לכל חובבי וורדפרס – כנס וורדקמפ מגיע שוב לישראל

כנס הוורדקאמפ יתקיים בירושלים ב-12 לספטמבר בשבוע הבא ואנחנו מזמינים אתכם להגיע כדי ללמוד וליצור קשרים בתחום.

וורדקאמפ 2011

קצת על הכנס בכללי

הקבוצה יוזמת מפגשים בלתי פורמליים שמאורגנים ע"י משתמשי וורדפרס, ממשתמשים פשוטים ומזדמנים ועד למפתחים ותיקים ומקצועיים, בערים בכל העולם. המשתמשים השונים משתפים ומחליפים רעיונות, מכירים זה את זה, יכולים ליצור הזדמנויות עסקיות שונות וכמובן לפתח את הידע שלהם בנושא הוורדפרס (שעם התעצמותו מדי יום, אולי אפשר להגיד "תחום"?). הכנסים הינם כנסים פתוחים ורשאים להגיע אליהם גם אלו שאינם מכירים את מערכת וורדפרס ומעוניינים ללמוד או להכיר אנשים נוספים מקהילה זו.

קצת מידע על הכנס בירושלים

כבר בשבוע הבא, יום שני ה-12 לספטמבר יתקיים הכנס במרכז מורשת מנחם בגין שנמצא בירושלים (למפת הגעה לחץ כאן). בכנס שהתקיים אשתקד השתתפו 250 חובבי וורדפס שונים ביניהם בלוגרים, מעצבים, מפתחים ועוד אך למי שזה לא הספיק הגיע גם מייסד וורדפרס מאט מאלנווג בכבודו ובעצמו.

בדומה לשנה שעברה, צפוי גם השנה להיות אירוע איכותי הכולל מרצים מהבולטים בתחום ו-2 מסלולים מעניינים (ניתן לקרוא מידע נוסף אודות המרצים וההרצאות באתר הבית של כנס וורדקמפ בירושלים).

  • שעות הכנס: 9:00-17:00.
  • עלות: 60 ש"ח (כולל ארוחת צהריים וכיבוד קל)

השנה צפוי לנו עוד אירוע איכותי – מרצים ונושאים מעניינים, ארוחת צהריים וכיבוד קל ומיקום מדהים ומקווים שתוכלו להצטרף אלינו!

מה לגבי הנחה?

אתם כבר יודעים שאנחנו תמיד משתדלים לפרסם כאן ארועים וכנסים רק אם המארגנים מוכנים לתת לקוראי הבלוג הנחה, אך במקרה הזה לצערי הרב לא הצלחנו להשיג אותה. מכיוון שהארוע הוא ללא מטרות רווח, ומחירי הכניסה נחוצים לקיים את הכנס: הציוד, המקום, הסנדוויצ'ים וכו', זה לא אפשרי. כיוון שמטרת הכנס היא לפתח ולקדם את השימוש בפלטפורמה הנהדרת הזאת אצלנו בישראל, בכל זאת היה חשוב לנו להמליץ עליו ונשמח אם תגיעו.

בכדי להירשם לכנס לחצו כאן >>

אודות לירן רורליך

לירן רורליך
מנכ"ל חברת Clickwise. מומחה לחוויית משתמש (UX) ולשיווק באינטרנט על מגוון תחומיו. בעל ניסיון של כ-8 שנים בקידום אתרים קטנים וגדולים בישראל ובשוק הבינלאומי והדרכת צוותים. כותב בעיקר על יזמות, טכנלוגיה ודברים לא שיגרתיים.

תגובה אחת

  1. יש סיכומי הרצאות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *