קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

שאלה בקשר לתוכנית השותפים של איביי

0 הצבעות
4,204 צפיות
שאלה נשאלה ב- 8 דצמבר, 2014 על ידי zahipan (470 נקודות)
שלום, נתקלתי בדף הפייסבוק הזה:
https://www.facebook.com/ebay.recommended

האם האדם שמנהל את דף הפייסבוק הזה מרוויח כסף מכל אדם שקונה מוצרים דרך הקישורים שהוא מפרסם?

אני כרגע בתהליך של הקמת בלוג שישלב מאמרים איכותיים וקידום מוצרים מאיביי על מנת להרוויח כסף מכל מכירה. אני הבנתי שאיביי מחייבת שיהיה ברשותי אתר פרטי ובתוכו תוכן נוסף בכדי להצטרף לתוכנית השותפים.
האם אני יכול להקים דף פייסבוק שכל יעודו זה קידום מוצרים מאיביי, ללא שום מאמרים או תוכן נוסף, ולהרוויח כסף מכל מכירה שתתבצע דרכי?

ניסיתי להסתכל על החוקים וההגבלות באתר של איביי כדי לבדוק האם אפשר לקדם מוצרים בפייסבוק, אבל עקב בעיה שיש לי בשפה האנגלית לא הצלחתי להבין יותר מדי.

אני אשמח לעזרה, תודה מראש.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי אנונימי
האדם שמנהל את הפייסבוק הזה הוא סתם משועמם שעושה זאת בשבעל הכיף.
אי אפשר להרוויח ככה כסף בתוכנית השותפים של איביי, אתה חייב אתר עם דומיין שלך הם לא יקבלו אותך בלי אתר וגם אסור לך להמליץ על מוצרים מאיביי אתה יכול לשים באנר באתר וזהו.
תבנה חנות ותמכור בה כל מיני זבל סיני ביוקר וברגע שקונים ממך כנס לאיביי או לכל אתר זבל סיני אחר ותעשה משלוח לכתובת של הקונה.
עזוב אותך מכל התוכניות שותפים האלו איביי, אדסנס, אמזון,אין בזה כסף רק החברות מרוויחות.
קוראים לזה דרופשיפינג וזה הכי משתלם.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
איך אתה מבטיח שיקנו דווקא בחנות האינטרנטית שלך ולא במיליון חנויות אינטרנטיות שמוכרות את אותו ה"זבל סיני" בדיוק?
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי zahipan (470 נקודות)
אבל למה הקישורים שלו שמפנים לאיביי מיוחדים? ולמה שמישהו יעשה דבר כזה בשביל הכיף? אולי בפורום זה הגיוני אבל לא בפייסבוק.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי אנונימי
אתה נכנס לפורומים ומשווק את החנות במסווה של שאלה או שאתה מחלק קופונים.
אתה לא צריך שכולם יקנו אצלך אתה צריך רק 20-30 ביום שעליהם תרוויח 60-90 דולר ואתה מסודר.
אחרי שאתה מצליח עם חנות אחת אתה מקים עוד 5 חנויות שמוכרות אותו דבר וגונב קונים מהמתחרים.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
זו לא תשובה לשאלה איך אתה מבטיח שיהיו לך 20-30 מכירות ביום ולא 20-30 מכירות ב-50 שנים? ואיך אתה מבטיח שאתה תצליח לגנוב קונים מהמתחרים במקום שהמתחרים יצליחו לגנוב את הקונים שלך? הרי גם מיליוני המתחרים שלך (!) למדו כמוך (בקורס לעשיית כסף קל ומהיר באינטרנט, או בדרך אחרת) להכנס לפורומים ולשווק את החנות במסווה של שאלה או לחלק קופונים.

תשובות 3

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 8 דצמבר, 2014 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
כפי שידוע לי איביי לא מציעים שירותי Affiliate ליזמים באינטרנט..
בחו''ל אנשים עושים את כספם בעיקר מ Affiliate של אמזון אם זה מעניין אותך.
נתקבלה תגובה 8 דצמבר, 2014 על ידי אנונימי
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 9 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
אני מזדעזע בכל פעם שאני שומע משפט כמו "...אני כרגע בתהליך של הקמת בלוג שישלב מאמרים איכותיים וקידום מוצרים מאיביי על מנת להרוויח כסף מכל מכירה".

