אינסטגרם מוסיפה תזמון שידורים חיים

אינסטגרם מוסיפה תכונה נוספת במטרה להעלות את מעורבות המשתמשים באפליקציה. מעטה היא תאפשר ליצור תזמון לשידור החי, IG Live כשהמשתמשים יוכלו לקבל תזכורת ביום השידור.
מיטל אור
אינסטגרם מוסיפה תזמון שידורים חיים

השידורים החיים באינסטגרם יוכלו להיות מתוזמנים עד ל-90 הימים הבאים ותזמון יכלול תיאור, כותרת ושימוש בתגים. בצורה זו היוצרים יוכלו לקדם את השידורים בקרב קהל העוקבים.

אינסטגרם קיימה סדרת אירועי קניות בשידור חי

אינסטגרם מודעת להשפעה שלה על הרגלי הצרכנים ולאחרונה היא קיימה סדרת אירועי קניות בשידור חי. המיידיות והאינטראקטיביות של הפורמט מניעים לפעילות באפליקציה כשבמקביל, גם TikTok בוחנת את הנושא והיא פועלת לאפשר יותר התנהגות קניינית באפליקציה.

קניות בשידור חי הפכו למרכיב משמעותי במגזר הקמעונאות בסין. סקר שנערך בשנת 2020 העלה כי המסחר ה”חי” שינה את התעשייה וביסס את עצמו כאפיק מכירות מרכזי. בשנה זו שני שליש מהצרכנים בסין דיווחו כי הם קנו מוצרים באמצעות שידור חי.

כמו TikTok, גם אינסטגרם רואה את הפוטנציאל שביצירת אירועי מכירות יזומים בשידור חי. ההערכה היא כי אירועים שכאלה (ובכלל זה כלל השידורים החיים שמובילים למכירה), יתפסו עד לשנת 2026 מקום של 10-20% מכלל המסחר האלקטרוני.

עתה, האפשרות לתזמן את השידורים החיים תגדיל את הפוטנציאל כשהמשתמשים יוכלו להירשם לקבלת תזכורות ואלו ישלחו אליהם יום לפני השידור ובנוסף 15 דקות לפני תחילת השידור.

אינסטגרם מעניקה ערך נוסף למותגים

יכול להיות שתזמון השידורים החיים נשמע כמו תכונה לא משמעותית, אך מדובר בהזדמנות משמעותית עבור מותגים רבים שיוכלו למקסם את התוצאות שלהם בשימוש באפליקציה.

בנוסף לאפשרות התזמון, אינסטגרם הכריזה גם על פיתוח Live Practice שמאפשרת למשתמשים לבחון את הסביבה שלהם, התאורה ולהתאמן על הופעה מול המצלמה, בלי לשדר בפועל. האימון יאפשר ליוצרים לבחון יכולות ולשפר את הביצועים, עוד לפני שעלו לשידור. מצב זה צפוי לעלות לאפליקציה בחודשים הקרובים.

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89858
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88800
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88285
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66915
קידום אתרים
ירון אחר
65142
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
34
מדיה חברתית
מיטל אור
52
מדיה חברתית
מיטל אור
55
קידום אתרים
מיטל אור
87
קידום אתרים
מיטל אור
53
מדיה חברתית
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x