◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+5
889 צפיות

האם אפשר לפרסם מאמר גם באתר אותו מקדמים וגם באתר המאמרים?

על ידי 470 צפיות
נערך על ידי
במקרה בו נכתבים מאמרים מקוריים בעל מידע חשוב ולכן חוץ מפרסום באתר המאמרים (כדי להשיג קישורים) מעוניינים לפרסם את המאמר גם באתר אותו מקדמים.
כיצד ניתן להתגבר על בעיית תוכן משוכפל במקרה הזה

3 Answers

קולות
–3
על ידי 250 צפיות
שלום,

באופן כללי, הרבה מקדמי אתרים יגידו לך כי עדיף שלא לשכפל תוכן שנמצא באתר שלך - מאמרים לאתרי מאמרים הולכים להפצה באתרי מאמרים, ומאמרים לאתר שלך - הולכים רק לאתר שלך...

אני אישית לא מסכים עם זה, ופשוט עושה את הפעולות הבאות:
1. מפרסם את המאמר באתר שלי/אתר שאני מקדם.
2. ממתין שגוגל יאנדקס מאמר זה (תריץ שורה/שניים מהמאמר בגוגל ותראה אם אתה מוצא אותו באתר שלך בתוצאות החיפוש).
3. כרגע - גוגל יודע כי המאמר נכתב ופורסם קודם כל באתר שלך, כעת אתה יכול להפיץ את המאמר באתרי מאמרים נוספים (ההעתקה נחשבת מתוך האתר שלך ולא שהאתר שלך מעתיק תכנים מאחרים).
שיהיה בהצלחה!
אופיר
קולות
+1
על ידי <סגן משנה> 1.1k צפיות
אני הייתי מבדילה בין אתרים של מאמרים. יש את האתרים שלא שמים הרבה מגבלות אתה מעלה אליהם כל מאמר שתרצה, ובלבד שאתה כותב המאמר. במקרה כזה הייתי חלק מהמאמרים שמה באתר שלי בלבד, חלק באתר המאמרים בלבד, עם קישורים לאתר, וחלק בשני המקומות.

מצד שני, אם מדובר באתר שדורש שמה שאתה מפרסם בו יהיה ייחודי, אז במאמר שהוא מאוד ספציפי וקשור ישירות לתחום האתר אז לפרסם באתר שלך. מה שיותר עקיף נפרסם באתר המאמרים.
קולות
+3
על ידי <רב סרן> 10.3k צפיות
אני מציע לפרסם מאמר ייחודי בלבד. גם אם תפרסם את המאמר קודם כל באתר שלך והוא יתאנדקס (וזה ייחשב בתור המקור המקורי) ולאחר מכן תפרסם באתר מאמרים - הקישורים מתוך המאמר המשוכפל לא יתרמו לך יותר מדי וסביר להניח שיופעל עליהם פילטר.
אחרת אם זה היה עובד, הייתי לוקח מאמר אחד בלבד ומפיץ אותו לעשרות אתרי מאמרים ומוציא מתוכו קישור לאתר שלי = 20 קישורים מאתרים שונים רק ממאמר אחד :)
על ידי
האמת שדיי קל להתגבר על העניין הזה, יש שינויים שאפשר לעשות במאמר ומניסיון שלי - זה עוזר מאוד בדירוגים - גם בתחומים תחרותיים. סה"כ, במצב טבעי, אם כתבת מאמר טוב, אנשים יצטטו אותו/חלקים ממנו...
אבל להעתיק בקופי/פייסט זה באמת לא יעזור בכלום...
על ידי
פאבל, תוכל להסביר שוב את התשובה האחרונה שלך ? לא הבנתי אותה.. בשורה תחתונה לא הבנתי- אם אני כותבת מאמר מקורי, שמה אותו באתר שלי ומחכה שיתאנדרס. לפזר אותו אח"כ בכמה שיותר אתרים או לא ?
על ידי <סגן משנה> 1.2k צפיות
הוא היה די ברור - לא.
על ידי 100 צפיות
נערך על ידי
אני לא מקדם אתרים גדול, אבל מנסה בכל זאת לחשוב לפי השכל הישר...אם אני כותב מאמר ומפרסם אותו אצלי באתר דבר ראשון, ואז לאחר מכן מפיץ אותו בכל מיני אתרים ובלוגים..אכן מדובר בשכפול המאמר למרות שהוא התחיל אצלי וגוגל יודע את זה. תמיד אומרים לחשוב בקידום אתרים כמו גוגל וכמו הגולשים. אז גוגל ודאי חושב שעסק רוצה לקדם את עצמו גם דרך אתרים אחרים ? ואם יש לי מידע חדש (מאמר חדש) ואני רוצה להיחשף לגולשים חדשים, האם זה לא הגיוני שאני אלך ואפרסם את המאמר שלי בכל מקום שיתנו לי ? התגובות ברשת בעניין הזה חלוקות מאוד ואי אפשר להבין באמת מה קורה...למי יש תשובה בדוקה, עם ניסיון שלא משתמעת לשתי פנים והכי חשוב, האם הדבר הזה יכול לגרום נזק ממשי לדירוג האתר מבחינת גוגל ?
על ידי 100 צפיות
אני מקבל את דעתו של פבל בענין - את השיטה שלו יישמתי עוד לפני שקראתי את התשובה שלו וזה עובד. מה שאני עושה כדי בכל זאת לאפשר לאתרי המאמרים/בלוגים/פורומים או כל אמצעי ויראלי אחר להתאנדקס הוא פשוט לשכתב את המאמר או קטעים ממנו או להוסיף משהו שלא כתבתי במאמר. מובן שבתוך הטקסט אני מוסיף קישורים למאמר או לכל עמוד אחר שמענין אותי באתר.
כך אני משיג דרוג לטקסט המשוכתב (שאגב, יכול להיות דרוג גבוה בכלל שחלק מהאתרים הם אתרי סמכות) ולעיתים אותו הדרוג מתחרה במאמר שלי בעמוד הראשון :-)
חשוב לומר: את השכתוב אני דואג לעשות ברמה כזאת שזה יראה מספיק קשור לנושא, אבל בלי כל מיני טריקים על הדף.המתאם בין הטקסט המקורי לטקסט החדש יכול להיות עד 30% אחרת גוגל יעשה מה שפבל דיבר עליו.
על ידי 720 צפיות
השאלה המתבקשת כאן, היא האם התוכן הזה חיוני לגולש?
תוכן משוכפל הוא לחלוטין ללא כל שימוש עבור הגולש, שכן מדוע גוגל צריך להציג באינדקס שלו שני אתרים עם תוכן זהה?..
ככל הנראה, הוא יאנדקס רק אחד מהם.
ממליץ לך לכתוב תוכן מקורי ואיכותי שיעזור לגולשים.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,929 תגובות

20,721 משתמשים

...