תתחיל מזה: מה אתה מתכוון לעשות כדי שתהיה לך מכירה פעם ביומיים ולא פעם בשנתיים?
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי zahipan (470 נקודות)
היי, אני מתכוון לעדכן את הבלוג 10 פעמים ביום במאמרים איכותיים שאני כותב, ובנוסף להמליץ על מוצרים מאיביי שקשורים למאמר.

לדגומא אני כותב מאמר על אייפון 6, בסוף המאמר אני ממליץ על אביזרים לאייפון 6 בצורה כזאת שזה לא יראה כאילו אני דוחף לגולשים פרסומת.

אם אני יעדכן את הבלוג 10 פעמים ביום במשך שנה וחצי או שנתיים ואנשים יאהבו אותו הוא יצליח ויהיו מכירות.

אבל בבקשה תענו לי על השאלה שלי, האם הבן אדם שפתח את דף הפייסבוק הזה מרוויח כסף מכל מכירה? כי ראיתי שהוא שם קישורים מיוחדים, ואני רוצה לדעת אם לפי החוקים וההגבלות של איביי מה שהוא עושה זה מותר מבחינתם?

תודה מראש.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
ולמה אתה חושב שעדכון הבלוג 10 פעמים ביום והמלצה לקנות מ-Ebay את המוצרים הקשורים למאמר אכן יספקו מכירה פעם ביומיים ולא פעם בשנתיים? ואיך יידע ציבור המשתמשים באינטרנט שאתה מעדכן את הבלוג 10 פעמים ביום?

אין לי כל דרך לדעת האם מי שפתח את אותו דף פייסבוק מרוויח או מפסיד, כי אין לי גישה למידע מחשבון הבנק שלו.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי zahipan (470 נקודות)
עדכון הבלוג באופן קבוע + קידום אורגני יביא גולשים לבלוג שלי. נניח ורק גולש  1 מתוך 5000 גולשים יקנה מוצר כלשהו כבר תהיה לי יותר ממכירה אחת בשנתיים. כמה מכירות יהיו לי וכמה גולשים אני אצליח להביא לבלוג? אין לי תשובה לכך, אני אצטרך להתחיל את הפרוייקט ולראות כיצד הוא מתקדם. אם התוצאות לא יהיו לפי הציפיות שלי אני אצטרך לשבור את הראש וללמוד כיצד להביא יותר גולשים/כיצד להביא ליותר מכירות.

ואת הגולשים זה לא מעניין כמה אני מעדכן את הבלוג שלי, הם רוצים לקרוא תוכן איכותי שמתעדכן באופן תדיר, אם אני יפרסם ביום אחד 10 מאמרים בבלוג, וביום אחר רק 4, עדיין הבלוג יהיה חיובי בעיני הגולשים.

אבל מי שכן צריך לדעת כמה אני מעדכן את הבלוג שלי זה גוגל, והוא יודע.
נתקבלה תגובה 10 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
לא נכון! מה שאתה מתאר פה הוא בדיוק הסיפור השקרי שמוכרים למי שמשתתפים בקורסים לעשיית כסף קל ומהיר באינטרנט.

א. נניח שרק 0 גולשים מתוך 5,000 לחודש יקנו מוצר כלשהו בבלוג שלך, ויהיו לך 0 מכירות בשנתיים! מה הסיכויים שזה יקרה? - בוא נניח שלכל אחד מביטויי המפתח העיקריים שעבורם אתה מקדם את הבלוג יש 100,000 תוצאות חיפוש אבל בכל ביטויי המפתח יחד יש רק 300 בלוגרים שמקדמים את הבלוג באופן פעיל. מרבית משתמשי גוגל ששאלו את ביטויי החיפוש הללו נכנסים רק לחמשת תוצאות החיפוש העליונות, למיקומים האחרונים בעשירייה העליונה מגיעים רק אחוזים ספורים, והחל ממקום 11 לא מגיע איש. פירוש הדבר שמכל 300 הבלוגרים שקידמו את האתר שלהם, רק 5 הצליחו, ל-5 היתה הצלחה מוגבלת ביותר, שלא שווה את ההשקעה, ו-290 נכשלו בהכרח כי יש להם 0 גולשים לחודש, 0 מכירות בשנתיים ו-0 רווח להחזיר בו את ההשקעה באותו קורס לעשיית רווח קל ומהיר, ובעבודת הקידום.

