◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
2.6k צפיות

עריכת קישורים בהתאם לעדכון הפינגווין

על ידי 780 צפיות
שלום חברים, כולנו הרגשנו בימים האחרונים את עדכון הפינגווין.
גם אני הרגשתי ירידות קלות אבל תודה לאל הכל בסדר. עכשיו אני רוצה לעשות כמה התאמות כדי להחזיר את המיקומים שהיו. בהתייחס למאמר הנפלא של בן אורן :     http://www.askpavel.co.il/blog/prepare-for-penguin-3-0
אני רוצה לגשת ולעדכן קישורים יוצאים מבלוגים שלי במטרה להפחית את השימוש באנקור מדוייק. כמו כן אני רוצה לעדכן באתרים גם טייטלים מדויקים וגם קישורים פנימיים עם אנקור מדוייק (כמובן לא את כולם). מה דעתכם על עבודה כזאת?
כיצד אתם מעריכים שגוגל יתייחס אם אשנה קישורים במאמרים ובלוגים שלי או כיצד הוא יתייחס לדעתכם אם אשנה כותרות של מאמרים ובלוגים שלי. אודה מאוד על תשובות שיתרמו לידע מניסיונכם וכמובן שאני גם מתכנן לגעת בנושאים אחרים אך השאלה מתייחסת כרגע רק לנושא הזה.  תודה מראש לעונים.
על ידי <סגן משנה> 2.4k צפיות
פינגווין 3 לא יצא עוד...
אתה בטוח שהאתר שלך לא נענש?
על ידי
אני חושב שלא - לצערי אני יודע מה זה עונש וזה לא המקרה. אני יודע מעוד קולגות למקצוע. שגם הם הרגישו את זה. אתה גם יכול לקרוא כאן על הודעות שהתחילו לצאת מגוגל:
https://www.seroundtable.com/google-penguin-3-19313.html
מכל מקום האם יש לך דעה לגבי הנושא? אשמח לשמוע עוד דעה.
על ידי <סגן משנה> 2.4k צפיות
נערך על ידי
אכן יצא פינגווין חדש: http://searchengineland.com/google-releases-first-penguin-update-year-206169
אני מסכים עם מה ש segev כתב.
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
לפי דעות רבות הפינגווין יצא ביום שבת (לפני יומיים) ועדיין ממשיך לעבוד.

3 Answers

קולות
+1
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
היי אסף, פנגווין הוא באמת עדכון אלגוריתם שמטרתו להלחם בפעולות כמו דחיסת מילות מפתח וקישורים לא טבעיים שמטרתם לעלות בתוצאות חיפוש על ביטויים מסויימים.

לנקות את האתר ולעשות סדר אף פעם לא מזיק, אבל לדעתי המטרות קצת שונות,
"לעדכן קישורים יוצאים מבלוגים שלי במטרה להפחית את השימוש באנקור מדוייק"
אם אתה מוציא ממקומות לא טבעיים באתר קישורים לאתרים אחרים (במסגרת החלפת קישורים) אז לדעתי הפעולה שאתה צריך לבצע היא להפסיק לבצע החלפות קישורים.
אם למשל כתבת פוסט שמקשר לאתר אחר כי הזכרת תחום כלשהו שהאתר המקושר עשה עליו מחקר גוגל לא יחשיב את הלינק כשלילי.

"גם טייטלים מדויקים וגם קישורים פנימיים עם אנקור מדוייק"
טייטל כמובן לא צריך להיות צירוף של מספר מילות מפתח ברצף ורצוי לשנות לטייטלים שמביאים יותר ערך ליוזר (ולא יקרה כלום אם גם יכילו באופן טבעי מילת מפתח)
קישורים פנימיים שמתבצעים באופן טבעי לא יהיו זהים תמיד ולכן קל מאד לזהות ניסיון להסתה לכן רצוי גם לעשות סדר בזה.

