קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

האם אפשר לקבל קישור לאתר שבו יש המלצות על חברות קידום אתרים?

+1 הצבעה
289 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 ספטמבר, 2012 על ידי גלית גרסיאל (540 נקודות)
הכוונה לא לחברה שממליצה על עצמה, אלא המלצות שנותן גוגל, או לקוחות של החברה.

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 7 ספטמבר, 2012 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (175,960 נקודות)
היי גלית נכון להיום לצערי אין אינדקס קיים של מקדמי אתרים שכולל פידבק של הלקוחות.

יש אינדקסים פשוטים ויש תוצאות בדפי זהב אך הם אינם מתאימים למה שאת מחפשת משום שהם כוללים רשימה דלה עד אפסית של חברות והמלצות עם בכלל.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 26 פברואר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 מרץ, 2015 על ידי זקן השבט
חברת גוגל איננה ממליצה על הרמה המקצועית, האמינות ומאפיינים אחרים של משרדי קידום אתרים. בהנחיות גוגל לבעלי\מנהלי אתרים היא אפילו מזהירה מפני משרדי הקידום שמספקים שרותים שאינם טכניים ומיועדים להשגת מיקומים עליונים בתוצאות החיפוש, במיוחד לאור העובדה שמה שמשרדי הקידום ביצעו לצורך כך, כמעט ללא יוצא מן הכלל - "בניית קישורים" - נענש מזה שלוש שנים, והאתרים שקודמו עפים מצמרת תוצאות החיפוש.

יחד עם זאת, עבור תוצאות חיפוש שיש להן היבט מקומי מכריע (למשל: https://www.google.com/webhp?hl=en-US&source=hp&gws_rd=cr&ei#hl=en&q=kosher+restaurants+manhattan) גוגל אוסף ומציג המלצות של לקוחות, ואולי גם מאמת אותן בדרך כלשהיא.

על המלצות של לקוחות המוצגות בתוך האתר של משרד הקידום אין כל טעם לסמוך, משום שכאמור ההצלחה של אתמול עלולה להיענש מחר ולהפוך לכישלון.
נתקבלה תגובה 26 פברואר, 2015 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
למה אתה מסבר לבחורה תחיים ?
נתקבלה תגובה 26 פברואר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 26 פברואר, 2015 על ידי זקן השבט
החיים מסובכים ממילא, אפילו בשביל אמבה שחיה כטפיל במעיים. ידעת אגב שהמשקל הכולל הממוצע של המיקרואורגניסמים השוכנים בגוף האדם הוא 1.4 קילוגרם?

שים לב שהשאלה נשאלה לפני שנתיים וספק אם השואלת תקרא את התשובה שלי. אבל היא הופיעה ראשונה ברשימת ה"שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו" בדף שבו מוצגת שאלה מהיום אודות "גוגל מקומות", שזו תצוגה של תוצאות חיפוש בצירוף המלצות של לקוחות שגוגל אסף ואולי גם אימת, ולכן השאלה נשארה אקטואלית יותר מתמיד.

אבל אם יש לך דעה מנומקת שונה, אני ושאר הקוראים נשמח ודאי לקרוא אותה, במיוחד לאור מה שכתבת ב-http://www.askpavel.co.il/qa/15458.
נתקבלה תגובה 26 פברואר, 2015 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
מה שכתבתי נכון לגבי 90% מהחברות. מה שלא ציינתי ואני אוסיף עכשיו שהדרך הבטוחה ביותר להצליח בגוגל היא פנייה לחברת קידום אתרים או מקדם פרטי תותח שיודע תעבודה - לשם כך נדרש ייעוץ ממקדם מנוסה שיעקוב אחר אותו גוף אינדיבידואלי ואחר לקוחותיו ויראה באיזה דרך פעל על מנת לקדם אותם ובכמה זמן.
אין הרבה מקדמים שמסגולים לכן זה תחום בערפל עם הרבה חאפרים וחסרי ניסיון.זה נשמע מסובך מאד לבעל עסק שסהכ רוצה לקדם את אתרו אבל זה המציאות.
וכתבתי מה שכתבתי בגלל שהתשובה שלך לא היית כל כך קשורה למה שגלית ששאלה.
נתקבלה תגובה 1 מרץ, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 מרץ, 2015 על ידי זקן השבט
למה רק 90%? ואיך בעל אתר יכול לאתר את ה-10% הנותרים או, כפי שאתה מציע, את היועץ שיאתר אותם במקומו?

ממליץ לך לצפות בסרטון שב-http://www.askpavel.co.il/blog/updates-21-2-15, ובו נציג גוגל מסביר שוב, בפעם המי יודע כמה, מדוע אין לבסס יותר את עבודת הקידום על "בניית קישורים". בתגובות שם שאלתי שאלה שלא זכתה למענה - מדוע חברות ועסקים בעלי אתרים ממשיכים לפרסם מודעות "דרושים" לבעלי ניסיון של שנתיים ב"בניית קישורים"? ומה שעוד יותר מפתיע הוא שגם משרדי קידום מפרסמים מודעות כאלה.

