתמונה והפעולה שמביאה טוויטר דומה מאד לזו רק שהיא מתייחסת לדיונים. הפונקציה הנוכחית תאפשר למשתמשים להחליט האם הם רוצים להמשיך להיות חלק מהדיון או לא ולקבוע כיצד הם מתמודדים עם התגובות השונות באפליקציה.

פונקציה זו מצטרפת לכלים בטיחותיים שצצו בחודשים האחרונים באפליקציה ובניהם בקרת קהל הציוצים, יצירת מעגלים לדיונים סגורים, מצב בטיחות, קהילות ועוד. כל הכלים הללו מיועדות לאפשר לנו לנהל את חווית האפליקציה כפי שאנחנו רוצים לחוות אותה ולמעשה לתת לנו יותר כוח ושליטה. עתה מה שעלינו לעשות הוא לראות כיצד הפונקציה תבוא לידי ביטוי ולראות האם אפליקציות חברתיות נוספות יוציאו כלים במטרה לתת לנו חוויה מוגנת ונינוחה יותר.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
22
פרסום באינטרנט
מיטל אור
62
מדיה חברתית
מיטל אור
91
קידום אתרים
מיטל אור
80
פרסום באינטרנט
מיטל אור
75
מדיה חברתית
שי משען
91114
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
90369
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
89554
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
67938
קידום אתרים
ירון אחר
66381
שיווק דיגיטלי
קבלו למייל סיכום שבועי של 10 דק׳ קריאה על כל מה שחם בדיגיטל

הצטרפו לקהילה של 15,000+ אנשי שיווק, דיגיטל ובעלי עסקים והישארו מעודכנים בכל הטרנדים והטכניקות שיעזרו לכם להביא תוצאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x