חשוב יותר - רצוי שתעשה סדר באסטרטגיה שלך להמשך, תתמקד תמיד בתוכן שיביא ערך לקוראים, לאחר מכן תחשוב איך לשלב באופן טבעי מספר מילות מפתח (רצוי long tails) וקישורים פנימיים וכ'ו.

מקווה שעזרתי, ובהצלחה!
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
אפשר גם להבין מכך שקישורים טבעיים זה דבר שקשה יותר ליצור, אך אסור להימנע מכך, פרסום במקומות שונים אשר גם מביאים קישורי NO FOLLOW יכול לעזור לאתר, הכנסת גולשים פוטנציאליים מאתרים אחרים מראה לגוגל חשיבות מסוימת לאתר ולתוכן שהתפרסם.
על ידי 780 צפיות
אני מודה עד כה על התשובות. אני מכיר את מה שאתם אומרים ואני בהחלט מקפיד ככל הניתן על כל הכללים. אבל עדיין לא קיבלתי את דעתכם בנושא קישורים שלי שקיימים בבלוגים שלי תחת אנקור מדויק. אם אני אחליף את מילות הקישור, או לחילופין אהפוך אותן לקישור בעל זנב ארוך כיצד לדעתכם גוגל יראה את זה? האם לדעתכם זה יפגע בי? איכות הקישור תרד?
(בבקשה בואו נתייחס אל הנושא אני מכיר את כל מה שאתם אומרים וגם מיישם - אבל יש לי פה סוגיה שמעניינת אותי)
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
לא הבנתי כל כך מאיפה לאיפה הקישורים?
קישורים מבלוגים שלך לבלוגים אחרים שלך?
קישורים מבלוגים שלך לאתרים של אנשים אחרים?
קישורים בבלוג שלך אל תוך אותו בלוג?

במידה וזה השניים הראשונים כן הייתי ממליץ לבצע בדיקה של כל הקישורים והאנקורים שלהם וחלק מהקישורים להשאיר, חלק להסיר לגמרי וחלק לשנות לקישורים שנראים טבעיים יותר (יכילו מספר מילים, יקשרו לדף שרלוונטי לתוכן שלך וכ'ו..)
על ידי 780 צפיות
מדובר בקישורים מבלוגים שלי אל אתרים שלי.
כלומר אני מבין שעפ"י דעתך- עריכה של קישורים קיימים לא עתידה לפגוע באיכות הקישור?
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
אני לא חושב שלקישורים כאלה יש איכות היום.
אני חושב שלקישורים רלוונטים יותר בעלי אנקור ארוך יותר שברור בידיוק לאן יביא הקישור יהיה הרבה יותר איכותי.
אבל שוב, במסות רציניות זה עדיין עלול להחשב כספאם וכשזה קורה גם הבלוגים המקשרים שלך יענשו לאט לאט וגם הקישורים שבהם לא יהוו משמעות עבור האתרים שאותם אתה מנסה לקדם.
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
קישורים שלא מביאים לך ערך כגון קישורים למטרות ''קידום'' וקישורים לא טבעיים במאמרים רק יעשו לך נזק ולא יעזרו בכלל. קישורים טבעיים, קישורים של אנשים אשר מפרסמים כתבה בעל תוכן איכותי ויעיל לאנשים באתר שלהם ומנפיקה לך גולשים חדשים, זאת הדרך שלך לניצחון בקישורים.
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
"אפשר גם להבין מכך שקישורים טבעיים זה דבר שקשה יותר ליצור, אך אסור להימנע מכך"

