קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

הפניית 301 - טובה במקרה הזה?

+2 הצבעות
345 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 דצמבר, 2013 על ידי oded050 <סגן משנה> (1,100 נקודות)
נערך 4 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב
שלום לכולם. אני מקדם שני אתרים בשני תחומים שונים:
1.סרטים
2.עיצוב בפוטושופ
אני נאלץ לסגור את אתר הסרטים מסיבות מסוימות של עלויות. רציתי לשאול האם כדאי לי לעשות הפניית 301 לאתר העיצובים? שימו לב שכל האנקורים של האתר קשור בסרטים, שונה לחלוטין מהתחום של העיצוב.
איך אני "סוחט" את מקסימום התועלת מהאתר לפני סגירתו? כמובן שלאחר מכן אני אמכור את הדומיין אבל האם כדאי לי כרגע לעשות הפניית 301? זה יעזור לאתר העיצוב או יזיק?

תשובות 4

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
יזיק. המבקרים שימצאו את אתר הסרטים בתוצאות החיפוש של גוגל, או שירצו להיכנס אליו מקישור או מ"מועדפים", ינחתו באתר העיצוב בפוטושופ ויאותתו לגוגל על אכזבה מהביקור.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 דצמבר, 2013 על ידי yossi1010 <סרן> (7,510 נקודות)
מסכים עם זקן השבט. להגיע לאתר בתחום מסויים במילה שונה יגרום לגולשים שמגיעים אליו לעזוב מהר את האתר ויעלה את אחוז הנטישה ואי שביעות הרצון מהאתר מה שיכול להזיק בבירור לקידום האתר ולמיקומו.

לא מערבבים חלב ובשר בקידום :)

בהצלחה
נתקבלה תגובה 4 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט
yosi1010, רק הערה קטנה: יש ביטויי חיפוש שעבורם שיעור נטישה גבוה, ו\או וזמן שהיה קצר, דווקא מצביעים על רמה גבוהה של שביעות רצון. גוגל ודאי מסתמך על עשרות, אם לא מאות, טיפוסי איתותים, ורק אם יש הצלבה רבה ביניהם הוא לוקח אותם בחשבון.
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי yossi1010 <סרן> (7,510 נקודות)
מסכים איתך זקן השבט, אך להביא גולשים שחיפשו א' לאתר שמציע צ' בהחלט יאותת על אי שביעות לגוגל מהגולשים.
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
yosi1010, אם כי גם אתה וגם אני ניסחנו לשואל (כי יש לו רק את שני האתרים הללו) את סכנת האכזבה של המבקרים במונחים של "חוק טבע" (האכזבה ודאית), אם מתמקדים בנושא הזה סכנת האכזבה רחוקה מלהיראות ודאית.

בזמנו הרביתי להביא דוגמא היפותטית של דף באתר העוסק בשירה (poetry) ישראלית עכשווית שמוציא קישור לדף אפשרי באתר של אוהדי "בית"ר ירושלים" שמחלק בחינם כדור רגל. מתוך הפרספקטיבה של רלוונטיות תוכנית ברור שאין פה רלוונטיות. אבל אם גוגל מודד רלוונטיות על פי שיעור השימוש בקישור, ואיתותי שביעות הרצון מהביקור בדף המקושר, אפשר שרבים מאד ממבקרי אתר השירה משתמשים בקישור כדי לקבל כדור רגל בחינם ולהעניק אותו במתנה לבניהם, לנכדיהם, ואולי אפילו לעצמם.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 דצמבר, 2013 על ידי doctor (570 נקודות)
עוד לפני שגוגל יספיק לקבל איתות על אכזבה כמו שזקן השבט תיאר, מה שיקרה זה שכל עמוד שתפנה אליו באתר של עיצוב בפוטושופ יעוף אחורה בתוצאות תוך מספר ימים בודדים לכל היותר, בהצלחה (:
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
למה?
......................
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי doctor (570 נקודות)
כי ברגע שאתה מפנה עמוד לעמוד אחר שאין לו שום קשר לעמוד המפנה, גוגל מזהים זאת מיידית!

