עדכון הליבה של גוגל ליולי 2021 יוצא לדרך

גוגל שחררה ב-1 ליולי עדכון אלגוריתם. החברה הכריזה כבר בחודש יוני כי היא תצא עם עדכון ועתה יוצא לדרך תוספת לעדכון הליבה של חודש יוני.
מיטל אור
עדכון הליבה של גוגל

כפי שפורסם ב- Searchenginejournal גוגל משחררת עדכון ליבה רחב והוא מהווה המשך לעדכון הקודם שהסתיים. בדרך כלל פריסת העדכונים אורכת עד כשבועיים וכך עומד להיות גם במקרה זה.

עבור חלק מהאתרים מדובר בהליך החלמה

חלק מבעלי האתרים חוו השפעה שלילית בעקבות העדכון של חודש יוני, אך התקווה של גוגל היא שעתה הם יתחילו לראות סימני התאוששות. לצד זאת החברה אומרת כי יתכן וההשפעה של העדכון הנוכחי תימשך עד לעדכון הליבה הבא. העדכון הנוכחי עשוי להוביל להתאוששות בקרב אתרים שנפגעו מקודמו.

לאחרונה יצאו עדכונים רבים בגוגל, עד כדי כך שקשה לאבחן איזה מהעדכונים פגע באתר באופן ספציפי ואיזה עזר לו. כמובן, אתרים יכולים להיות מושפעים גם משילוב של עדכונים. כדי להעריך מה יכול היה להשפיע על מיקום האתר בגוגל, הנה סיכום של העדכונים שהושקו מאז ה-2 בנובמבר 2021:

  • עדכון אלגוריתם הנוגע להשמצות.
  • עדכון חוויית דף גוגל.
  • עדכון חדש של האלגוריתם בהכוונה לטיפול בספאם.
  • עדכון הליבה הנוכחי.

לא כל העדכונים חלים על כולם

אין כל ספק כי העדכונים הרבים עשויים ליצור טלטלה בתוצאות החיפוש. עם זאת, לא כל העדכונים חלים על כל האתרים ולא כולם ישפיעו על כל אתר. לצד זאת שני עדכוני אלגוריתם מרכזיים עשויים להשפיע על מרב האתרים וזאת כיוון שהם מופצים באופן נרחב לכל תוצאות החיפוש.

ההשפעה של עדכוני ההשמצות והספאם היא פחות משמעותית לעומת עדכוני הליבה אשר מכוונים לסוגי התוכן השונים המופיעים באתר. מכאן אפשר להבין כי המגמה של גוגל היא קבועה ועוסקת באיכות האתרים והתוכן.

ביוני אמרה גוגל כי רוב האתרים לא יבחינו בשינוי בעקבות עדכוני הליבה שיצאו. עכשיו נראה האם הדבר נכון גם לעדכון הנוכחי. על מנת למדוד את ההשפעה של העדכון הנוכחי יש להמתין שבוע/ שבועיים עד להשלמת העדכון במלואו.

לקריאת הכתבה המקורית

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נכתב על ידי
מיטל אור, בעלת חברת כתיבת תוכן באנגלית ובעברית. שמה אנשים לפני העסק ועוזרת לעסק להתבטא הכי טוב ברשת.
0 0 הצבעה
קלות השימוש
0 0 הצבעה
פיצ'רים ופונקציונליות
0 0 הצבעה
תמיכה טכנית
0 0 הצבעה
תמורה לכסף
הרשמו
הודע על
guest
0 תגובות
פידבקים מוטבעים
צפייה בכל התגובות
מיטל אור
93
מדיה חברתית
מיטל אור
30
שיווק דיגיטלי
אורלי משאט
95
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
70
שיווק דיגיטלי
מיטל אור
65
שיווק דיגיטלי
שי משען
90261
פרסום באינטרנט
יורם ליכטנשטיין
89558
תוכן וקופירייטינג
דוד כהן
88765
מדיה חברתית
דפנה בן יהושע
67144
קידום אתרים
ירון אחר
65531
שיווק דיגיטלי
לא חבל לפספס?

קהילה של +15,000 מקצוענים כמוך נהנים לקבל מאיתנו טיפים עדכניים על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מדריכים מעמיקים, מקרי בוחן וכלים, היישר לתיבת המייל. רוצה להצטרף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0
נשמח לשמוע את דעתך, נודה לתגובהx
()
x