דניאל המשפט הזה סותר את עצמו, קישור טבעי לא יוצר בעל האתר הוא מקבל\מרוויח אותו, לכן לא נכון לכתוב שקשה ליצור קישור טבעי.
אולי התכוונה לקשה לגרום לקישור להיראות טבעי, או קשה להרוויח קישור טבעי.
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
שאני מתכוון קישור טבעי אני מתכוון לתוכן איכותי שלדוגמה מפרסמים בפורום שקשור לתחום שלו עם תוכן איכותי וקישור לאתר בתור כתבות מקוריות. זה לא נקרא קישור טבעי? בכל מקרה - אם זה לא נקרא קישור טבעי אז התכוונתי האפשרות לקישור להיראות טבעי
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
מה שהצגת נשמע כמו סינדיקציה או הפצת מאמר מהאתר, ספק אם אפשר לקרוא לזה קישור טבעי
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
כמובן שלא התכוונתי עכשיו לקישור שלוחצים על מילת מפתח: מחשבים ואז נכנס לאתר חדש. אלא קישור רגיל לכתבה, ללא צורך בהתחכמויות.
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
האנקור לא רלוונטי, אם יצרת קישור הוא לא טבעי(כך לפחות גוגל מתייחסים לכך)
כאשר שאלה דומה עלתה סיפקו לה מענה מאוד מעורפל, לעיונך:
https://plus.google.com/u/0/+MenasheAvramov/posts/3eyUa8ezyjg
דקה 34:55
שאלה כמו - אם האלגוריתם יזהה או יבצע את ההבחנה מאוד מורכבת, ואין לי שום אינדיקציה שאוכל להציג
על ידי <רב סרן> 13.0k צפיות
אוקיי, שאלה נוספת, האם מותר לי לפרסם את האתר האישי שלי + כתבות מהאתר שלי בפורומים שונים על-מנת לקבל טראפיק (כולל קישור NOFOLLOW), האם זה יזיק או יעיל? (כמובן שאפרסם בתחום שהגולשים מעוניינים לקרוא אותו).
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
מותר לך לעשות מה שבא לך בהתאם להנחיות של הפורומים עצמם(ללא שום קשר לגוגל).

ספק אם הפצת מאמרים מהאתר שלך בפורום יועילו לך לטווח הארוך
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
גם אתה וגם שגב מתייחסים רק למספר דוגמאות (!) שגוגל פרסמו בהרצה המקורית של "פינגווין" הראשון, ומתעלמים מאלף סיבות אפשריות נוספות (!) לענישה על פי ההרצות הנוספות והעדכונים של "פינגווין". ולראיה: גוגל מודיעים יחד עם כל עדכון שהוא ישפיע רק על אחוזים ספורים מכלל תוצאות החיפוש. (עדכון = "פינגווין 2" אחרי "פינגווין 1" עם שינוי מסויים של האלגוריתם; הרצה נוספת = הרצה של "פינגווין 1" על תוצאות החיפוש של קבוצת נוספת של ביטויי חיפוש.)

