קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

כמה שאלות לגבי קידום של פורום

+1 הצבעה
371 צפיות
שאלה נשאלה ב- 26 ספטמבר, 2014 על ידי Forum (220 נקודות)
שלום,
רציתי לשאול מספר שאלות לגבי קידום של פורום.

1) כיצד עדיף להציג את ה-URL של דפי הפורום ?

http://www.NameOfTheSite.co.il/forumdisplay.php?f=2

http://www.NameOfTheSite.co.il/forumdisplay.php?2-%D7%94%D7%97%D7%A9%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%94%D7%9B%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%AA

http://www.NameOfTheSite.co.il/forumdisplay.php/2-%D7%94%D7%97%D7%A9%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%94%D7%9B%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%AA

מצד אחד האופציה הראשונה קצרה ונוחה למשתמש, מצד שני היא לא כוללת בתוכה
את הכותרת של האשכול בעברית.

2) כאשר הדפים מוצגים בגוגל, ה-title שלהם זה שם האשכול, אך אני שוקל לפני
שם האשכול להוסיף את שם הפורום, מה עדיף ?
[שם הפורום - שם האשכול]
או עדיף ככה:
[ שם האשכול ] (זה ברירת מחדל)

3) אני שוקל אם לכתוב מאמרים ולפרסם כל מאמר באתר מאמרים שונה ולקשר אלי,
או לפתוח פינה בפורום בה אני ישים את המאמרים ויקשר אותם אל האתר עצמו.

תודה על העזרה.

תשובות 2

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 26 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
שכח ממאמרים באתרי "מאמרים" שאיש לא קורא. מזה שנתיים גוגל מעניש אתרים בגלל זה.
נתקבלה תגובה 26 ספטמבר, 2014 על ידי אנונימי
אז מה כן משפיע אם קישורים לא ומאמרים לא ?
נתקבלה תגובה 26 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
הדרך היחידה לקידום האתר כתובה פה על ידי מי שגורם לאתר שלך להיות מקודם או לא: https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw.
אין פה שום איזכור לקישורים כעל גורם שתורם משהו לקידום האתר (אם כי איזכור כזה היה קיים עד לחודש יוני 2013 והוסר).

קרא עוד בדיון מתמשך בנושא הזה ב-http://www.askpavel.co.il/qa/15235.
נתקבלה תגובה 26 ספטמבר, 2014 על ידי אנונימי
נערך 26 ספטמבר, 2014
אז לפי התאוריה שלך אני מניח שתוכן, ואופטימזציה תקינה היא זו שיביא אותך למקום 1 בגוגל- מנקודה זו אני אמור להסיק שאין צורך בחברות קידום אתרים וכל עניין הקישורים והמאמרים שעולים בכמויות אדירות מדי יום הם הכל בלוף אחד גדול ?
מספיק שנעלה אתר ''איכותי'' עם תוכן ונחכה לנס להיות במקום הראשון זו הדרך ?

ודווקא יש אזכור על קישורים או לפחות אזכור עקיף בלינק שצירפת :

''באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם ולשתף אותם.''
נתקבלה תגובה 27 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 27 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט
מה פירוש "התיאוריה שלי (!)"? אם אתה בוחר לקרוא להוראות המפורשות של הנהלת חברת גוגל, שכתובות שחור על גבי לבן בתוך האתר הרשמי של חברת גוגל בשם "תיאוריה", בעוד שלמה שלדעתך כן צריך לעשות כדי לקדם את האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל אתה בוחר לקרוא בשם "מציאות", והיא הפוכה ל"תיאוריה", או למעשה תואמת את ה"תיאוריה שהיתה בתוקף עד יוני 2013", אתה חופשי  לעשות זאת. אבל מאחר ואת המדור הזה קוראים גם רבים אחרים אני מחוייב להזהיר אותם שזו בסך הכל בחירה שלך, ואילו הם אינם חייבים לפנטז שידע שלא חודש ימשיך לשרת אותם לעד.

הקושי של "חברות הקידום" ושל מקדמי האתרים העצמאיים להסתגל לשינוי הזה במדיניות הנהלת חברת גוגל, שהוא המשך ישיר לשינוי המדיניות מלפני כשלוש שנים (שינויי האלגוריתם "פנדה" ו"פינגווין") שהביא לענישת עשרות אלפי אתרים ישראליים, העפתם מצמרת תוצאות החיפוש ולנטישת המקצוע על ידי אלפי מקדמי אתרים בישראל, איננו נימוק נגד אימוץ (או כניעה) המדיניות החדשה שהנהלת חברת גוגל כופה על בעלי האתרים, למורת רוחם של מקדמי האתרים, כי הנהלת גוגל היא שקובעת את התנאים ולא מקדמי האתרים.

ולמה שיהיה צורך ב"נס"? איזו סיבה יש להנהלת חברת גוגל להכריח את בעלי\מנהלי אתרים לעבוד באופן שלא יביא בסופו של דבר תוצאות? הרי פעולה כזאת תשניא את גוגל על בעלי האתרים והם יעברו בהמוניהם לפרסום ביאהו, פייסבוק וכל שאר המתחרים.