תנסה ותראה (:
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
ואם זה נוסה עשרות פעמים ולא קרה, זה דיי יסתור את תשובתך.

כמובן שזה משאיר פתח לקידום שלילי פשוט וקל.
תוכל למצוא הפנייה לאתר הזה, הפניה "לא קשורה" והוא לא עף לשום מקום......
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
מנשה, הקידום השלילי הוא בדיוק הסיבה לשינוי שיטת הדירוג!
 
א. שים לב שבניסוח הזה אתה (!) הוא זה שמגדיר עבור גוגל מה היא רלוונטיות הדדית של שני דפי אינטרנט.

ב. אפילו כאשר עוסקים במדע ניסויי, ומשהו נוסה עשרות פעמים והפיק תמיד תוצאה זהה, אסור לנסח על סמך זה חוק כללי, כי מדובר באינדוקציה ולא בדדוקציה. קרא עוד על Karl Popper ועל העבודה שלו בהגדרת תיאוריה מדעית (היא חייבת לתאר את פרטי הניסוי שיפריך (!) אותה).

ג. מאחר והנהלת גוגל החליטה להפסיק לתת לעובדייה את הזכות לקבוע מה הוא "דף אינטרנט טוב" ומה היא "רלוונטיות", ולהעניק (בהדרגה) את הזכות הזאת ללקוחותייה (אוכלוסיית משתמשי גוגל המבקרים באתרים), כאשר האלגוריתמים של גוגל רק מודדים את איכות ורלוונטיות האתרים על פי כמות ועוצמת איתותי שביעות הרצון היחסית של המבקרים, אנחנו צפויים בהכרח לכך שבשביל חלק מאוכלוסיית המבקרים בדף נתון הוא ייחשב ל"טוב" ובשביל חלק אחר ל"גרוע", ובשביל חלק הוא ייחשב לרלוונטי עבור הדף שממנו הגיעו דרך קישור ובשביל חלק אחר לחסר רלוונטיות.
0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 4 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
האמת לאחר קריאת התשובות פה לא ממש נראה לי שאפשר לתת תשובה חד משמעית לשאלתך, אפשר להציג דעה לגבי מה שיכול לקרות.
נציגים של גוגל טוענים שהפנייה מאתר מוענש יכולה להעביר את העונש לאתר החדש, וטוענים שהם יכולים לזהות הטעיה כזו בקלות.
לכן אפשר להגיד שהפניה יכולה לפגוע באתר כאשר היא משרתת ניסיון למניפולציה.

לא ברור איך גוגל בוחנים את ההפניות ובאילו סיגנלים הם משתמשים בכדי להחליט אם הם מחליטים לבצע OBEY להפניה, אם הם דורשים שהתכנים היו תכנים מחליפים הרי שהפניה כזו תהיה חסרת תועלת עבורך ואולי אף תסכן.
מנגד אם האלגוריתם עדיין לא מושלם(וידוע לנו שהוא לא אבל לא ידוע עד כמה) אז הוא יכול להעביר PR מההפניות ותוכל להטעות את האלגוריתם(ללא התייחסות לאורך חיי ההשפעה)

אין לך דרך לדעת איך ההפניה הזו תשרת את גולשי האתר והאם הם ינטשו אותו, או ייהנו מהתוכן שבו אפילו שהוא איננו תואם לתוכן הקודם.
לכן לדעתי אין ממש דרך נכונה לענות על השאלה, שכן ישנם מאות סיגנלים שמשפיעים על התשובה ואותם אנחנו לא מכירים, ואני בטוח ששווה לך להשקיע זמן ומשאבים על פעולות עם ערך הרבה יותר גבוה.
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי doctor (570 נקודות)
איך אני אוהב את הסיפורים שלכם, הכל נכון חוץ מזה שלא נתת כאן אף תשובה.