בתגובות האחרונות שכתבתי למאמר של בן אורן (http://www.askpavel.co.il/blog/prepare-for-penguin-3-0) הראיתי שוב שהסרת הקישורים "שאינם טבעיים" לא תחזיר לאתר את המיקומים שאיבד בעקבות ענישה ועלולה להפיל מהצמרת אתר שטרם נענש. נוסף על כך, אם אין למקדם האתר את הכוונה ואת היכולת לקדם מחדש את האתר על פי הדרישות החדשות של גוגל, שכבר לא מזכירות קישורים כגורם שתורם בכלל משהו לקידום (https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw), עדיף להמנע מלבזבז כסף נוסף על הסרת הקישורים - עבודה שהיא כמו "כוסות רוח למת".
על ידי 780 צפיות
בוא לא נקרא לזה עונש אלא ירידה קלה בדירוגים. אני מניח שצריך לבצע התאמות מעט לפינגווין החדש ולשפר בחזרה את הדירוגים. עמנואל אני לא מדבר על צניחה אלא על ירידה קלה.
ויש לי פה בעיה עם המונח "שאינם טבעיים" מפני שכמו שגוגל משתפרים גם אנחנו משתפרים. ואני לא חושב שיש עוד אנשים שכותבים מאמר על דוד שמש ובתוכן שמים קישור לביטוי "צימר בצפון". לכן לא מדובר על חזרה מענישה אלא על תיקון לעיוותים שעשה הפינגווין בהתאם לנתונים שהיו רלוונטים עד לא מכבר. בנושא הקישורים - אני מכיר את דעתך ואני מאוד לא מסכים איתה. כהוכחה אם תרצה אשמח להראות לך ניסוי שערכתי. ובו קידמתי אתר שלי והחלטתי לנסות עליו פלטפורמה של קידום רק ברשתות החברתיות. כמובן שדאגתי לאתר ברמה גבוהה, עם תוכן איכותי מגוון בתמונות , יוטיוב קישורים פנמיים בריאים ככל הניתן. ניסיתי לקדם אותו בעזרת פייסבוק , גוגל+ וטוויטר במשך 5 חודשים. ומה שראיתי ממנו פשוט הרתיח אותי. הביטויים לא עלו במנועי החיפוש כראוי, אנשים לא הגיעו מספיק אל האתר, התחזוקה של זה הייתה עצומה כדי להשיג עוקבים רלוונטים , וחברים רלוונטים והצורך להמציא תוכן כדי להשביע את הרשת החברתית.(אני מדבר פה על 2 פוסטים ביום בכל פלטפורמה). אחרי 5 חודשים התייאשתי ועברתי לשיטת הקידום הרגילה- **בדיוק על אותו האתר!. שבה הוצאתי מאמרים איכותיים לרשת עם קישורים מגוונים ולא מאנקור מדוייק מהתוכן. פתחתי בלוגים עשירים במאמרים איכותיים תמונות, יוטיוב ועוד ועוד...
ואחרי חודשיים כל המדדים פשוט עפו לשמיים גם בחשיפה למנועי החיפוש, גם בכניסות האתר התחיל להתמקם בהרבה מילות מפתח חשובות לתחום שלו והתחיל לספק את הסחורה. אז כשאתה אומר שלקישורים אין ערך אני מציע לך לבדוק את זה קודם. ולנסות ולא רק להישען על מה שגוגל כתבו. אז נכון שהיו לא נפיץ קישור בכל מקום, ונכון שהיום נעדיף שלא להוציא קישור מאשר לקחת סיכון ושני קישורים בחודש זה אחלה הספק (אם הם ממקור איכותי). אבל לי כבר אי אפשר להגיד שלקישורים אין ערך.
תשתדל שלא לחשוב בשחור ולבן - יש פה מליון גוונים של אפור. לא כל דבר זה עונש, וכולנו דואגים היום לתוכן איכותי ומגוון.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
אסף, התייחסתי לכך שאתה רוצע למנוע (!) ענישה.

איך אתה יודע ש"הירידות הקלות" במיקומים נגרמו על ידי ירידה (!) בציון הרלוונטיות של הדף שלך לאותו ביטוי חיפוש, בהשוואה לציוני הרלוונטיות של תוצאות החיפוש המתחרות בך על מקום בצמרת (ונניח שציוניהן לא השתנו) או על ידי זה שגם הציון שלך עלה, אבל ציוני תוצאות החיפוש שטיפסו לאחרונה מעל לדף שלך עלו הרבה יותר? כי במקרה האחרון, הסרת קישורים עלולה להוריד מאד את הציון של הדף שלך ולכן תרד גם במיקומים? זאת בדיוק הבעיה שהצגתי בתגובות למאמר של בן אורן.

לנושא ניסוי הקידום שערכת אתייחס אחרי שאקבל את תגובתך. מכל מקום, תיקון חשוב - אני לא אומר שלקישורים אין יותר ערך, אני אומר שהנהלת חברת גוגל אומרת לך (https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw) שכדי לקדם את האתר שלך אתה צריך לגרום למבקרים לרצות (!) להשתמש בו (יותר מרצונם להשתמש באתרים המתחרים) ושהיא כבר לא (!) אומרת באותה הנחיה שכדי לקדם את האתר אתה צריך שבעלי\מנהלי אתרים אחרים ירצו לקשר אליו.

