מחקר מילות המפתח ביוטיוב עומד להיות קל יותר

יוטיוב מספקת ליוצרים גישה ליותר נתונים בנוגע לשאילתות שאנשים מחפשים, נפח החיפוש המשוער ובכך מקלה עליהם להגיע לתובנות חיפוש.
מיטל אור
מחקר מילות המפתח ביוטיוב עומד להיות קל יותר

התכונה החדשה והניסיונית, Search Insights יוצאת על ידי YouTube כשהמטרה היא להפוך את הליך מחקר מילות המפתח לפשוט יותר כך שהיוצרים יוכלו ליצור תוכן נוסף סביב נושאים שאנשים מתעניינים בהם.

לאסוף יותר נתונים בעזרת Search Insights

תכונת Search Insights נועדה לעזור ליוצרים לאסוף יותר מידע בנוגע לחיפושים של קהל ספציפי, נפח חיפוש משוער עבור שאילתה ספציפית והאם ישנו “פער תוכן” עבור מונח החיפוש. הכלי יוכל לסייע ליוצרים לתכנן את התוכן שלהם כשהנתונים יעניקו להם אינדיקציה על נושאי הסרטונים שעשויים לעניין את הקהל שלהם.

כל יוצר יוכל לקבל את ההחלטות שלו כשהוא יכיר טוב יותר את תחומי העניין של הקהל שלו. התובנות יאפשרו ליוצרים לגלות מה אנשים חיפשו ב-28 הימים האחרונים בגוגל כשהנתונים מצטברים ולא מתייחסים למשתמש בודד.

שני רכיבי Search Insights שיסייעו ליוצרים

הכלי Search Insights מורכב משני חלקים משמעותיים. הראשון הוא האפשרות לראות מה הקהל הספציפי של היוצר וצופי הערוץ מחפשים ב-YouTube. השני הוא האפשרות להיחשף לכל חיפושי הצופים שחיפשו מילת מפתח מסוימת בתוך YouTube.

בנוסף לנתונים המשמעותיים, המערכת תאפשר ליוצרים למצוא את הפערים, כלומר לראות את השאילתות שעלו ושעליהן הגולשים לא קיבלו מענה. אם הגולשים לא יכולים למצוא תוצאות עבור שאילתת חיפוש מסוימת או שהתוכן הקיים נחשב לבעל איכות נמוכה (על פי YouTube) השאילתה תצוין כאחד כזו שיש בה “פער תוכן”.

יוטיוב יוצאת לשלב ניסיוני

כלי התובנות החדש יכול לשנות באופן משמעותי את התוכן ואת תכנון התוכן. הוא יכול לעזור ליוצרים לבחור את הנושאים סביבם יצרו סרטונים ולהבין לעומק את התנהלות הקהל שלהם. כרגע הכלי נמצא בשלב הניסוי ולכן הוא פתוח רק לחלק מהיוצרים ו- YouTube ציינה כי היא תפרסם הודעה נפרדת כשהכלי יהיה זמין לכולם.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89922
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88881
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88328
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66968
קידום אתרים
ירון אחר
65248
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
74
סקירת כלים לאנשי דיגיטל ומקדמי אתרים
מיטל אור
97
קידום אתרים
מיטל אור
62
קידום אתרים
אורלי משאט
154
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
65
סקירת כלים לאנשי דיגיטל ומקדמי אתרים
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x