גוגל הצהירה כי היא תבצע הערכת ביקורות מקומיות

גוגל הצהירה כי היא תבצע הערכה של כל הביקורות המקומיות ובכלל זה את החיוביות ואת השליליות. היא עדכנה את מסמכי העזרה שלה במטרה להצהיר כי היא מוצאת בשילוב ביקורות מקור מהימן יותר.
מיטל אור
הערכת ביקורות מקומיות גוגל

גוגל עדכנה את דף מסמכי העזרה של הביקורות באזור תמיכת פרופיל העסק בגוגל. כל זאת כדי לומר שהיא מתכוונת לבצע הערכה של הביקורות ולא רק של אלו החיוביות. על פי החברה, פרופיל אמין הוא כזה שיש בו ביקורות חיוביות ושליליות.

גוגל מעוניינת בביקורות שימושיות עבור הלקוחות הפוטנציאליים

גוגל הוסיפה במסמכים שלה נקודה המתייחסת להערכת ביקורות. היא תופסת את הביקורות ככאלו שצריכות להיות שימושיות עבור הלקוחות הפוטנציאליים ומציינת כי עליהן להיות כנות ואובייקטיביות. הלקוחות הפוטנציאליים רואים בשילוב של ביקורות חיוביות ושליליות כמהימנות יותר מחיוביות בלבד. במקרים בהם הביקורות לא עומדות בהנחיות הפרסום של גוגל, ניתן להגיש בקשה להסרה.

ככל הנראה הביקורות לא ישפיעו על הדירוגים בשום צורה, אך אם לעסק יהיו רק ביקורות חיוביות או כמות גדולה מאד של ביקורות חיוביות (99% למשל), יכול להיות שהיא תסמן את העסק ותחליט לבדוק אותו ואת הביקורות באופן ידני. על פי גוגל, זה לא טבעי שכל הלקוחות יהיו מרוצים וישאירו ביקורות חיוביות ולכן היא החליטה לבצע הערכה ידנית.

מדוע ההצהרה של גוגל חשובה?

רבים מאלו שמנהלים עסקים מקומיים חשים חרדה מכך שיקבלו ביקורת שלילית בגוגל. חלק מעודדים את הלקוחות להשאיר ביקורות חיוביות ואף מבקשים להימנע מביקורת שאינה בגדר חמישה כוכבים (ומבקשים לפנות לעסק באופן אישי אם הם חוו חוויה לא חיובית).

עם זאת, יש לזכור כי לא תמיד אפשר לרצות את כל הלקוחות והמטרה של גוגל היא להציע למשתמשים חוויה אמינה. לכן, ההצהרה של גוגל יכולה להפיג את החרדה שיש סביב קבלת ביקורות שליליות.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89921
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88880
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88328
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66968
קידום אתרים
ירון אחר
65248
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
74
סקירת כלים לאנשי דיגיטל ומקדמי אתרים
מיטל אור
97
קידום אתרים
מיטל אור
62
קידום אתרים
אורלי משאט
153
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
65
סקירת כלים לאנשי דיגיטל ומקדמי אתרים
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x