ולכן מה שאני מציג פה הוא מודל (!) של אופן הפעולה העדכני של גוגל, שבו ניתן להסביר יחד גם את החלפת ההנחיה הנ"ל, גם את תוצאות הניסיון הפרטי שלך, ועוד שלל הצהרות, סרטונים ופעולות של גוגל. באופן הכללי ביותר, המודל שאני מציג פה הוא של "מצב מעבר מתמשך" משיטת דירוג שמבוססת על מדידת תכונות הדפים המקשרים לשיטת דירוג שמבוססת על מדידת ההתנהגות וההעדפות של משתמשי גוגל ביחס לתוצאות החיפוש שרלוונטיות לביטוי החיפוש שהם שאלו.

מודל "מצב המעבר המתמשך" איננו יכול לפרט לעובד הקידום מן המנין מה עליו לעשות מחר בבוקר עם אתר חדש שהוא מתחיל לקדם. הוא יכול לסמוך על נסיון העבר, עם תיקונים מסויימים בנושא "איכות הקישורים", ולגלות שהאתר החדש נענש כעבור שבוע, חודש או שנה, למרות שאתר ישן ממשיך לפרוח. המודל מיועד לבעלי\מנהלי משרדי קידום שרוצים לשרוד גם בעוד שנתיים. אבל למי ששואל פה שאלות, אני בוחר לענות בקיצור ש"ישכח מקישורים", כי אחרת עודדתי אותו להשקיע בעבודה שתיענש בוודאות בתוך זמן לא ידוע, שיכול להיות גם כעבור שבוע.
על ידי 780 צפיות
כמובן שאני לא יכול לדעת כלום. אני יכול רק לנתח את מצבי ולחשוב איך אני משפר את כל הנתונים עפ"י כל מה שאנחנו מעריכים ועפ"י ידע שאנחנו משתפים (בעיקרו מהמאמר הנפלא של בן). עפ"י הערכה שלי - יש לי מעט יותר מדי קישורים שיוצאים מטקסט מדויק שעבד יפה מאוד עד עכשיו ואני חושב שאני יכול לשפר את המצב כעת. - כמובן שיהיו עוד שינויים רוחביים לאורך כל האתר. הרי ברור שאנחנו לא נשענים רק על קישורים.

ועמנואל - בבקשה תפסיק לחשוב שכולנו כאן בונים אתרים רק לצורכי מניפולציה. כולנו משקיעים בתוכן, בטקסטים, איורים, תרשימים, תמונות, יוטיוב, מחשבונים בהכל כדי לגרום למשתמש ליהנות ולהיות באתר שלנו. והקישורים שאנחנו מוציאים הם לאחר המון מחשבה- אז גם אתה תשנה בבקשה את קו המחשבה כאשר אתה עונה פה. אני בטוח שאתה יכול להיות מעט יותר מקצועי.
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
אני לא מסכים איתך זקן השבט, אתה צודק בחלק מהדברים אבל להגיד שגוגל לא מזכירים קישורים כמשהו שתורם לקידום האתר זה לא נכון.
א. עצם העובדה שהם כל כך נגד זה אומר שאם אתה מצליח לרמות אותם זה לרעתם = קישורים הם כן חלק מהאלגוריתם.
ב. דף שלם שמדבר על מה אסור לעשות עם קישורים ובסופו:
The best way to get other sites to create high-quality, relevant links to yours is to create unique, relevant content that can naturally gain popularity in the Internet community.
https://support.google.com/webmasters/answer/66356?hl=en
הם ממש אומרים לך, הדרך היחידה לקבל קישורים מאתרים אחרים היא ליצור תוכן איכותי - כלומר, אתה תוכל להרוויח את הלינקים ואת הדירוג שלך רק בכבוד, לא ברמאות. זאת הפרשנות שלי לפחות.
אשמח לשמוע את הדעה שלך.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
אסף, אם "כולנו משקיעים בתוכן, בטקסטים, איורים, תרשימים, תמונות, יוטיוב, מחשבונים בהכל כדי לגרום למשתמש ליהנות ולהיות באתר שלנו" אז מי יוצג במקום הראשון ומי יוצג במקום 30?