כמו שרשמתי בתשובה מעליך. גוגל עברו את השלב הזה כבר לפני הרבה זמן.... ברגע שאתה מפנה עמוד לעמוד אחר שלא קשור לנושא ובמקרה שלו אפילו לא במקצת, באותו רגע העמוד שקיבל את ההפניה יעוף בתוצאות, פשוט מאוד ואתה יכול לנסות.
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
איזה קטע זה אומר שכל אחד יוכל לבצע הפניה ולהעיף דפים מתוצאות החיפוש, מה שלא קורה בפועל.
ויצא לי לראות הפניות שהופנו לעמוד "לא קשור" ולא העיפו שום דבר מתוצאות החיפוש

הסיפורים האלו מנמקים תשובה, והתשובה שלך מטעה ויהירה, בעיקר כשאתה מציע לבצע ניסוי, ועוד שבוע כשהוא יבצע אותו הוא יגלה ששום דבר לא עף, חוץ מאמינות התשובה שמיהרת להציג
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
doctor, ה"סיפורים" שלנו הם עבודת מקדמי אתרים "חושבים" ולא תשובה של פועלי קידום שמדקלמים תשובה שלמדו ושיננו לפני 10 שנים או אפילו הבוקר. בתגובה קודמת ציטטתי את Karl Popper והנה, כבר מתארים לי סדרת ניסויים זהים שהפיקה תוצאות הפוכות זה לזה.
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי doctor (570 נקודות)
אני מגיב כאן על כל מה שרשמתם בהמשך לתגובות שלי:

1. רק לידע כללי, זה שהתחלתי להגיד באתר הזה לפני שבועיים, לא אומר שיש לי נסיון של שבועיים (ולא, אני לא הולך לחשוף את פרטי כרגע) - זאת תגובה בהמשך לתגובה של זקן השבט על "פועלי קידום" (האמת ביטוי די מצחיק, אני יאמץ אותו.

2. אתם צודקים בכך שלא הסברתי מספיק לעומק את כוונתי, אבל זה שאמרתי שאם הוא יפנה את אותו אתר שהוא רשם בשאלה, יקרה מה שיקרה, זה וודאי ואתם יכולים לנסות כדי להאמין (כן, רשמתי לנסות, אבל לא לשואל השאלה אלה אליכם).

הסבר קצת יותר מעמיק על תגובתי (מעמיק מספיק כדי לנטרל את התגובה של משנה על התגובה שלי):

אם תפנה עכשיו דף שאינו רלוונטי לאתר כלשהו שבא לך "לדפוק", רוב הסיכויים שלא יקרה כלום, למה? כי מנוע החיפוש של גוגל מספיק חכם כדי לזהות האם זהו מהלך מתוכנן של בעל האתר או מהלך מתוכנן של מישהו שמנסה להרוס לאותו בעל אתר. אם אותו עמוד שהפנת לאתר אחר באמת רלוונטי לעמוד שקיבל את ההפניה, רוב הסיכויים שתהיה השפעה חיובית, אם לא! אז מנוע החיפוש לא יגרום לנזק לאותו עמוד שקיבל את ההפניה עד שהוא יוכל להיות בטוח שזאת פעולה של נסיון תמרון שבוצעה ע"י בעל האתר של העמוד שקיבל את ההפניה. (מסקנות אלו הן מניסיון רב וגם קיבלתם כאן מידע איכותי על הדרך).

לעמות זאת: אם תפנה אתר שלם (או את רוב העמודים שלו) לאתר אחר שאין לו קשר לאתר המפנה, רוב הסיכויים (הרוב המוחלט) שמנוע החיפוש יסיק מכך שהאתר המפנה התאחד סופית עם האתר שקיבל את ההפניות (סיכוי גדול מאוד שהוא גם יגדיר אותו לבד כ change of address) ואז התוצאות גם יראו בהתאם!....
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
נערך 5 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב
כלומר מ"הסיפור" שלך.
שהפעם אתה כתבת ללא תשובה קונקרטית(סיכוי גדול מאוד ש....רוב העמודים ...).
אפשר להסיק שהפניה של דף בודד איננה תשפיע, אך הפנייה של אתר שלם כן?
וההתייחסות שלך להגדרה בכלי המנהלים של גוגל זה תוספת חשובה שלטענתך תטעה\תשפיע על גוגל.

