קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

איך לעזעזאל מתחילים ללמוד קידום אתרים?

0 הצבעות
1,532 צפיות
שאלה נשאלה ב- 4 ינואר, 2013 על ידי uripay1 (190 נקודות)
נערך 4 ינואר, 2013 על ידי פבל ישראלסקי
בחודש האחרון אני קורא כל כך הרבה על קידום אתרים שיווק באינרטנט פרסום בגוגל ובפייסבוק  אבל איך לעזעזאל אני מיישם את זה ומתחיל?

תשובות 3

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 ינואר, 2013 על ידי jaxx <רב סרן> (18,830 נקודות)
התשובה הפשוטה, היא להפסיק לקרוא ולהתחיל ליישם. תיאוריות לחוד ומעשים לחוד.
בחר נישה, תבצע מחקר מקיף ככל האפשר על המתחרים ( TOP10 בגוגל), בנה לך אתר ותביא אותו לעשרת התוצאות הראשונות.

אני לא ארחיב מעבר לכך מהסיבה שציינת כי השקעת חודש לקריאה על התחום ולדעתי זה מקנה לך מספיק ידע שניתן לתרגם למעשים.

אני ממליץ שפשוט תתחיל, ממחר בבוקר מבלי להתמהמה. אם יש לך שאלות ממוקדות בנוגע לנושא ספציפי אתה מוזמן לשאול אם אין אתה כבר בדרך הנכונה.

בהצלחה.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 ינואר, 2013 על ידי פבל ישראלסקי <רב סרן> (10,250 נקודות)
ממליץ להתחיל מהמדריך החינמי של SEOmoz, הם מעדכנים אותו כל שנה:
http://www.seomoz.org/beginners-guide-to-seo

מעבר לזה, יש כאן כמה מקורות מומלצים:
http://www.askpavel.co.il/qa/168/
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
קידום אתרים - משמע, קידום אתר לצמרת תוצאות החיפוש האורגניות, כנגד מתחרים שהתחילו לפנייך והשקיעו כפי הנראה הרבה מאד עבודת קדום. אז:

א. לא ניתן ללמוד לבד. אם תצליח להביא אתר למקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש שאין בו מתחרים, לא זה מה שדרוש. ואם תיכשל בלהביא אתר למקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש שבו 300 מקדמי אתרים ניסו כבר לפנייך להשחיל 300 אתרים לתוך 5 תוצאות החיפוש העליונות, הרי ש-295 מהם כבר נכשלו לפנייך ואתה ודאי תצטרף אליהם בלי להבין מדוע אתה (והם) נכשלתם.

ב. גוגל נמצאים בעיצומה של מהפכה שלא תאפשר יותר למקדמי אתרים לתחמן את האלגוריתמים שלו. כאשר המהפכה הזו תושלם, תוך כשנה-שנתיים, לא יהיה יותר צורך במקדמי אתרים. יהיה צורך בבעלי מקצועות אחרים, כמו למשל כותבי תוכן מליגת העל.
נתקבלה תגובה 4 ינואר, 2013 על ידי avizaz <סגן משנה> (2,410 נקודות)
עמנואל,
זה ידוע שכבר ממזמן אתה יותר נוטה לכיוון השיווק, אבל גוגל במהפכה עוד מהשנייה שהם הורידו את החשיבות לקיוורדס, אתה באמת חושב ששנתיים זה המקסימום?
טענו כך עוד הרבה לפניך, וטעו.

אני ועוד 95% מהקהילה כאן נקווה שאתה טועה..
נתקבלה תגובה 4 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 4 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט
הפסקת ההתייחסות לתג מילות המפתח לא היתה מהפכה, אלא שינוי די קטן באלגוריתם שהיה אז פשוט למדי. מה שמתרחש עכשיו בגוגל הוא מהפכה ממש, משום שהוא דרש לפחות שלוש שנים של איסוף, אגירה וניתוח מידע אודות מאפייני ההתנהגות של אוכלוסיות גולשים מגוונות, ויישום הידע שנוצר בתכנון אלגוריתמים מטיפוס חדש.