וחוץ מזה, איך זה שכל תוצאות החיפוש לביטוי [קידום אתרים], שהן אתרים שמקדמי אתרים בנו לעצמם כדי להשיג לקוחות, נראים אותו הדבר? איך יבחרו המבקרים אצל מי הם מעדיפים לרכוש את השרות?
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
שגב,
א. לגוגל עולה הרבה כסף לחשב מדי כמה ימים שערכו של קישור הוא 0. שיטת הקישורים שהמציאו בתמימותם אותם שני נערים מייסדי גוגל היא לרעתם משום שהיא לרעת משתמשי גוגל, שלא סורקים את תוצאות החיפוש ב-Majestic SEO לפני שהם מחליטים לאיזו תוצאת חיפוש להיכנס. ולכן הם מחליפים בהדרגה (!) את שיטת הדירוג.

לא יתכן שגוגל משתמש באותו האלגוריתם כדי לדרג את תוצאות החיפוש לביטוי [תולדות המהפכה הצרפתית] ולביטוי [שעות קבלת קהל ביטוח לאומי] כי האוכלוסיות ששאלו כל אחד מהם מתנהגות אחרת לחלוטין ויש להן העדפות הפוכות.

ב. המשפט הזה איננו מציין שעצם קיומם (!) של הקישורים הוא גורם שעדיין תורם משהו לקידום דפי האתר. פירוש חלופי של כל המשפט אומר שקישורים הם high-quality, relevant links רק אם (!) מבקרי האתר המקשר אכן בוחרים להשתמש בהם, וגם מאד שבעי רצון ממה שמצאו באתר המקושר מהם.

ובכלל, למה המשפט הזה נשאר בעוד שמשפט דומה הוסר מההנחיה הישירה לבעלי\מנהלי האתרים מה עליהם לדרוש לבצע החל מיוני 2013 כדי שהאתר "יקודם בתוצאות החיפוש?" אתה יכול לפרש כל אחת משתי מובאות מגוגל באופן קיצוני, לכיוונים מנוגדים, כדי להדגיש סתירה כביכול, או לפעול כמוני ולבנות מודל שמאפשר את שילוב שתיהן יחד, ללא סתירה, בתוך מודל של "מצב מעבר מתמשך" במדיניות הנהלת חברת גוגל.
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
בחודשים האחרונים אני עושה כמוך.
בגדול - הלוואי ואתה צודק, זה יהיה יותר טוב לכולנו.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
שגב, מה פירוש "עושה כמוך"?
על ידי <סגן משנה> 1.5k צפיות
נערך על ידי
לא מתעסק בקישורים נכנסים (לינק בילדינג וכ'ו..)
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
כתבתי מעלה שמי שרוצה תשובה קצרה מקבל ממני "שכח מקישורים", כי אחרת עודדתי אותו להשקיע בעבודה שתיענש בוודאות בתוך זמן לא ידוע, שיכול להיות גם כעבור שבוע. לשאלה "איזה קישורים לא להסיר?" אני עונה "אל תסיר קישורים שמכניסים לך תעבורה יפה, ואתה גם מתרשם שהמבקרים דרכם שבעי רצון במיוחד מהביקור באתר שלך.