לעומת זאת נראה שאתה מתיימר להציג לנו את העובדה שאם הדף  היה מספיק רלוונטי אז זה כן יעבוד, אך אינני חושב שתוכל להסביר לנו מה זה רלוונטיות, כי נדמה שזה בעיני המתבונן.

ועדיין נראה שהפניות מסוימות מבצעות קסם ומטעות את האלגוריתם על אף שהם אינם קשורות כלל ליעד, ומנגד הפניות לגיטימיות לא משפיעות מאומה,
ואם אתה מתיימר להיות מקדם אתרים עם ניסיון של יותר משבועיים אתה חייב לשקף זאת לשואל(אם לא אתה מטעה אותו)
כי כשהתבקשת להרחיב דחפת לנו את אותו הסיפור שעליו החלטת לערער בתגובה הראשונה...

אם תסתכל על התשובה הראשונית שלי תוכל לראות שהצגתי את אותה הנקודה שלעסת בתגובה האחרונה.
עצוב מאוד שאתה מחפש לנטרל תורמים באתר במקום לתרום לשואלים ולהציג דעה שונה, אולי זה הסיבה שבגללה אתה מחליט להסתתר תחת שם פיקטיבי
נתקבלה תגובה 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 5 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט
doctor, ציבור מקדמי האתרים, כמעט ללא יוצא מן הכלל, לא מצליח להסתגל לשינויים בנוהלי העבודה שההרצות של "פנדה" ו"פינגווין" כופים עליו, ועוד פחות מזה הוא מצליח להסתגל לשינוי בשיטת (!) הדירוג משיטה שמבוססת על תכונות הדפים המקשרים אל תוצאות החיפוש אל שיטה שמבוססת על מדידת רמת שביעות הרצון היחסית של אוכלוסיית מבקרי הדף. וזאת למרות שכל פרסומי ופעולות הנהלת גוגל מציינים עכשיו שוב ושוב את שינוי השיטה (למשל: http://searchengineland.com/google-changes-ranking-advice-says-build-quality-sites-not-links-163931).

המסקנה המתחייבת מכושר ההסתגלות הלקוי שמפגין ציבור מקדמי האתרים היא שבתחום העיסוק הזה הניסיון המצטבר לא מביא כל תועלת - משמע, הניסיון לא נזקף לזכות מקדמי האתרים אלא לרעתם (למעט אצל מי שמפגין ניסיון מוצלח בהסתגלות דווקא).

מה עוד שגם בעבר הרחוק לא היה ניתן כמעט לבצע ניסויים מבוקרים בתחום קידום האתרים, כי לא היה ניתן לבודד את המיקום של תוצאת החיפוש שעליה מבצעים את הניסוי מהשפעת עבודת הקידום של המתחרים על תוצאות החיפוש הסמוכות. אבל מרבית מקדמי האתרים מדברים, כמוך, על ניסיון ולא על ניסוי. ועל הניסיון האישי כתב Benjamin Franklin עוד בשנת 1743: "Experience keeps a dear school, yet fools learn in no other." בקיצור, סימן שלא היה לך מנהל קידום אתרים ראוי.

קרא גם שיחה עם עובד משרד להשמת מקדמי אתרים ב-http://www.actv-tec.co.il/forum/viewtopic.php?f=18&t=5486.
נתקבלה תגובה 7 דצמבר, 2013 על ידי doctor (570 נקודות)
נערך 7 דצמבר, 2013 על ידי doctor
" לעומת זאת נראה שאתה מתיימר להציג לנו את העובדה שאם הדף  היה מספיק רלוונטי אז זה כן יעבוד, אך אינני חושב שתוכל להסביר לנו מה זה רלוונטיות, כי נדמה שזה בעיני המתבונן."

