תוכן על קידום אתרים שפרסמתי ברשת

כשיש לי זמן אני משתדל לפרסם חומר מקצועי בנושא שיווק באינטרנט וקידום אתרים גם מחוץ לגבולות הבלוג – אתרי חדשות, פורטלים, בלוגים וכו’. להלן רשימת כל המאמרים המקצועיים והפוסטים שלי שפורסמו באתרים חיצוניים:

  • 6 סיבות למה אתרי שו”ת יכולים לשפר לך את ה-SEO בשנת 2011 (SEOmoz) – דריכת רגל ישראלית בבלוג ה-SEO המוביל בעולם SEOmoz. בפוסט האורח דיברתי על היתרונות שאפשר להפיק מאתרי שאלות ותשובות בכדי לשפר את הדירוגים, לגוון את פרופיל הקישורים, לשפר יחס המרה ולמשוך עוד טראפיק לאתר. לאחרונה אתרי שאלות ותשובות מופיעים הרבה בתוצאות החיפוש וחשוב לנצל את זה.
  • SEOmoz Search Ranking Factors השתתפתי בסקר ה-SEO הבינלאומי של SEOmoz, לצד 132 מקדמי אתרים ממדינות שונות. במסגרת הסקר, עניתי בהרחבה על השפעתם של גורמים שונים בתהליך הקידום.
  • הפנדה שתקע אותי (כלכליסט) – פוסט שפורסם בכלכליסט על השפעתו של עדכון הפנדה של גוגל על תוצאות החיפוש.
  • כיצד השפיעה גוגל על קידום אתרים (נענע10) – לא רבים יודעים זאת, אך המונח SEO נולד בתחילת דרכה של ענקית החיפוש – גוגל. במאמר המקיף הזה סקרתי את עולם מנועי החיפוש החל מראשית דרכו ועד להופעתה של גוגל, והתייחסתי לתרומה של גוגל לענף קידום האתרים.
  • Why Tracking External Links Can Help You Improve Website Traffic מאמר באנגלית שפורסם בבלוג הפופולארי Masternewmedia. המאמר מדבר על ניסוי טראפיק שעשיתי על הקישורים החיצוניים שלי, במטרה לבדוק מהו מקור הטראפיק האפקטיבי ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *