◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
333 צפיות

טיפים לקידום אתרים 2015

על ידי 270 צפיות
איזה טיפים יש לכם לקידום אתרים?

אשמח אם תדברו על טיפים פרקטים ופחות על תיאוריות.
למשל: לרשום תוכן איכותי או לחפש לינקים טבעיים,
דברים שאינם ברורים מאליהם...

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
קידום אתרים הפסיק להיות מקצוע של טיפים מעשיים משום שגוגל הפסיק לסדר את תוצאות החיפוש (המיקומים) על פי מה שעושים או לא עושים מקדמי האתרים ( ראה: http://www.askpavel.co.il/qa/18834 ).

ההנחיה העדכנית ביותר של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לבצע כדי שהאתרים שלהם יקודמו בתוצאות החיפוש היא מחודש מאי 2013:
https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw . אין בהנחיה הזו שום איזכור ל"תוכן איכותי" או ל"קישורים טבעיים" (אם כי איזכור של קישורים טבעיים היה רשום בהנחיה עד חודש מאי 2013 והוסר), וההנחיה העדכנית מדברת על "אתר איכותי" ולא על "תוכן איכותי" (מרבית מקדמי האתרים סבורים בטעות שתוכן = טקסט).

האתגר של מנהלי השיווק באינטרנט, מאז פרסום ההנחיה הזו, הוא לתרגם את תוכנה לקווים כלליים ברורים (!) של עבודה מעשית, ולגייס ולהעסיק לצורך ביצוע העבודה את בעלי הכישורים האישיים המתאימים, שעברו מסלול הכשרה מתאים.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
לפער העצום בין מה שעובדי גוגל יודעים לבין מה שהם מסבירים לציבור מקדמי האתרים יש סיבה עיקרית אחת: המוצרים שמייצר יצרן מכוניות נמצאים בידי הציבור. אם מתגלה פגם בייצור, מזמינים את בעלי המכוניות שכבר נמכרו למוסכים המורשים כדי להחליף את החלק הפגום. אם מהנדסי היצרן מפתחים שכלול, הוא יוכנס בהכרח, אם בכלל, רק בדגמי השנים הבאות. מכונית היא מוצר שצריך להיות קל להפעיל אותו (הידע הדרוש לקבלת רישיון נהיגה) וקל יחסית לתחזק אותו (הידע של עובדי מוסכים).

לעומת זאת, המוצר העיקרי של גוגל - מנוע החיפוש שלו - נשאר ברשות חברת גוגל, אם כי הוא בשימוש הציבור הרחב. השימוש במנוע החיפוש קל ופשוט, אבל הפעלתו, תחזוקתו השוטפת, ופיתוח מתמיד של שכלולים מופקד בידי חלק מ-52,000 עובדי גוגל, שמרביתם מדענים, מהנדסים, מתכנתים ומנהלים מוכשרים וחרוצים, שכולם נבחרו בקפידה רבה. היכולת של מישהו מבחוץ להבין איך פועל מנוע החיפוש המורכב מעבר לכל דמיון של גוגל, מודל אוקטובר 2015, ומה טיבם של השכלולים הרבים שמוכנסים בו מדי יום, דומה ליכולתו של ילד בכיתה א' להבין עבור מה הוענק פרס נובל לפיסיקה השנה, גם אם הוא שומע את ההסבר מפי חתן הפרס. באותה מידה, גם למי שמנסה להסביר יש קושי רב להצליח לעשות זאת בגבולות הידע ואוצר המילים המדעי של אותו תלמיד.
קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי

לדעתי- אתר טוב לגולשים טוב לגוגל, זה לא משחק מילים זאת מציאות אמיתית.

אתר עם יכולת לעניין את הגולש ובעל ערך מוסף או בידול משאר המתחרים, הינו תחרותי ובעל יכולת להתקדם ולשמור על תוצאות טובות.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
השווה את התשובות עם תקצירים שקראתי אתמול, מהרצאות שניתנו בשני כנסים בינלאומיים שנערכו לאחרונה:
http://www.link-assistant.com/news/7-seo-trends-for-2016.html?utm_source=email&utm_medium=broadcast&utm_campaign=2016-seo-21102015. הגבתי היום לאחד מהם ב- http://www.askpavel.co.il/qa/18834.

אני עדיין תוהה מהו "טיפ פרקטי" לחיבור תוכן איכותי.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,929 תגובות

20,731 משתמשים

שאלות קשורות

4 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 23/01/15 על ידי kobisa 170 צפיות
3 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 10/10/15 על ידי creativel <סגן משנה> 2.5k צפיות
2 תשובות
קולות
+1
2 תשובות
קולות
+1
...