ווטסאפ מצטרפת למגמת האודיו

WhatsApp מצטרפת אל המגמה החברתית לצריכת תוכן אודיו על ידי עדכון שיחות קבוצתיות. העלייה בצריכת תכני האודיו הובילה את האפליקציה לצרף תכונה חדשה במטרה להצטרף למגמה וזאת תוך שמירה על הפרטיות.
מיטל אור
ווטסאפ מצטרפת למגמת האודיו

כפי שפורסם ב- socialmediatoday ווטסאפ הודיעה אתמול (19 ביולי) על עדכון חדש שיאפשר למשתמשים להצטרף לשיחות קבוצתיות גם לאחר שאלו התחילו.

החברה הסבירה כי ישנו נטל בצורך לענות לשיחה קבוצתית ברגע שהיא מתחילה. הפונקציה החדשה מאפשרת להצטרף לשיחה באופן ספונטני. לפעמים השיחות הטובות ביותר מתרחשות ברגעים הכי לא צפויים ומעכשיו ניתן יהיה להצטרף גם במקרה של פספוס הצלצול. המשתמשים יוכלו להצטרף לשיחה בכל רגע כל עוד היא נמשכת.

ללא צ’טים קבוצתיים

התכונה החדשה של ווטסאפ נפתחת במגבלות הפרטיות של האפליקציה. לא ניתן יהיה לפתוח צ’טים קבוצתיים כפי שאפשר לעשות ב-Clubhouse. עם זאת, המשתמשים יוכלו לראות צ’טים קבוצתיים, להצטרף ולעזוב את השיחה על פי נוחיותם. זוהי החוויה הקרובה ביותר לצ’אט אותה ווטסאפ יכולה לספק.

מעתה, מסך פרטי השיחות הקבוצתי יציג מי כבר נמצא בשיחה, מי הוזמן ומי עוד לא הצטרף. זו דרך שימושית ופשוטה לחיבור בין חברי הקבוצה והיא צפויה להיות שימושית עבור אלו שרוצים לשמור על קשרים חברתיים גם ממרחק.

שימוש בווטסאפ עסקי

גם בעלי ווטסאפ עסקי יוכלו להשתמש בתכונה החדשה של האפליקציה. בעלי העסקים יוכלו לקדם את העסקים שלהם, לקדם מוצרים וזאת לחברי קבוצה בווטסאפ. כמובן, זאת בהתאם לאופי הקהילה שלהם, אך עסקים שיזהו את ההזדמנות יוכלו להגיע לקהל נוסף ולהקל על עצמם בהתנהלות מול קבוצות נבחרות.

אפליקציית ווטסאפ מיועדת בעיקר לשיחות אישיות ומעתה היא תוכל לשמש ככלי חיבור נוסף בין המשמשים בה. הפונקציה החדשה יכולה להיות הזדמנות הן לאנשים פרטיים אשר רוצים לשמור על קשר הדוק יותר עם חבריהם והן עבור בעלי עסקים שרוצים להרחיב את הכלים השיווקיים שלהם.

לקריאת הכתבה המקורית

תגיות רלוונטיות: ווטסאפפייסבוק
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89601
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88200
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
87917
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66838
קידום אתרים
ירון אחר
64961
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
40
קידום אתרים
מיטל אור
64
קידום אתרים
מיטל אור
57
מדיה חברתית
מיטל אור
53
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
99
מדיה חברתית
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x