אתה ו-95% מהקהילה סבורים בטעות שאני טועה כי אתם מתייחסים למה שאני כותב במקום למה שגוגל כותב. הרי לגוגל לא תאמרו "אני ועוד 95% מהקהילה כאן נקווה שאתה טועה"!

אבל לא גוגל זורקים את מקדמי האתרים מהמשחק אלא הלקוחות. מקדם אתרים בינואר 2013 צריך לדעת להסביר מה מאפיין את האתרים שנענשו ומה מאפיין אתרים אחרים שקודמו באותן שיטות בדיוק ולא נענשו, כדי לבצע עבודת קידום שלא תיענש.
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי avizaz <סגן משנה> (2,410 נקודות)
אין בעיה עם האמירה הזו.
הבעיה היא הקביעה שלך כי "SEO IS DEAD" בדיוק כמו שנאמר בכנס.
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט
א. אני לא אומר "SEO IS DEAD" כי המושג SEO הוא מעורפל. זו הסיבה שאני מקפיד להבחין בין "טכנאות אתרים" (טיפול בתקינות הקוד והמבנה ותיקון תקלות), שהיא למעשה חלק ממקצוע בניית האתרים (ולהערכתי גם תחזור אליו) לבין "קידום אתרים נגד מתחרים בתוצאות החיפוש האורגניות". אלה שני מקצועות שונים, שאפילו דורשים כישוריים אישיים הפוכים ו-mutually exclusive.

ב. העובדה המצערת שמכשירים עובדים לעסוק בשני המקצועות הללו יחד, דוחף את העובדים לחשוב בטעות שקידום אתרים נגד מתחרים הוא עניין טכני טהור, עבודה של ביצוע פעולות על פי צ'קליסט נתון מראש, ולא עבודה של קבלת החלטות בתנאים של אי-וודאות קיצונית.

ג. האוריינטציה הטכנית גרמה למקדמי האתרים להעדיף שיטות עבודה טכניות, שמייצרות קישורים במספר עצום כי "גוגל אוהב את זה". עכשיו, כאשר גוגל מעניש אתרים בשל ריבוי הקישורים הללו, יש מקדמי אתרים מודאגים ששואלים מה כתוב בצ'קליסט שאמור להחליף את הצ'קליסט שהפך לשגוי. אבל הרוב הגדול ממשיך להחליף קישורים, לפזר קישורים בסיטונות מהחתימה בבלוגים ופורומים, לייצר אתרי לווין, לעטוף קישורים בטקסט "רלוונטי" של 300 מילים ולהציב אותם באתרי "מאמרים" שאיש לא קורא, ולהוציא קישורים מ"פוסט אורח" מתוך הבנה לקויה של הוידאו של מאט קאטס.

ד. מה שמת, כי גוגל הוא שאומר שזה מת, הוא עבודת ייצור הקישורים המלאכותיים שנועדה לגבור על המתחרים, ומה שדרוש מעכשיו לא מצריך כלל את הכישורים של יצרני הקישורים בסיטונות.

ה. העובדה ש-95% ממקדמי האתרים מעדיפים להאמין אחרת איננה מרשימה אותי. לפני שנים אחדות בעלי מיליוני חנויות לפיתוח תמונות מסרט צילום בתוך שעה, שכל אחד השקיע מיליונים בציוד המשוכלל, לא רצו להאמין שהצורך בשרות שלהם יעלם בתוך שנה.
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי uripay1 (190 נקודות)
אתה בעצם אומר שאם אני יפזר קישורים לאתר שלי ברחבי האינטרנט זה לא יעזור ?

מוזר כי בכל אתר אפשרי על seo אני קורא שחשוב שיהיה קישורים חיצוניים.

אם זה לא עוזר אז מה כן עוזר ?
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט
uripay1, אני לא מבין מדוע אתה מעדיף להתמקד במה שאני או מישהו אחר אומרים, ולא בודק קודם כל מה גוגל פוקד עליך לעשות ומה הוא פוקד עליך לא לעשות. ההוראות של גוגל נמצאות שם כשנתיים-שלוש ועודכנו והורחבו לפני כמה שבועות, בעוד שבאתרים שקראת אולי מצאת  דעות מיושנות מלפני 10 שנים, וגוגל מעניש עכשיו אתרים שקודמו על פי אותן דעות.

