יוטיוב משיקה את “New to You” לקידום ערוצים חדשים

YouTube משיקה את “New to You” אשר "יגלה" למשתמשים ערוצים חדשים שהם מעולם לא ראו לפני כן. התכונה החדשה תחשוף ערוצים חדשים למשתמשים וזאת בהתבסס על תחומי העניין שלהם והתנהגות הצפייה בעבר.
מיטל אור
יוטיוב משיקה את "New to You" לקידום ערוצים חדשים

כפי שפורסם ב- socialmediatoday יוטיוב יוצאת עם תכונה חדשה אשר תאפשר ליוצרים להגיע לקהלים חדשים דרך חשיפה ממוקד. המשתמשים באפליקציה יראו בקרוב את תכונת “New to You” אשר תופיע בראש ההעדפות. המשתמשים יראו בדף שלהם המלצות לקטעי וידאו שאינן ההמלצות ה”רגילות” וכך יוכלו להרחיב את מעגל הצפיות שלהם.

YouTube New to You

נכון להיום, המשתמשים ביוטיוב יכולים להשתמש בכלי ה-Explore כדי לגלות תוכן חדש. התוכן שהם נשפים אליו מתמקד בנישות מסוימות אך הוא לא מותאם באופן אישי. כלומר, יוטיוב לוקח בחשבון את תחומי העניין הספציפיים אבל “New to You” יציע תכנים שהם מותאמים באופן אישי לכל צופה.

יוטיוב מסבירה כי היא מנסה לאזן בין התכנים ולהציע למשתמשים תוספות לדברים שיתכן שהם “רחוקים” יותר מכפי שהמשתמש צופה בהם בדרך כלל אך עדיין יעניינו אותו. התכונה החדשה תחשוף את המשתמשים לערוצים ויוצרים חדשים וזאת באופן שתואם לשימוש הספציפי ולתחומי העניין שלהם.

חשיפה גדולה יותר = יותר זמן גלישה

ההסבר לתכונה החדשה הוא חשיפה לערוצים ותחומי עניין חדשים. לצד זאת, יש לזכור כי המטרה של יוטיוב היא לשמור את הגולשים זמן רב ככל האפשר בתוך האתר או האפליקציה. מבחינת היוצרים, זו הזדמנות להשיג חשיפה נוספת וצופים שעוד לא התוודעו אליהם.

יעילות הכלי החדש תלויה כמובן באלגוריתם של יוטיוב והיכולת שלו לקשר בין מגמות והרגלי צפיה לבין תוכן חדש. אם הכלי יצליח להדגיש תכנים מעניינים שהמשתמשים לא חשבו לחפש, יהיה מדובר בתוספת משמעותית ובעלת ערך גבוה. אם ההמלצות יהיו מעורפלות ולא מכוונות מספיק, המשתמשים פשוט לא ישתמשו בתכונה החדשה.

בכל מקרה, ההמלצה על תכנים חדשים היא צעד נוסף הגיוני ובמיוחד כשעומדים לרשות המשתמשים כל כך הרבה תכנים לבחירה.

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
38
מדיה חברתית
אורלי משאט
78
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
37
קידום אתרים
מיטל אור
113
מדיה חברתית
מיטל אור
44
שיווק דיגיטלי
שי משען
90293
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
89591
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88795
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
67176
קידום אתרים
ירון אחר
65560
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x