אני מקווה שזאת הייתה בדיחה.... או שאתה באמת ובתמים חושב שרלוונטיות היא בעיניי המתבונן?


 "המסקנה המתחייבת מכושר ההסתגלות הלקוי שמפגין ציבור מקדמי האתרים היא שבתחום העיסוק הזה הניסיון המצטבר לא מביא כל תועלת - משמע, הניסיון לא נזקף לזכות מקדמי האתרים אלא לרעתם (למעט אצל מי שמפגין ניסיון מוצלח בהסתגלות דווקא). "

יפה. חרצת את גורלם של כל מקדמי האתרים בעלי ניסיון כלשהו ולאחר מכן ויתרת לאוכלוסיה קטנה שכן הצליחה להסתגל. ברור שיש מקדמי אתרים שנתקעו עם השיטות הישנות ולא מוכנים "לשחרר" אבל מכאן ועד להפוך את התחום הזה לתחום שאין בוא כל צורך בניסיון זה מגוחך.

(אין לזה כל קשר לנושא הדיון הזה)

לסיכום ובלי קשר לתגובות שרשמתם לי, כי הן ממש לא ענייניות לנושא השיחה ברובן:

מהתגובה שלי השואל יכול להסיק באופן ברור שלא כדאי לו לבצע את הפעולה הזאת.

מהתגובות שלכם אותו גולש לא קיבל כל מידע שיעזור לו לקבל החלטה, אך מצד שני גם לא אמרתם לו שלא כדאי לו לעשות זאת!!! ומשם יש סיכוי גבוהה שהוא יחליט כן לעשות זאת על פי התגובות שלכם.

אתם באמת חושבים שזהו מהלך שכדאי לו לעשות? אם לא (כמו שאתם אמורים לחשוב) אז המינימום זה להמליץ לו בסוף כל הסיפורים שעדיף לו שלא יעשה ואם אין לכם תשובה "מדוע עדיף לו שלא יעשה זאת" אז אל תפרטו! אני רק מקווה שבתור 2 משתמשים שעושים כאן רושם על כל הגולשים שאינם מנוסים מספיק שאתם מאוד מנוסים בתחום, ברור לכם שזה מהלך שלא עושים וזה בכלל לא משנה אם זה היה עוזר לו להתקדם או לא.
נתקבלה תגובה 7 דצמבר, 2013 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,020 נקודות)
יצא לי להבחין שכל מקדם ממציא לעצמו סיבות שבגללם הוא מחליט שדף א רלוונטי לב כאשר אין ביניהם קשר(או ההפך)

מהתגובה שלך הגולש קיבל תשובה מטעה וחלקית, ולאחר שהובהר לך שאם התשובה שלך נכונה אפשר לפגוע בכל אתר, התחלת לספר את הסיפורים שלך.....

לעומת זאת אני החלטתי להציג את שתי הנקודות, מתון ניסיון שבתחום שלנו לא תמיד אפשר לתת תשובה וודאית והייתי נזהר בלהגיד לשואל שביצוע הפניה יטיס את אתר היעד מתוצאות החיפוש.
נתקבלה תגובה 7 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 7 דצמבר, 2013 על ידי זקן השבט
מנשה, "בניית קישורים" לאתרים מתחרים, כדי לגרום לגוגל להעניש אותם, היא אחת הסיבות מדוע הנהלת גוגל החליטה בזמנו לזנוח בהדרגה את שיטת הקישורים ולהחליפה בשיטה שבה ציוני הרלוונטיות נקבעים על פי מספר ועוצמת איתותי שביעות הרצון היחסית של אוכלוסיית מבקרי האתר. כנראה שהרבה יותר קל למערכת של גוגל להתעלם ממבקרים שאינם שייכים למדגם גדול של משתמשי גוגל "אמינים" מאשר לפתח פרוצדורה שתכריע האם קישור כלשהו הוא "טבעי" או "לא טבעי", משמע תצליח לנחש ברמת אמינות טובה מאד מה היתה הכוונה בליבו של מנהל האתר שהוציא את הקישור.

