כל שבוע אני מנסה לדבר איתכם על עולם הSEO מנקודת מבט של איש ה-SEO, צוות ה-SEO ובכללי, איך עובר יומו של איש SEO במקצוע שלו, אבל הפעם אני רוצה לדבר מנקודת מבט של הלקוח, מישהו שאל אותי לאחרונה “מה אתה מתלהב מהוורדפרס, ג’ומלה וכו’, בניתי אתר לאמא שלי בוויקס והוא נראה מדהים” אז לפני שאני מנתק איתו קשר, צילמתי / כתבתי פוסט בנושא.

האמת שאני צוחק, אין לי בעיה נגד WIX חלילה או משהו, באמת, יש אתרים מדהימים שאפשר לבנות בוויקס, השאלה היא למי זה באמת מתאים? האם לכולם? אז ברור שלא.

בואו נתחיל מההתחלה, לפני שאתם בונים אתר אינטרנט, אתם צריכים להבין משהו חשוב מאוד, בעולם מושלם קודם כל בונים איפיון, תבנו לעצמכם איפיון של האתר על מנת להגדיר מטרות וצרכים, לפעמים מספיק גם רק עמוד פייסבוק, למה אני אומר את זה? בואו נדבר קצת על פרמטרים, למשל:

בואו נדבר קצת על הטבלה שהעלתי:

קודם כל כן, כתבתי שני אתרים שדרכם אפשר לבנות אתרים מהסיבה הפשוטה, וויקס שונה בהרבה מאוד דברים ויכולות מבחינת בניית אתר, ניסיתי, מצאתי, בדקתי ולהלן התוצאות:

*מי שרוצה לראות את זה בצורה טבלאית, שיראה בסרטון, כאן ניסיתי לכתוב קצת על כל אחת מהפלטפורמות, אולי זה ייתן אור קצת שונה מהסרטון

וורדפרס / ג’ומלה – קוד פתוח

יתרונות:

חסרונות:

Wix – קוד סגור (בניית אתר דרך אתר)

יתרונות:

חסרונות:

חברות לבניית אתרים – קוד סגור (בניית אתר דרך חברה לבניית אתרים)

יתרונות:

חסרונות:

בגדול, יש עוד הרבה מאוד יתרונות ונשמח לשמוע בתגובות מה היתרונות והחסרונות שאתם מצאתם, כמובן כל מה שכתבתי כאן וכל מה שאמרתי בסרטון סובב סביב אותו עיקרון מאוד מאוד חשוב, לקבוע קודם כל איפיון מושלם לאתר האינטרנט שלכם לפני שאתם רצים לבחור פלטפורמה רק כי שמעתם עליה / עליהם באינטרנט או מחברים.

בהצלחה!

0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
5 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר בעלת הכי הרבה הצבעות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות