◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+3
328 צפיות

מה דעתכם על חברות קידום אתרים?

על ידי <סגן משנה> 2.1k צפיות
נערך על ידי
כל חברה לוקחת אלפי שקלים בחודש עם הבטחה לקדם רשימת מילים לא תחרותיות, וגם לא מחופשות מן הסתם, שמנהל אתר היה עולה לבד רק מפתיחת עמוד חדש עם כותרת לדף 1, או במקרה הטוב מקדמים מילה כמו אינסטלטור ברחובות עם 200 חיפושים בחודש ואפילו לא מצליחים להגיע למקום ראשון (שלמקום ראשון נכנסים מעל 70%) ומעל 5 כבר לא נכנסים..

יצא לי לשמוע על הרבה אנשים שפנו לחברת קידום במטרה לקדם תעסק שלהם כמה חודשים טובים ויצאו מופסדים וללא שום הישג קידומי, וגם אם החברה הצליחה להשיג הישג הכסף שישולם לחברת קידום תעלה על הרווח שבעל האתר ירוויח, אחרי הכל למקום ראשון בגוגל יש רק מקום אחד, וחברה לא תשקיע על אתר של לקוח כמו אתר שבבעלות פרטית של מקדם שיעשה הכל כדי להגיע ליעד.

מסקנה: רוב החברות הם בלוף, כסף טוב אבל לא מוסרי.

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
למרות שרוב הנקודות שהצגת בשאלה הרבה(הרבה) יותר מורכבות(ופחות תלויות בחברות כמו שתלויות בלקוחות)

אוכל הסכים עם המסקנה הסופית שהצגת בה.

המקרים היחידיים שבהם אני חושב אחרת הם מקרים שבהם מספקים ללקוחות SEO טכני לחלוטין ללא התייחסות לדירוגים.
ומקרים שבהם מספקים ייעוץ והכוונה בצד השיווקי\קריאטיבי יותר.

בשני המקרים דרושה מעורבות משמעותית של הלקוחות- הן מבחינת יישום ההמלצות והן מבחינת יישום ההנחיות הטכניות ע"י מפתחים, התמחור גבוה יותר והתוצאות פונות יותר לטווח הארוך ותלויות בערך שאותו העסק יצליח לספק לגולשיו
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
riode, אני מסכים לחלוטין עם כל התובנות שהצגת. הרי ברור שאם 300 מקדמי אתרים עובדים על 300 אתרי לקוחות כדי להשחיל אותם לחמשת תוצאות החיפוש העליונות רק חמישה מהם יצליחו ו-295 ייכשלו בהכרח. אם בעלי האתרים היו חושבים קצת היו מבינים לבד שבמצב כזה לא יתכן שמקדם האתרים בעל הסיכויים הטובים ביותר להצליח לנצח כל כך הרבה מתחרים ראויים הוא (!) זה שהגיש את הצעת המחיר הזולה ביותר!

המסקנה המתחייבת היא שעל בעל האתר המסחרי להתמודד מול מתחריו העסקיים מי מוכן לשלם יותר עבור רכישת ליד איכותי ממקדם אתרים שקידם אתר שבבעלותו, ליצירת לידים, למקום הראשון, ולהפסיק לחלום (כפי שהעיר גם מנשה אברמוב) שהוא ישיג את המקום הראשון בתוצאות החיפוש האורגניות במינימום הוצאה. ראה גם:
http://www.askpavel.co.il/blog/lead-generation-guide.
קולות
–1
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
אסכים עם התשובות שאמרו כאן והוסיף, חברות אמיתיות ואמינות שלא מתחייבות לדירוג מסוים בגוגל אלא קידום האתר והבטחה של הופעה במילה בגוגל זאת לדעתי חברה אמיתית, שמספקת את האמת וחברה אמינה בהחלט. מומלץ לפני רכישת שירות כזה ואחר לשבת עם הבן אדם ולשוחח על הכל, שאני אומר על הכל אני מתכוון על הכל, כיצד זה יהיה, כמה זה יעלה ל-X ולמילה מסוימת, מאמרים ותוכן שנכנסים לאתר, קישורים. פשוט הכל.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
"אופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO)" זה לגרום לאתר לעמוד בדרישות מנועי החיפוש. "אופטימיזציה לדרישות בעל האתר" זה להשיג לדפי האתר מקום עליון (1-5) בתוצאות החיפוש לביטויי החיפוש ששוק היעד של האתר מרבה לשאול בגוגל. זה מחייב את משרד הקידום להתחייב להשגת המיקומים המבוקשים ומחייב את בעל האתר להקצות למשרד הקידום את תקציב הקידום הדרוש, למרות שלא (!) ניתן לדעת מראש מה הוא גובה התקציב הדרוש, כי לא ידוע למשל מה יעשו המתחרים בעתיד בתחום הגדלת תקציב הקידום שלהם.

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,464 משתמשים

...