doctor, אם כי מנשה כתב ש"הרלוונטיות היא בעיני המתבונן", גם אני כתבתי שהרלוונטיות נמדדת על ידי השיטה החדשה של גוגל על פי שיעור שביעות רצון אוכלוסיית המבקרים בדף (ללא קשר אם הגיעו ממנוע חיפוש או מקישור מאתר אחר או מקריאת הכתובת על אחורי אוטובוס).

במילים אחרות, הרלוונטיות היא בעיני המתבונן, אבל אם יש מתבונן שלא מבקר באתר, או שלא משדר לגוגל את עשרות או מאות טיפוסי (!) איתותי שביעות או אי-שביעות הרצון היחסי מהביקור, כמו מרבית שאר המבקרים, מה שרלוונטי בעיניו לא נמדד ולא נחשב. מקדמי האתרים, בוני האתר וכותבי התוכן לא מתנהגים בתוך אתר שהם עובדים עליו כמו מי ששייך לשוק היעד, ולמרות זאת הם סבורים משום מה שהם יודעים מה יגרום למבקרים להמיר (אם כי קל לגלות מה ממיר יותר טוב משתי אופציות דומות גם אם שתיהן גרועות או שתיהן טובות, אבל איש לא משווה שתי אופציות שונות מאד) או איזו חווית שופינג יאהבו המבקרים.

סטינו בהחלט מהשאלה ה"טכנית" לכאורה של oded050, והסיבה היא שהוא סבור בטעות שהשאלה שלו היא שאלה טכנית, ושקידום אתרים הוא מקצוע טכני שאמור לספק לו תשובה אחת חד-משמעית. אבל מאחר וקידום אתרים איננו מקצוע טכני, אלא עיסוק בקבלת החלטות בתנאים של אי-ודאות רבה מאד (פעם דיברתי על אי-ודאות קיצונית), השאלה שלו היא שאלה שגויה (!) שמעוררת דיון ומחלוקת. אם זה כבר לא מעניין אותו הוא לא חייב להמשיך לקרוא, אבל מנשה ואמי מלמדים בדיונים כאלה האחד את השני נושאים שהם בחזית הקידמה של קידום אתרים, ואפשר שגם קוראים אחרים לומדים מזה משהו מועיל.

יחד עם זאת, התשובה שנתתי לשואל, עוד באותו היום הייתה תשובה ברורה וחד-משמעית, המתייחסת לשינויים העדכניים במדיניות הנהלת גוגל, ואינני מבין על מה אתה מבקר אותה: "יזיק. המבקרים שימצאו את אתר הסרטים בתוצאות החיפוש של גוגל, או שירצו להיכנס אליו מקישור או מ"מועדפים", ינחתו באתר העיצוב בפוטושופ ויאותתו לגוגל על אכזבה מהביקור."
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,302 שאלות

7,325 תשובות

9,900 תגובות

16,821 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה 170 צפיות
שאלה נשאלה ב- 10 דצמבר, 2013 על ידי guy waldman <סגן משנה> (1,000 נקודות)
+1 הצבעה
1 תשובה 203 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 מאי, 2014 על ידי guy waldman <סגן משנה> (1,000 נקודות)
+3 הצבעות
2 תשובות 277 צפיות
שאלה נשאלה ב- 7 ספטמבר, 2011 על ידי rubyakerman <סגן משנה> (1,880 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 293 צפיות
שאלה נשאלה ב- 3 אוגוסט, 2018 על ידי liran909090 (240 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובה 229 צפיות
שאלה נשאלה ב- 17 יולי, 2018 על ידי liran909090 (240 נקודות)
...