◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
672 צפיות

איך לקדם אתר קטן בביטוי לא תחרותי ולהגיע למקום ראשון?

על ידי 220 צפיות
נערך על ידי
שלום, אני מקדם את האתר של העסק שלי בתחום של קריוקי.
לאחרונה העליתי המון מאמרים בכל מיני אתרי מאמרים ששולחים לינקים לדפים באתר שלי.
הנה האתר: www.idanvip.co.il

הצלחתי כבר להגיע למקום שני בעמוד הראשון בגוגל בכל המילות מפתח החשובות שלי, שהן:
השכרת קריוקי | קריוקי להשכרה | השכרת ציוד קריוקי | ציוד קריוקי להשכרה

כשלפתע גוגל זרק אותי למקום 3 ואחר כך לרביעי אני פוחד ליפול גם משם...

אני חייב עזרה. איך לשתחל למקום הראשון במילים האלה? אני יודע שזה תחום לא תחרותי
אז איך עושים זאת?????

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
לא גוגל זרק אותך ממקום 2 למקום 4. מקדמי האתרים של שתי תוצאות החיפוש, שהשיגו ציון רלוונטיות משוקלל גבוה משלך לביטוי החיפוש הנתון, הם שזרקו אותך ולכן גוגל נאלץ להציג אותם מעלייך. סימן שיש תחרות.
על ידי 220 צפיות
אני אספר לך למה אני חושב שגוגל הוריד אותי , פשוט אני מקדם את האתר רק חודש ובחודש הזה ממש הגזמתי עם הלינקים ששמתי מזל שמשהו העיר לי על זה ,בתוך חודש העלתי 14 מאמרים ואיזה 30 תגובות בפורומים שונים עם לינקים של האתר שלי , שלא תבין בחודש הזה עליתי ממקום 7 למקום 2 ואז ירדתי חזרה כן
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
א. אני חוזר ואומר - גוגל הוא פסיבי. הוא רק מחשב ציונים. אבל ידוע לנו מזה שנים רבות שלפעמים הוא מחשב ציון זמני שהוא גבוה מאשר הציון שהוא מחשב מחדש כעבור 3-4 שבועות. מה שקובע את המיקום שלך בתוצאות החיפוש הוא מספר תוצאות החיפוש בעלות ציון גבוה משלך.

ב. גוגל משנים בהדרגה את שיטת החישוב, והפעולות שעשית יתרמו, מתישהו, ערך שלילי לציון. גם אם היית עושה אותן בהדרגה לא היית מתחמן את גוגל לאורך זמן.

ג. אם אתה רוצה לקדם את האתר לבד, טוב תעשה אם תתחיל בקריאה ושינון של "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" ותתעלם ממה שאומרים לך, אם זה סותר את ההנחיות.
על ידי 100 צפיות
קוראים לזה "משחק אם אתר חדש מצד מנוע חיפוש" (יש זה אצל גוגל וגם אצל ינדקס). אחרי שיצרתה אתר חדש ושלחת אותו לסריקה בGSC, גוגל זורק אתר למעלה, לבדוק, איך גולשים מתנהגים באתרך. אם גולשים לא עוזבים מיד, אז אתה נשער בעמוד ראשון (מיקומים 1-10). אם גולשים עוזבים אתר מיד, אז מנוע חיפוש זורק אתר לעמוד 10 וישער לך רק לעבוד קשה על האיכות של אתר. תחבר גוגל אנליטיקס, תחכור התנהגות גולשים, מה הם עושים, למה עוזבים, איזה עמודים וכו'
על ידי
אם הסיפור הזה היה נכון היינו צופים בשינויים תכופים בהרכב תוצאות החיפוש שבצמרת גוגל, במיוחד בביטויי חיפוש תחרותיים מאד, שבהם מספר האתרים החדשים שצצים מדי יום (!) הוא גדול מאד. אבל אנחנו לא צופים בתופעה כזאת, אפילו בביטוי "קידום אתרים" בגוגל ישראל, שאותו אני מנטר כמעט מדי יום.
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
אפילו כאשר התחום לא תחרותי, אתה צריך לדאוג לקידום נכון ולא למה שאתה עושה.
המיידע שעליו אתה מתבסס הוא מיושן ולא רלוונטי, אין צורך להפיץ מאמרים משוכפלים באתרי מאמרים לא איכותיים.