מי שרוצה תשובה מפורטת ומנומקת (ולכן גם ארוכה בהכרח) יכול לקבל ממני תשובה שיש בה גם מקום, במקרים פרטיים מסויימים ולאחר בירור מעמיק, לקחת את הסיכון ולהמשיך ב"בניית קישורים", וגם לא להסיר קישורים שאינם מכניסים תעבורה כלל.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
למרות שלא התערבתי בדיון(לא חשבתי שאתרום לו) קיבלתי ממך בקשה בפרטי בכדי שאצטרף לדיון, אז להלן ההתייחסות שלי:

"עכשיו אני רוצה לעשות כמה התאמות כדי להחזיר את המיקומים שהיו"
למרות שקראתי את המדריך לעומק בזמנו, אינני זוכר איך התייחסו לטיפול באתר.
אבל אם במדריך הובטח ששינוי אנקורים או כותרות יחזירו את הגלגל לאחור זה ממש לא משהו שעומד להצליח.....

"מה דעתכם על עבודה כזאת?"
אם זה המקסימום שתוכל לעשות תהיה מוכן להמתנה ממושכת, ואכזבה.


"כיצד אתם מעריכים שגוגל יתייחס אם אשנה קישורים במאמרים ובלוגים שלי או כיצד הוא יתייחס לדעתכם אם אשנה כותרות של מאמרים ובלוגים שלי"

בדרך כלל לאחר שינוי כותרות יצא לי לראות שגוגל חושף את הדף ובוחן את "ביצועיו" ולאחר שאוסף סיגנלים נוספים חושף אותו בהתאם לטובה\רעה
אם מדובר בשינוי רוחבי ושיפור הכותרות באתר, אין ספק שתרוויח מהשינוי

לגבי הקישורים באתר זה דיי תלוי בשינוי שתבצע, וספק אם אפשר לשערך איזה השפעה תגיע מכך בהמשך
על ידי 780 צפיות
תודה רבה מנשה.
אני לא חושב שזה לבד מה שירים את האתר . כמובן שאני נכנס פה לעבודה רוחבית של שיפור התוכן באתר. תוספות של מדיה, תיאורים, כותרות ועוד. בין היתר אני רוצה גם לשפץ קישורים גם פנימיים וחיצוניים שמגיעים מאנקור מדויק באחוז מעט גבוהה ואני רוצה מעט לדלל את הקישור המדויק. האם שינוי של קישור יפגע באיכות הקישור? (כמובן במידה  והוא יצא ממקור "נקי" ככל הניתן.
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
לדעתי זה דיי יאותת על קישור מניפולטיבי, אבל אין לי שום מידע לגבי ההשפעה, השאלה עלתה אבל לא קיבלה מענה ראויי בדיונים שבהם נוכחתי
על ידי 780 צפיות
האם יש עוד פורום או מישהו עם הידע הזה או שבא לך שאני אקח סיכון ואני יספר לך אח"כ מה היו ההשלכות?
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
לא מישהו שאני מכיר, תרגיש חופשי לעדכן אותי(תמיד שמח לשמוע:).

קח בחשבון שאני לא ממש מאמין בניסויים בתחום שלנו ככה שספק אם אתבסס על ההשלכות
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
מנשה, בן אורן מדווח באחת התגובות למאמר שלו על נפילה מהצמרת למקום 300 בערך בגין ענישה, ועל טיפוס חזרה למקומות 30-40 אחרי הסרת קישורים ויציאה מעונש. הגבתי שאם כך, ה-ROI על עבודת הסרת הקישורים הוא שלילי.

4,337 שאלות

7,368 תשובות

9,942 תגובות

32,183 משתמשים

שאלות קשורות

2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 11/12/13 על ידי guy waldman <סגן משנה> 1.0k צפיות
2 תשובות
קולות
0
4 תשובות
קולות
+1
שאלה נשאלה על ידי 19/09/14 על ידי ramimashiach 260 צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 10/12/13 על ידי guy waldman <סגן משנה> 1.0k צפיות
...