גוגל חושפת כלים חדשים למנהלי מודעות וידאו

מיטל אור
Google Ad Manager הכריזה על מערך כלים לניהול מודעות וידאו. כשגוגל הציעה למפרסמים את מודעות הווידאו היא הציעה דרך חדשה להגיע למשתמשים אך לא ניתן היה לקבל תובנות מעמיקות מספיק על מסעות הפרסום.
כלים חדשים למודעות וידאו

מפרסמים אשר משתמשים במודעות הווידאו יכולים מעכשיו לייעל את הפרסום שלהם בעזרת הכלים החדשים שזמינים ב-Google Ad Manager. כל זאת במטרה לחסוך למפרסמים זמן, לאפשר להם לנהל את המודעות ולהגדיל את ההכנסות מהסרטונים. 

Programmatic Video Health

הכלי החדש, Programmatic Video Health נועד לעזור לבעלי האתרים להשיג יותר תובנות בנוגע לביצועי הווידאו. הכלי ידווח על יכולת הצפייה, על האפליקציה או דומיין האינטרנט וייתן מידע על הקהל. בנוסף הוא יציין את פוטנציאל ההכנסות מהסרטונים. כל זה יאפשר ליוצרים להבין איזה ערך לתת בסרטונים ולשפר אותם. 

הכלי השני שהתווסף מתייחס לתובנות בנוגע לשגיאות במודעות הווידאו (VAST) והוא מזהה שגיאות שנמצאות בסרטונים. יכול להיות שנשמע כי הכלי עלול לפגוע אך למעשה הוא מיועד לעשות בדיוק את ההפך ולעזור למעלי הסרטונים למצוא את הפריטים שמובילים לשגיאות. תובנות בנוגע לשגיאות מאפשרות ליצור שיפור ממוקד, בקלות ובאופן מידי.

גם כלי הצגת המודעות של YouTube משתפר ומאפשר להציג בקשות למודעות, ערכי מפתח ופריטים מובילים. הגישה לנתוני הביצוע היא מידית ומאפשרת לתקן בעיות בקלות, אם אלו עולות. 

חשיבות הכלים החדשים 

צרכנות הווידאו נמצאת בעליה מתמדת ועם זאת עד היום גוגל לא סיפקה את התובנות בצורה אינטואיטיבית והיו חסרים כלי ניתוח. עכשיו עם מערך הכלים החדש המנהלים יוכלו לשלוט טוב יותר בפעילות שלהם, להסיק מסקנות וליעל את המודעות והסרטונים שלהם. 

התובנות החדשות מאפשרות להוציא רשימת משימות ברורה וישימה, להחליט מה לשפר בלי להתעכב על בחינת הנתונים ולמיין את השגיאות על פי ההשפעה שלהן על ההכנסה בפועל. 

מיקוד בפעולות הדורשות שיפור מאפשרות להניע את הווידאו קדימה וזו בדיוק המטרה של הכלים החדשים, להעניק מידע מועיל. הכלים החדשים צפויים להשפיע על המנהלים אך ככל הנראה הם ישפיעו גם על הגולשים שהם למעשה הצרכנים של האינטרנט.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעות
קלות השימוש
0 0 הצבעות
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעות
תמיכה טכנית
0 0 הצבעות
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest

0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
עומר לייבנזון
50
פרסום באינטרנט
עומר לייבנזון
112
ניהול קהילה
עומר לייבנזון
137
קידום אתרים
עומר לייבנזון
123
מדיה חברתית
יורם ליכטנשטיין
105755
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
100444
מדיה חברתית
דנה רוזן
82554
ניהול קהילה
נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בדיגיטל

מעל 15,000 אנשי שיווק ובעלי עסקים נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בשיווק דיגיטלי מאז 2007

0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.