◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
500 צפיות

מה עדיף - קישור מהפוטר של דף בית באתר רלוונטי או קישור מתוך טקסטט בעמוד פנימי?

על ידי <סגן משנה> 1.9k צפיות
נערך על ידי
איזה קישור נכנס עדיף לקבל בהחלפת קישורים? קישור מעמוד הבית מהפוטר (רק של עמוד הבית) או קישור מתוך טקסט, כל זה כאשר האתר ממנו אקבל קישור רלוונטי לנושא ונמצא במיקומים גבוהים יותר ממני במילות החיפוש הרלוונטיות.
מהו הקישור האולטימטיבי??
**המאמרים באתר שלו ללא PR ולא נראה כי מעניינים את הגולשים יותר מידי.

1 Answer

קולות
–1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
בשפה המקצועית אתה שואל למעשה איזה משני הקישורים יתרום תוספת יותר גבוהה של נקודות לציון הרלוונטיות של הדף שלך, עבור הביטוי שיהיה כתוב בטקסט העוגן.

האופן שבו שאלת את השאלה לא מאפשר לענות עליה, אפילו תשובה משוערת, כי החסרת הרבה מידע: האם דף הבית של אותו אתר הוא זה שנמצא הכי גבוה בגוגל (יחסית לשאר דפי האתר)? האם הקישור מהטקסט יוצא מדף הבית או מדף פנימי? אם זה דף פנימי, איפה נמצא אותו דף פנימי בגוגל בהשוואה לדף הבית? מה כתוב באותו הטקסט שממנו יצא הקישור אליך?
על ידי <סגן משנה> 1.9k צפיות
טוב המצב השתנה, אסביר:
האם משתלם לתת קישור מדף הבית (פוטר) או מדף פנימי (כתבה) ובתמורה לקבל שלושה קישורים שרק אחד מהם הוא רלוונטי לתחום האתר ועוד שני אתרים בנושאים דומים כאשר שלושת האתרים מדורגים נמוך ממני בעלי PR גבוה יותר, הם יתנו קישור בטקסט עוגן רלוונטי ומעמוד הבית (סייד-בר או משהו בסיגנון)
עכשיו, האם משתלם לתת קישור לאתר במיקום גבוה ממני במילות המפתח הרלוונטיות מעמוד הבית או מכתבה ובתמורה לקבל שלושה קישורים מאתרי משנה שאחד מהם הוא רלוונטי, וכולם יוסיפו PR לאתר...??
איזו החלפת קישורים כן ישתלם לבצע?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
אם מישהו פרט לגוגל היה יודע כמה נקודות שווה כל קישור מהדפים המסויימים האלה, וכמה נקודות שווים הקישורים שאתה נותן בתמורה, אפשר היה לעשות חישוב מה משתלם. המצב הוא שאף אחד לא יודע ולכן לא ייתכן שתקבל תשובה עניינית.

הרי זה כמו לשאול האם כדאי להחליף שלושה עגילים בצמיד או שעדיף להחליף אותם בשרשרת - אמנם צמיד זהב שוקל בדרך כלל יותר משלושה עגילים או שרשרת אבל הצמיד המסויים שתקבל עשוי אולי מפלסטיק, השרשרת מחבל וגם לך לא ידוע ממה עשוי הצמיד.

המלצתי החמה - חשוב היטב מהם הדברים שאינך מבין עדיין בקידום אתרים ושבגללם אתה חוזר ושואל שאלות שלא יתכן לקבל עליהן תשובה.

4,332 שאלות

7,364 תשובות

9,933 תגובות

23,238 משתמשים

שאלות קשורות

6 תשובות
קולות
+3
שאלה נשאלה על ידי 23/05/10 על ידי אוריאל 170 צפיות
2 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 26/03/14 על ידי ninecomp <סגן> 4.1k צפיות
1 תשובה
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 27/07/13 על ידי מייה יוסף 320 צפיות
...