◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
269 צפיות

עדכון פינגווין החדש - מה עושים?

על ידי <סרן> 7.5k צפיות
אני מניח שלכולנו זה נוגע ולרובנו זה פגע בלקוח אחד או יותר. האם יש רעיונות והצעות מה לעשות עם העדכון הזה ואיך אפשר לחזור למיקומים הקודמים?

2 Answers

קולות
0
על ידי <סגן משנה> 1.3k צפיות
התשובה טמונה באסטרטגיה הכללית ולא משתנה כתוצאה מעדכון זה או אחר.
מטרת המאקרו בכל עדכון של גוגל פשוטה מאוד- לתת ליוזרים את הדף המתאים ביותר לערך שאותו הם מחפשים.
כמו כן, במהלך כל עדכון יכולותיו של גוגל משתפרות לבדיקת כל פרמטרי הon page והoff page באתר וככל שהעדכונים נערמים רוב האתרים שנפגעים הם אלו שבסיכומו של יום הם אתרים שנתנו פחות ערך ליוזר או נקטו בשיטות קידום לא יעילות.
כמה דברים שעליך לבדוק-
הדבר הראשון, העיקרי והקל ביותר לבדיקה הוא האם אתה מספק ליוזר את התוכן שלשמו הוא בא בצורה האופטימלית ביותר? יש המון דרכים לבדוק זאת,חלקם באמצעות הגיון פשוט וחלקם באמצעות GA ,Webmaster tools וכלים אחרים המצויים ברשת.
הדבר השני הינו פרופיל הלינקים שמאפיין את אתרך, האם מדובר בפרופיל טבעי, איכותי ורלבנטי או האם בדומה למקדמים רבים עבדת עם צ'קליסט והשתמשת באותם אתרים ידועים של מאמרים, Social bookrmarking, פורומים וכו'...
יש עוד המון דברים לבדוק שקצרה היריעה מלהכיל, אבל דבר אחד שתמיד אמור להוביל אותך בתור מקדם אתרים הוא לתת ליוזרים מה שהם רוצים ולשלב זאת עם בנית לינקים בצורה כמה שיותר טבעית והגיונית לנישה בו האתר נמצא.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
אם דף שלך ירד בכמה מקומות, אינך יכול לדעת האם זה משום שגוגל הוריד את ציון הרלוונטיות שלו בעקבות שינוי האלגוריתם, או שדווקא העלה את ציון הרלוונטיות שלו, אבל ציוני הדפים שהיו מתחתיו עלו הרבה יותר.

יתר על כן, אינך יכול לדעת האם השינוי במיקום הוא תוצאה של שינוי האלגוריתם האחרון או תגובה מאוחרת לשינוי אלגוריתם שחל לפני כחמש-שש שבועות. ובנוסף לכל אלה, יתכן ושינויי האלגוריתם האחרונים כלל לא השפיעו, לא עלייך ולא על הדפים הסמוכים בתוצאות החיפוש, ושינויי המיקום משקפים אך ורק את פעולות הקידום שנעשו על ידך ועל ידי המתחרים במהלך החודשיים האחרונים.

כתבתי על כך בהרחבה בתגובה לפוסט של איתי ברנר בנושא "פינגווין".

4,334 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

28,376 משתמשים

שאלות קשורות

2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 21/06/12 על ידי etay2k <סרן> 5.1k צפיות
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 15/06/13 על ידי jaxx <רב סרן> 18.8k צפיות
2 תשובות
קולות
+2
1 תשובה
קולות
0
...