קרא גם את התגובות הרבות לפוסט המקורי ב-http://searchengineland.com/google-try-avoid-link-building-can-harm-good-214861 (בתחתית הדף אפשר ללחוץ כדי לקבל הרבה תגובות נוספות). המגיב הראשון, Marty Rogers, כותב: "It just isn't realistic for the majority! It really isn't", משמע, מרבית מקדמי האתרים לא יכולים להסתדר ללא בניית קישורים! שאר המגיבים, למעט Mark Simchock למשל, מסכימים איתו.

איך אתה מבין את התגובה שלו?
נתקבלה תגובה 3 מרץ, 2015 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
קישורים הם חלק אינטגרלי מקידום האתר בגוגל ותמיד היו,  גם אם היום נדרש הרבה יותר ניסיון וחשיבה מאשר הזרקת קישורים בלבד עדיין יש להם גורם מכריע בעיניין.
על סמך ניסויים שערכתי ואתרים שקידמתי בשנה האחרונה שילוב של השגת טראפיק גדול בדרכים יצירתיות וקישורים איכותיים בהדרגה ובו זמנית הוא מאד יעיל להתקדמות האתר, כמובן אתר ברמה מהתוכן ועד העיצוב, נוחות וכו (כל החבילה ביחד)

מצד שני יש את אלו  שנותנים רק קישורים ולא יודעים להתאמים את עצמם לגוגל 2014-2015 והתוצאה היא די ברורה- כישלון .
נתקבלה תגובה 3 מרץ, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 3 מרץ, 2015 על ידי זקן השבט
"תמיד היו" זה נכון, אבל מדוע אתה סבור שגם "תמיד יהיו"?

אתה מתעלם מהעובדה שבמאי או יוני 2013 גוגל החליפו את ההנחיה לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לבצע כדי לקדם את האתר בתוצאות החיפוש, והסירו את ההנחיה שאמרה שצריך לבנות אתר איכותי שאתרים איכותיים אחרים יקשרו אליו. אם כי בדפי הנחיות האיכות של גוגל עדיין מזכירים קישורים, זה אף פעם לא בהקשר שזה עוד תורם משהו לקידום. נוסף על כך, איך "הניסיון והחשיבה" תורמים לך "לגרום למשתמשים לרצות (!) להשתמש באתר [יותר מאשר בתוצאות החיפוש המתחרות] ולשתף אותו", כפי שמורה עכשיו ההנחיה החדשה?

ההסבר שנתתי פה לאמירות הסותרות כביכול של אנשי גוגל בעניין הקישורים, הוא שגוגל מחליף את שיטת דירוג תוצאות החיפוש בהדרגה (!), בכל פעם על קבוצה נוספת של ביטויי חיפוש (כמו שהוא נוהג ב"פנדה" ו"פינגווין"), והוא לא מחליף את השיטה אם בדק ומצא שבמקום תוצאות החיפוש שבצמרת יעלו תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות. אם אתה עובד רק על ביטויי חיפוש שבהם השיטה עוד לא הוחלפה (כמו חלק גדול מהביטויים בעברית) תרגיש שהקישורים הועילו לך. אבל לא תוכל לוודא זאת, כי זה גם אומר שלא היו לך מתחרים ראויים.

אני נוהג לזלזל לחלוטין ב"ניסויים" בתחום קידום האתרים שמנסים ללמוד משהו מהשינויים במיקומים, בהעדר גישה לציוני הרלוונטיות עצמם. האתר שלך יכול לעלות במיקום למרות שירד בציון, רק משום שמי שהוצג מעלייך ירד עוד יותר, ולהפך. במילים אחרות, בשנת 2015, אתה לא יכול לוודא שבנית "קישור איכותי" כי אין לך גישה לגודל השינוי בציוני הרלוונטיות של הדף, ואתה לא יודע לכן גם אם הוא היה אפס או שלילי. כל "ההגדרות" של מקדמי האתרים ל"קישור איכותי" הם המצאה שמבוססת על משאלות לב. המדד השימושי היחיד הוא שיעור השימוש בקישור ורמת שביעות הרצון היחסית ממה שהמשתמשים בו מצאו בקצה השני.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,300 שאלות

7,321 תשובות

9,899 תגובות

16,459 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+3 הצבעות
3 תשובות 269 צפיות
שאלה נשאלה ב- 12 אוקטובר, 2014 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 109 צפיות
שאלה נשאלה ב- 24 יולי, 2013 על ידי orenziv (120 נקודות)
+1 הצבעה
2 תשובות 161 צפיות
שאלה נשאלה ב- 9 מאי, 2014 על ידי needhelp (530 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 357 צפיות
שאלה נשאלה ב- 31 אוגוסט, 2011 על ידי תמרה (120 נקודות)
...