עדכון הליבה של גוגל לנובמבר 2021 הסתיים

עדכון נובמבר יצא לדרך ב-17 לחודש והמשיך לאורך חודש הקניות העמוס ביותר במהלך השנה. עתה, גוגל אישרה כי עדכון הליבה, השלישי במספרו לשנת 2021, הסתיים.
מיטל אור
עדכון הליבה של גוגל לנובמבר 2021 הסתיים

ההכרזה על סיום העדכון פורסמה בחשבון הטוויטר של גוגל:

The November 2021 Core Update is now rolling out live. As is typical with these updates, it will typically take about one to two weeks to fully roll out

בשנים הקודמות ראינו כי גוגל נמנעה מביצוע שינויים משמעותיים בחודש נובמבר, אשר נחשב לחודש הקניות שמשפיע על אתרים ועסקים רבים. מתוך כך, העדכון האחרון היה מהיר ומשמעותי.

רבים ראו שינויים במיקומים והעידו על “רעידות” של ממש כשבקהילת ה-SEO היו שסיפרו כי האתרים שלהם עלו או ירדו בבת אחת ובמהירות. העדכון השפיע לא רק על הדירוג אלא גם על התזמון כששוב, מדובר על אחת התקופות הפעילות במהלך השנה.

השפעה שלילית על הדירוג לא בהכרח מצביעה על בעיות באתר

לצד אתרים שעלו בדירוגים, היו את אלו שנפגעו וגוגל ציינה כי את השינוי המשמעותי ביותר אתרים אלו יראו בעדכון הליבה הבא. כרגע לגוגל אין עצה ספציפית עבור אלו שנפגעו כתוצאה מהעדכון והיא אף הודיעה כי השפעה שלילית על הדירוג לא בהכרח מצביעה על בעיה בדפי האתר.

בכל פעם שגוגל מעדכנת את אלגוריתם הדירוג שלה המשמעות יכולה להתבטא בעליה או ירידה בדירוג בתוצאות החיפוש. כרגע, רוב בעלי האתרים שנפגעו לא יכולים לעשות פעולות שישנו את המצב באופן משמעותי במהירות, אך הם כן יכולים לקשר בין העדכון האחרון לבין השינוי באתר.

הידיעה כי גוגל מבצעת עדכון מאפשרת לקשר בין השינוי בדירוג לבין הפעולות שגוגל מבצעת. כמובן, כדאי לבחון את כל העדכונים האחרונים של גוגל (שעל רבים מהם כתבנו כאן באתר) ולוודא כי האתר אכן עומד בדרישות של מנוע החיפוש.

אם האתר שלך חווה שינויים כלשהם בין התאריך 17 בנובמבר להיום, ככל הנראה הסיבה לכך היא עדכון הליבה של נובמבר. עדכונים נוספים שייצאו במהלך השנה הבאה עשויים להשפיע שוב על מיקומי האתר.

לקריאת הידיעה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
שי משען
89922
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
88881
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88328
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
66969
קידום אתרים
ירון אחר
65254
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
49
קידום אתרים
אורלי משאט
36
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
75
סקירת כלים לאנשי דיגיטל ומקדמי אתרים
מיטל אור
98
קידום אתרים
מיטל אור
64
קידום אתרים
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x