הסרטון הפר את המדיניות? יוטיוב תסביר למה

עומר לייבנזון
יוטיוב הכריזה על פיתוחים חדשים כדי לטפל בתסכול בקרב יוצרים על עדכוני המדיניות האחרונים, כולל הצגה חדשה של 'חותמות זמן' המעידות באיזו נקודה ספציפית התרחשה ההפרה והדרכה מדויקת - כיצד ניתן לתקן זאת.
הפרת מדיניות יוטיוב
מקור: Social Media Today

יוטיוב הכריזה על פיתוחים חדשים כדי לתת מענה לתסכול הגובר בקרב יוצרים בעקבות עדכון המדיניות האחרון של הפלטפורמה. אלה כוללים תצוגה חדשה של סימון הזמן בסרטון שבו הופרו הנחיות הקהילה והדרכה חדשה כדי לעזור ליוצרים להבין מהם החלקים הבעייתיים בסרטונים ולטפל בהם.

סימון הזמן הספציפי בסרטון

החברה עבד על תכונת ‘חותמות הזמן’ (Timestamps) במהלך החודשים האחרונים ובימים האחרונים היא הושקה. תכונה זו מספקת הבהרה ספציפית יותר לגבי מתי התרחשה הפרה בסרטון וידאו. תצוגה זו מראה בדיוק מתי התרחשה ההפרה ולאיזו מדיניות ספציפית היא נוגעת, וכן מספקת קישורים למידע נוסף על מדיניות הסרטונים של יוטיוב.

לאחר כל הודעה על הפרה, היוצרים יכולים לערער על הדיווח או להסיר את הפלח הרלוונטי שמפר את המדיניות, כדי לשמור על הסרטון ולשמור על סטטוס המונטיזציה שלהם. התכונה זמינה כרגע רק ליוצרים נבחרים, אך יוטיוב מתכננת להרחיב אותה בקרוב.

יוטיוב תספק גם הדרכה איך לתקן את הליקוי

בנוסף לכך, יוטיוב מפתחת גם פתרונות חדשים הניתנים ליישום באופן מיידי אצל יוצרי התוכן להפרות ודיווחים, שמטרתם לספק ליוצרים מידע נוסף על הצעדים הבאים שעליהם לנקוט בתגובה לחשד להפרה שקיבלו. התהליך דומה לשינוי הנוכחי שהתרחש עם חותמות הזמן, אך עם שלבים נוספים ומידע ומשאבים נוספים שיעזרו ליוצרים להבין מה קרה ומה הם יכולים לעשות בקשר לזה.

יוטיוב, על השינוי:

“אנו נראה היכן מתרחשת הפרת המדיניות, איזו מדיניות מדויקת הופרה ומה זה אומר לגבי קטע התוכן הבודד. בנוסף, נראה ליוצרים אילו אפשרויות עומדות בפניהם קדימה ונקל על ביצוע הצעדים הבאים”

ההקשר של המהלך לפעילות קודמת

עדכונים אלה מגיעים בהמשך לעדכון המדיניות האחרון של יוטיוב, שבו הציגה כללים חדשים סביב הצגת שפה לא הולמת ואלימות בסרטונים שהועלו. יוצרי גיימינג רבים במיוחד, הושפעו משינויים אלה מכיוון שהתוכן שלהם כולל לעתים אלימות המופיעה במשחקי המחשב המוצלמים בסטרימינג – בשידור חי, מה שכעת מנוגד להנחיות יוטיוב וידרוש תרגול מחדש. כעת, כאמור העדכונים זמינים רק ליוצרים נבחרים, אך לאחר בדיקה הם יופצו ליוצרים נוספים.

לקריאת הידיעה המקורית בבלוג SocialMediaToday

תגיות רלוונטיות: יוטיוב
שתפו:
נכתב על ידי
כותב תוכן וקופירייטר בעל רוח יזמית צעירה. הדבר שאני הכי אוהב הוא לנגן וליצור מוזיקה, ובכלל – כשנותנים לי משימה שדורשת יצירתיות אני תמיד “נדלק”. אנשים יצירתיים עושים לי את זה. אחרי שהקמתי את אחת מקהילות ההתפתחות האישית הגדולות בישראל, החלטתי להסב את עיסוקי העיקרי לדבר השני שאני מאוד אוהב: כתיבה שיווקית. עד היום הספקתי לצבור ולהתפתח במשך כ-5 שנים בעולמות כתיבת התוכן והאסטרטגיה השיווקית.
0 0 הצבעות
קלות השימוש
0 0 הצבעות
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעות
תמיכה טכנית
0 0 הצבעות
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest

0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
עומר לייבנזון
106
ניהול קהילה
עומר לייבנזון
136
קידום אתרים
עומר לייבנזון
121
מדיה חברתית
עומר לייבנזון
169
מדיה חברתית
יורם ליכטנשטיין
105746
תוכן וקופירייטינג
שי משען
101162
פרסום באינטרנט
דוד כהן
100435
מדיה חברתית
דנה רוזן
82551
ניהול קהילה
נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בדיגיטל

מעל 15,000 אנשי שיווק ובעלי עסקים נשארים מעודכנים בכל מה שחדש בשיווק דיגיטלי מאז 2007

0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.