קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

חסימת דף לסריקה של גוגל

0 הצבעות
334 צפיות
שאלה נשאלה ב- 13 אוקטובר, 2015 על ידי NTK (180 נקודות)
במידה ואני חוסם דף שגוגל לא יוכל לסרוק, ובכל זאת שם לינקים לדפים האלה בעמודים אחרים שהוא כן סורק, האם יש לזה השפעה מבחינת גוגל, במידה וי תוכן כפול בעמודים אחרים האם זה ישנה משהו במידה וחסמתי את גוגל מלסרוק את זה ?


תודה

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 13 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
נערך 13 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט
למיטב הבנתי, מה שגוגל מנוע מלאנדקס (על ידי קובץ robots.txt) לא יהיה מוצג בתוצאות החיפוש ולא יכול להשפיע על מערכת דירוג תוצאות החיפוש.

אינני מבין מה התכוונת לשאול ב"במידה וי תוכן כפול בעמודים אחרים האם זה ישנה משהו במידה וחסמתי את גוגל מלסרוק את זה ?", אבל זו בהחלט שאלה מעניינת. אם בדפים החסומים יש למשל תוכן שמועתק מילה במילה מאתרים אחרים, הוא אמנם לא יוצג בתוצאות החיפוש של גוגל, אבל למשתמשי גוגל תהיה גישה אליו דרך הקישורים הנכנסים לדף. האחריות להצגת טקסט שמפר זכויות יוצרים או מפר למשל את החוק האירופי של "הזכות להישכח", או מפר למשל חוקים של איסור על שלילת השואה, מוטלת להבנתי כולה על בעל האתר. האם גוגל נדרשים במקרים אלה להסיר את שאר דפי האתר, המכילים קישורים פנימיים לאותו דף, מהאינדקס? - זו שאלה משפטית.
נתקבלה תגובה 14 אוקטובר, 2015 על ידי NTK (180 נקודות)
נערך 14 אוקטובר, 2015 על ידי NTK
לא התכוונתי לתוכן כפול מאתרים אחרים, אלא תוכן כפול מהאתר שלי, לדוגמה אותו דף למספר אזורי שירות במספר ערים אבל מבלי שגוגל יסרוק את כולם, כי רוב הערים פחות רלוונטיות מבחינת חיפוש, אבל כן רלוונטי מבחינת משתמשים שיגיעו לאתר, לכן המטרה היא לחסום מגוגל אפשרת לסרוק את זה ושזה לא ישפיע על הדירוג, לכן בעצם עדיין יהיו קישורים פנימיים באתר לאותם עמודים, השאלה אם בכל קישור שיש באתר צריך גם להוסיף NOFOLLOW או מספיק להוסיף פקודה לגבי אותו דף בקובץ ROBOTS
נתקבלה תגובה 15 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
א. אינני יודע איך גוגל מגיב לתגית NOFOLLOW שלפני קישור פנימי, אבל אפשר לבצע ניסוי מבוקר שיספק תשובה זמנית.

ב. מבחינת הקידום - אני ממליץ להימנע בכל דרך מתרגילים שנועדו לחסוך עבודה. גוגל אוהב שמשתמשי גוגל אוהבים את תוצאות החיפוש שבצמרת ובוחרים להשתמש בהן במקום להשתמש במה שמוצאים בערוצי שיווק מתחרים (פייסבוק וכדומה). קרא את ההנחיה העדכנית ביותר של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לדרוש לבצע כדי שהאתרים שלהם יקודמו בתוצאות החיפוש ( https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw ), ופעל על פיה, על ידי מתן מענה ראוי לשאלה "מה צריך לשים בדפי האתר שלי שיגרום למבקרים לרצות לרכוש בו את המוצר או השירות המוצע, במקום לרכוש אותו בתוצאות החיפוש המתחרות?". אם אתה לא מוצא תשובה, שתתברר כנכונה וכיעילה לשאלה הזו, שכור מישהו שמסוגל.
נתקבלה תגובה 15 אוקטובר, 2015 על ידי אנונימי
לא הבנתי מה הקשר בין תרגילים שנועדו לחסוך עבודה

תודה בכל מקרה
נתקבלה תגובה 15 אוקטובר, 2015 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,290 נקודות)
העתקת תוכנו של דף אחד לדף אחר איננה אלא תרגיל שנועד לחסוך עבודה - למה אינך מחבר תוכן מקורי שייחודי לכל דף, שאכן יגרום למבקרים לרצות לרכוש בו את המוצר או השירות המוצע, במקום לרכוש אותו בתוצאות החיפוש המתחרות?
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 16 אוקטובר, 2015 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (175,540 נקודות)
הדף יקבל PR אבל לא יעביר, מבחינת לינקים, העובדה שאתה מוסיף קישור נוסף משפיעה על חלוקת ה PR בדפים שמהם אתה מקשר (לא משהו משמעותי).

לא ברור לאיזה השפעה אתה מתכוון כשאתה שואל מה ישנה תוכל כפול חסום לסריקה.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,286 שאלות

7,315 תשובות

9,891 תגובות

15,240 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+1 הצבעה
3 תשובות 433 צפיות
שאלה נשאלה ב- 28 אוגוסט, 2014 על ידי shir (650 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 169 צפיות
שאלה נשאלה ב- 28 אוקטובר, 2015 על ידי Sagi (120 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 181 צפיות
0 הצבעות
2 תשובות 221 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 אוקטובר, 2013 על ידי aavichai (590 נקודות)
0 הצבעות
2 תשובות 182 צפיות
שאלה נשאלה ב- 25 יוני, 2013 על ידי LiranL (120 נקודות)
...