ואגב, שים לב שהנהלת חברת גוגל לא מדברת על שיפור התוכן כעל משהו שיביא את האתר שלך למקום הראשון - היא מדברת על "רצון המבקרים להשתמש באתר שלך ולשתף אותו" (יותר מאשר את כל האתרים המתחרים בך על המקום הראשון) וזה משהו אחר לגמרי. ואגב, שיתוף איננו קישור! שיתוף יכול להיות גם במייל ובעל פה, והוא יצליח, מבחינת גוגל, רק בתנאי שמי ששותפו אכן מרבים להשתמש (!)  בשיתוף שקיבלו, יותר ממה שמצליחים מאמצי השיתוף של המתחרים בך.
נתקבלה תגובה 27 ספטמבר, 2014 על ידי אנונימי
את התיאוריה הסקתי מתגובות שלך בפורום, אמנם חלק מדבריך נכונים אבל חלק מטעים - אני חושב שהראייה שלך על הדברים היא לא נכונה ועיקרה ''לשבת על הגדר'' ולחכות לדברים.
אני לאומת זאת לא מבסס את עמדתי לא על מה שגוגל כותבים אלא על ניסויים ארוכי טווח של עשרות אתרים שאני מקדם ובודק מה הולך ומה לא בכל זמן שיש שינוי דרסטי באוליגרתום של גוגל.
ואני יכול להגיד בוודאות שלקישורים יש אפקט חשוב בקידום האתר בגוגל אם תרצה או לא, לא מספיק ליצור אתר ''איכותי'' יש כי אלפים כאלה ברשת ואתה תחכה שנים ולא תתקדם לשום מקום.
נתקבלה תגובה 27 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 28 ספטמבר, 2014 על ידי זקן השבט
אם תשמע ברדיו מחר בבוקר שהאוצר הטיל מס שנתי של 2,000 ש"ח על החזקת סמארטפון, האם תקרא לזה "התיאוריה של קול ישראל"?

אני לא "יושב על הגדר" ומחכה לדברים. אפשר וצריך בהחלט "לגרום למבקרים לרצות להשתמש באתר ולשתף אותו" (יותר מרצונם להשתמש ולשתף את תוצאות החיפוש המתחרות). אבל למומחי "בניית הקישורים" חסרים הכישורים האישיים ומסלול ההכשרה הדרושים לזה ויש להחליף אותם. יש מי שסבורים שלימוד טכניקות של "חווית משתמש" יצליחו להפוך את בוני הקישורים למקדמי אתרים על פי הדרישות החדשות של הנהלת גוגל, אבל זו שטות - בטכניקות הללו אתה רק משווה את הביצועים של גירסאות שונות של האתר שלך, אבל לא ממציא (!) את הגירסה שאוכלוסיית המבקרים באתר תעדיף על פני כל (!) תוצאות החיפוש המתחרות בך על מקום בצמרת.

הסיבה לשיפור המיקומים באותם עשרות אתרים שאתה מקדם היא שעשרות אלפי אתרים ישראליים כבר נענשו ועפו בהדרגה מצמרת תוצאות החיפוש בשלושת השנים האחרונות, ואלפי מקדמי האתרים שלהם נטשו את המקצוע. סיבה נוספת היא שגם החלפת שיטת הדירוג מתבצעת בהדרגה, ואם לגוגל אין מספיק נתונים על העדפות האוכלוסיה ששאלה ביטוי חיפוש נתון, או שהם מנסים ורואים שהחלפת השיטה בתוצאות החיפוש לביטוי חיפוש נתון תעלה לצמרת תוצאות חיפוש עוד יותר גרועות, דוחים בינתיים את החלפת השיטה. (זו אכן תיאוריה, אבל היא מסתמכת על רמזים מפי דוברי גוגל ועל ראיות לכך ששיטת הדירוג לא הוחלפה בבת אחת.)

אין כמעט אתרים איכותיים בישראל. תסתכל על תוצאות החיפוש לביטוי [קידום אתרים] ותראה שלמעט תוצאות חיפוש ספורות, כל השאר זהות כמעט לחלוטין בתוכן ובעיצוב, כי בוני האתרים, המעצבים, מקדמי האתרים וכותבי התוכן הם מעתיקנים ולא ממציאים.אבל וזה מה שהנהלת חברת גוגל דורשת מעכשיו.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 26 ספטמבר, 2014 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (175,960 נקודות)
1. אם אתבקש לבחור אעדיף את האפשרות הראשונה(היא הכי פחות מסובכת)

2. שם האשכול, השאר פשוט מיותר

3. אמממ, מה השאלה?
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,300 שאלות

7,321 תשובות

9,899 תגובות

16,510 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

–2 הצבעות
2 תשובות 315 צפיות
שאלה נשאלה ב- 22 דצמבר, 2011 על ידי 365asaf (880 נקודות)
+2 הצבעות
3 תשובות 762 צפיות
שאלה נשאלה ב- 16 אוקטובר, 2014 על ידי Forum (220 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 241 צפיות
שאלה נשאלה ב- 29 ספטמבר, 2013 על ידי yanivhaim (140 נקודות)
0 הצבעות
3 תשובות 719 צפיות
0 הצבעות
1 תשובה 139 צפיות
שאלה נשאלה ב- 30 יולי, 2015 על ידי HAREL1010 (120 נקודות)
...