לגבי קישורים בפורומים יש מעט מחלוקות לגבי תרומתם, מעבר לכך האתר נראה מזעזע ובעין בוחנת אתה ישר מבחין באובר אופטימיזציה שמבריחה גם את הגולשים.
בדף פה:
http://www.idanvip.co.il/ציוד-קריוקי-להשכרה
איאפשר לקרוא את תוכן הדף הוא פשוט מכיל קישורים הדגשות וסימונים שלא מאפשרים לגולש לקרוא את מה שכתוב שם.


המידע שעליו אתה מסתמך מאוד מיושן ואיננו אפקטיבי כיום(וגם כשאפקטיבי לזמן קצר)
על ידי 220 צפיות
משה אני מאוד מודה לך על התגובה אז מה אתה מציע איך לעשות את זה נכון , יש לך איזה מספר פעולת וטיפים שאתה יכול לתת לי אני מבין קצת במחשבים ויש לי גישה רק צריך את הכיוון הנכון . ובקשר למאמרים שאני מפיץ אילו מאמרים מקוריים לא משוכפלים ובאתרי מאמרים כמו ארטיקל רידר לייק טוריד וכאלה . האם זה לא עוזר ?? כיוון שכשהתחלתי איתם עליתי ממקום 7 בגוגל ל מקום שני ואז הייתה ירידה למקום רביעי ואני פשוט לא יודע איך בכל זאת כן אצליח לעבור את המתחרים שלי ולהיות מקום ראשון . אתה צריך להבין כל הקידום שלי מתבסס מעל מה שהמתחרים שלי עושים . כלומר מה שאני עושה זה לוקח את הלינק של האתר שלהם מכניס לגוגל בחיפוש ורואה איפה הוא סרק את הקישורים שלהם ובכל מקום כזה בין אם זה פורומים או בלוגים או אתרי מאמרים אני מכין גם אחד כזה . מה שמציק לי שאני רואה טונה של קידום שחור אצלם כלומר מאמרים ובלוגים עצומים שפשוט אין קשר בין המילים והם הצליחו להשתחל לדפים הראשונים של גוגל גם האתר שלהם וגם הבלוגים המפוברקים. איך מתמודדים עם זה ?? ואיך עוברים אותם ??
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
כנאמר פה על ידי שותפי אם תלך בעקבות מתחריך הם תמיד יקדימו אותך.
יש טיפים שנתתי בעבר ואני בטוח שהם יתרמו לך.
עיין בהם פה:
http://www.askpavel.co.il/qa/2526
http://www.askpavel.co.il/qa/3132
קולות
–1
על ידי <סגן> 4.1k צפיות
היי עידן,
אם הצלחת לקדם, אז אתה מכיר את התהליך
כאן יש לך עוד טיפים בנושא
http://www.9comp.com/?p=10983

תהנה
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
חגי,

השקעת בכתיבת המדריך הזה עבודה רבה והקפדה על הניסוח. אבל למרבה הצער גוגל התקדמו מאד והמדריך שלך הפסיק להיות שימושי. הוכחה: הממצא שהצגתי ב-http://www.askpavel.co.il/qa/18834 מפריך את כל מה שכתבת במדריך.

ממליץ לך להפסיק להקפיץ כל שאלה שנשאלה בחמשת השנים האחרונות על קידום אתרים, להתעדכן ולחבר מדריך חדש.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,160 משתמשים

שאלות קשורות

...