ב. הבעיה שלך, כפי שאני מנסה מזה כמה ימים להסביר איננה מה צריך לעשות (לדעתך זה עדכון הבלוג 10 פעמים ביום + קידום אורגני) כי זה בדיוק מה שעושים גם כל שאר 299 הבלוגרים שמתחרים בך וביניהם על המקום הראשון לביטויי החיפוש האלה, אלא איך אתה גובר (!!!) על כולם, כדי שאתה תהיה הראשון ולא הם! ואת זה אתה צריך לפתור מראש בלי להמתין לכשלון שהסטטיסטיקה צופה לך, ולבזבז עוד זמן ועוד כסף.

ג. הגולשים לא יכולים לדעת שבבלוג שלך יש תוכן עדכני ואיכותי, שעולה באיכותו על תכני כל הבלוגים המתחרים בך, בטרם הצלחת לקדם אותו למקום 1-5 שבו צפוי כבר מספר רב של גולשים.

ד. הסיפור שגוגל "מעדיף" אתר שמתעדכן בקצב מהיר הוא שקר מוחלט עבור כל אתר שאיננו אתר חדשותי מובהק. מה יש לעדכן 10 פעמים ביום בבלוג שעוסק ב"תולדות המהפכה הצרפתית"?
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 9 דצמבר, 2014 על ידי zahipan (470 נקודות)
בבקשה תעזרו לי, כל מה שאני צריך לדעת זה האם אפשר להירשם לתוכנית השותפים של EBAY באמצעות דף פייסבוק במקום אתר אינטרנט פרטי?

ואם כן אפשר להירשם באמצעות דף פייסבוק, האם זה חוקי מבחינת EBAY להמליץ בדף הפייסבוק על מוצרים כדי שגולשים יכנסו לקישורים ואני ארוויח עמלה מכל מכירה?

ואם יש כאן מישהו ממש נחמד, אני אשמח אם הוא יוכל  לכתוב לי מה אסור לעשות בתוכנית השותפים של EBAY כדי שאני לא אעשה טעות והם יחסמו אותי.

אני ממש אודה למי שיוכל לעזור לי כי האנגלית שלי לא הכי טובה וניסיתי לתרגם את את החוקים באתר של EBAY באמצעות גוגל טרנסלייט ולא הצלחתי להבין יותר מדי.

תודה מראש.
נתקבלה תגובה 9 דצמבר, 2014 על ידי Riode <סגן משנה> (2,120 נקודות)
קשה לי לאמין שלא יאפשרו לך להירשם עם דף פייסבוק, סה''כ בשבילם כל פרסום מבורך, בקשר להגבלות אין באמת סיבה שיחסמו אותך אלא אם כן תעשה מעשה ממש מטופש. אחרי הכל זה לא תכנית שותפים אתה מקבל כסף מעמלות שעשית בלבד.
אם זה קצר, שלח תדף אני יוכל לתרגם לך לפה
נתקבלה תגובה 10 מאי, 2015 על ידי אנונימי
הינה מה שמצאתי במרכז עזרה של התוכנית
( https://publisher.ebaypartnernetwork.com/PublisherUserManualPage?page_id=Domains%23HowToValidate  )

If I want to solely promote eBay through social media, do I still have to register my domain?
Yes, you will still have to register at least one domain when you sign up for ePN, regardless of how you are planning to drive traffic to eBay. If it is via social media, please note that you must register the full URL. So, if John Smith wants to use Facebook to promote baseball cards, he should register either his personal profile – www.facebook.com/johnsmith - or his Facebook Page - www.facebook.com/baseballcards.
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,310 שאלות

7,336 תשובות

9,910 תגובות

50,978 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+2 הצבעות
1 תשובה 2,943 צפיות
שאלה נשאלה ב- 20 אפריל, 2014 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
+1 הצבעה
1 תשובה 5,663 צפיות
שאלה נשאלה ב- 30 יוני, 2014 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
0 הצבעות
0 תשובות 427 צפיות
שאלה נשאלה ב- 18 נובמבר, 2018 על ידי סם (120 נקודות)
...