גימיק לחשיפת אינטואיציה פוליטית

מצטער מראש, אך הפוסט הזה לא הולך לעסוק בנושא “קידום אתרים”, אלא יותר שואף ל- “קידום אינטרסים”… את התגלית הביא בפני חברי לכיתה FreeThinker.

השם דימיטרי מדבדב כנראה ישמע מוכר לאלו מכם שמתעניינים ועוקבים אחר ההתפתחויות הפוליטיות ברוסיה (יש כאלה?!), או במקרה הנורמלי יותר, בו נתקלתם במקרה במספר עדכונים שונים ברשת לאחרונה כי זה הולך להיות נשיא רוסיה הבא. (מר מדבדב הולך להיבחר במרץ, 2008 לנשיא רוסיה). אבל אם כך הדבר, מישהו יכול בבקשה להסביר לי מי לעזאזל רשם את הדומיין www.medvedev2008.ru לפני 3 שנים, בשנת 2005??!

כנראה שהעדיף להישאר אנונימי, אחרת אני לא רואה סיבה למה לדאוג לכך שהפרט המזהה היחידי יהיה “private person” 🙂
(אגב, רק מתוך הסקרנות ניסיתי להתקשר לטלפון שצויין, אך הקו מת!).

מילא אם היה מדובר באיזשהו אתר שנועד לקדם את המועמד (אז למה הקימו אותו לפני 3 שנים?), או שאולי זה איזה חבר שרוצה לעזור לו להיבחר (לא חבל לשלם על דומיין במשך 3 שנים בידיעה שאולי יש סיכויי שהוא לא יהיה הנשיא? אלא אם כן הכל תוכנן מזמן כך שהוא כן יהיה הנשיא…) או סתם איזה מישהו שרצה לעשות למר מדבדב אתר תדמית (אז שילוב שנת “2008” בשם הדומיין זה רק צירוף מקרים שזו השנה בה הוא ייבחר??). בקיצור אני מבולבל!

סוג של מסר? משהו “מסריח” בבחירות?……….מוזר! :/

אודות פבל ישראלסקי

פבל ישראלסקי
יזם, בלוגר, יועץ קידום אתרים והעורך הראשי של קהילת מקדמי האתרים ומשווקי האינטרנט AskPavel. המייסד והמנכ״ל של קבוצת אנגורה מדיה שכוללת מספר פעילויות - סוכנות שירותי שיווק דיגיטלי עם התמחות ב-SEO ו-PPC, מכללת AskPavel Academy שמציעה קורסים פרקטיים וכנס הדיגיטל השנתי Next Case שמושך אליו מדי שנה מעל 1,200 משתתפים.

6 תגובות

 1. מעניין מאד, בהחלט מסקרן להבין את האינטרס של אותו האדם שקנה את הדומיין. לדעתי מדובר באיזושהי תמיכה פוליטית לחיזוק התדמית ברוסיה. אותי אישית מאד היה מעניין לראות את האתר בשנת 2005 (בהנחה שהוא קיים מאז ולא רק הדומיין), האם גם אז היה אתר תדמית למועמד כפי שהוא נראה כיום?…

 2. לא הייתי ממהר לכתוב כתבה טרם בדיקה.

  אני רק יכול להגיד לך בביטחון של 100% שברוסיה לפני שנבחר נשיא (למשל פוטין ברוסיה) הנשיא המתמודד לנשיאות חייב שיהיה לו מחליף מראש עוד לפני שהוא מתמודד והוא הכן יהיה מועמד.
  כלומר, כשפוטין רצה להתמודד היה לו מחליף שלו מדבדייב (מחליף מראש אם יקרה משהו כמו רצח פוליטי, העם הוריד אותו ועוד…) ולכן כולם ידעו שיש לו מחליף עוד בשנת 2000 .
  מה שכן, אף אחד לא אמר שהוא יהיה ב-100% אך ידעו שהוא המחליף שלו וכנראה בשנת 2005 מישהו לקח יוזמה.

  קח את זה בחשבון פבל וגם מזל טוב אודות בלוג החדש.

 3. פבל ישראלסקי

  תודה על התגובה אלברט. אכן יש אמת בדבריך.
  יחד עם זאת, תסכים איתי שזה לא משהו נפוץ שנעשה בהתרעה כה ארוכה.

 4. אני לא יודע אם קלטת … אבל אתה בשקט יכול להעביר את זה לעיתונאי שעוסק בתחום – כי לטעמי זו הוכחה לכול הניתוחים שהיו לפני שפוטין בישל את זה הרבה זמן מראש …

 5. פבל ישראלסקי

  האמת היא שאני לא ממש מכיר עיתונאים בתחום, אבל אתה כמובן מוזמן להעביר אם תראה זאת לנכון 🙂

 6. ל-Ahoy

  אין כאן מה להעביר, תראה את התגובה שלי ותבין שהכל חוקי לחלוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *