שרית גולדשטיין

אני שרית, אופטומטריסטית, יזמית, אמא ורעיה. לאחר הרבה שנים כשכירה בתחום האופטומטריה יצאתי לעצמאות הקמתי קליניקה לאופטומטריה בבית ובו זמנית הקמתי את: בוטיק המשקפיים האינטרנטי – www.Eye-Mazing.co.il הבוטיק האינטרנטי נפתח מתוך מחשבה ואמונה שאפשר לקנות משקפיים טובים, איכותיים בלי להתפשר על איכות במחיר טוב! לא עוד משקפיים מהמזרח, לא טעויות במרשם ולא הזמנות שהולכות לאיבוד בדואר… כל הזמנה מהאתר זוכה לבקרת איכות, לשירות, לתשומת הלב המקצועית שלי, מסגרות אירופאיות איכותיות ועדשות עם תוי תקן מחמירים. כבר לא צריך לצאת מהבית כדי לקנות משקפיים! מוזמנים לבקר :)

למה נרשמתי ללימודים?

מתוך ידיעה והבנה שקידום אורגני הוא הקידום האיכותי ביותר החלטתי להירשם ללימודים אצל המקצוענים ביותר בתחום. אכן זכיתי ללמוד מהטובים ביותר בתחום הקידום בישראל. קחו בחשבון שכדאי מאד לתרגל בבית בסיום השיעורים כדי להפיק את המירב מהקורס :)
חברה:
Eye-Mazing
תפקיד:
אופטומטריסטית, בעלים ומייסדת
קשר:

ממליצה בחום על קורס קידום האתרים האורגני של האקדמיה, בכיתה אחת נעימה ממוזגת עם המון עוגיות וקפה נהדר :) קיבצו עבור הקורס את המרצים הטובים ביותר בתחומם. היה מעשיר ומוצלח, ממליצה בחום לכל בעל עסק שרוצה להבין ולדעת יותר!

קורסים שסיימתי בהצלחה:

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.
לוגו דייסון

189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא

424%

הכנסות מהאתר

לוגו קפה עלית

139%

מבקרים חדשים באתר

לוגו נקסט

258%

רכישות אורגניות

לוגו קפה עלית
139%

מבקרים חדשים

לוגו דייסון
189%

יחס המרה למודעות

לוגו איסתא
424%

הכנסות מהאתר

שיווק דיגיטלי שמביא תוצאות.