קידום אתרים זה לא מתימטיקה - במתימטיקה מה שלמדת בכיתה א' נשאר תקף גם כאשר אתה כותב מחקר בתור פרופסור למתימטיקה בפרינסטון או מתכנן את הדור הבא של "כיפת ברזל". אבל הגרעין של קידום האתרים נקבע, מתיישן ומוחלף בהחלטות שרירותיות של הנהלת גוגל ולא של "מועצת חכמי קידום האתרים".
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי uripay1 (190 נקודות)
היכן אני מוצא את אותן הוראות של גוגל?
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
בגוגל. השם הרשמי הוא "הנחיות גוגל למנהלי אתרים".
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי avizaz <סגן משנה> (2,410 נקודות)
אני מסכים איתך בנוגע לעבודות טכניות לתיקון אתר עם קוד לא תקין להבדל בין קידום אתרים חיצוני כפי שנעשה ברוב חברות הקידום כיום.
אישית, אני הרבה יותר מהצד הטכני שדורש הרבה עבודה מאשר העבודה במאסה, תמיד הייתי כזה, ותודה לאל - בגלל זה לעולם לא נכוותי כשהיו עדכוני פנדה/פינגווין, אלא רק עליתי בתוצאות בעזרתם.
זהו הקידום אתרים בעידן החדש, ואתה יודע מה, לי אישית טוב שכולם ימשיכו בקידום מאסה הזה עד שיצא עדכון חדש.
ניתן לראות כי קורסי קידום אתרים כיום לוקחים את זה צעד קדימה עם חווית משתמש במקום לימוד הפצת מאמרים וקישורים שהיה נהוג בעבר.
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי uripay1 (190 נקודות)
ישנם היום שירותים באינטרנט שמציעים בתשלום עשרות
אלפי גולשים באתר
גוגל יודע לעלות על זה שזהו טראפיק מלאכותי?
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי uripay1 (190 נקודות)
ואני מתכוון לא שירות פרסום או קידום אתרים אלה ממש שירות שאתה משלם כל כמות הטראפיק שאתה רוצה והם מבצעים זאת בתוך שבוע
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי avizaz <סגן משנה> (2,410 נקודות)
בוא נשאל שאלה כזאת:
האתר שלך מחזיק 100 גולשים בחודש.
פתאום משום מקום מגיעים 10000 גולשים בשבוע אחד.
ואחר כך זה חוזר ל100 בחודש הבא.

1. זה חשוד
2. מה זה נתן לך? גוגל יודעת לזהות טרנד לפי תקצוב זמן כלשהו ולא לפי "רק שבוע של קפיצה", אז הוא העלה אותך? שהטרנד יגמר הוא יעיף אותך חזק למטה.

לא משהו שאני אישית הייתי מבצע.
נתקבלה תגובה 5 ינואר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
הדגש של גוגל איננו על נפח התנועה הגולמי בדף, שיכול להישאר יציב או לעלות בהדרגה לאורך זמן אם אתה ממשיך לרכוש תנועה מלאכותית, אלא על מספר ועוצמת איתותי שביעות הרצון (או אי-שביעות הרצון) של המבקרים בדף, שאותם רק גוגל יודע לקרוא ולפרש. אני תוהה לכן מה מלמדים בקורסים לקידום אתרים בתחום הזה, כפי שאתה מספר.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,310 שאלות

7,336 תשובות

9,910 תגובות

52,188 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+3 הצבעות
4 תשובות 2,252 צפיות
שאלה נשאלה ב- 15 יוני, 2010 על ידי amirkaro (150 נקודות)
+2 הצבעות
7 תשובות 979 צפיות
שאלה נשאלה ב- 24 אפריל, 2011 על ידי LiranRor <סגן> (3,790 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 216 צפיות
שאלה נשאלה ב- 27 אוקטובר, 2013 על ידי Yoayka (130 נקודות)
...