◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+2
166 צפיות

האם קישורים מדומיין לסבדומיין והפוך ישפיעו על קידום האתר?

על ידי 360 צפיות
נערך על ידי
יש לי אתר עם אלפי דפים בנושאים שונים. רציתי להקים כמה סב דומיינים אשר כל אחד יתמחה בנושא ספציפי שבו עוסק הדומיין. בסבדומיין יהיו קישורים אל אותם נושאים המופיעים בדומיין אך יהיה גם תוכן ייחודי אשר ייחודי לאותו נושא ולא יופיע בדומיין. מסיבה זו יהיו קישורים מאתר לאתר (כדי שלא יהיה תוכן משוכפל). איך זה מבחינת הקידום? אני חוששת שגוגל לא יאהב את זה שיהיו מאות קישורים מהסב דומיין לדומיין.

3 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
אין שום סיבה שזה יפריע למנועי חיפוש כל הקישורים רלונטים לא יקרה נזק רק שימי לב שאת תצטרכי לבצע הפניות מתאימות[301] בכדי שלא תיענשי על ידי המנוע חיפוש לאחר שינוי הכתובות
על ידי 360 צפיות
זו הבעיה. אני לא מתכוונת להעביר את החומר אלא להשאיר אותו בדומיין ורק להפנות אליו. בסבדומיין יהיה יחסית מעט חומר כי רוב התוכן יהיה כותרות עם הפניות לדומיין או לסבדומיינים אחרים.
קולות
0
על ידי <סגן אלוף> 21.3k צפיות
לגוגל לא תהיה בעיה עם הקישורים, ובאופן כללי מה שאת רוצה לעשות סביר ולגיטימי. צריך רק להקפיד על יחס הגיוני בין הקישורים לתכנים המקוריים בסאבדומיינים.

מהו "היחס ההגיוני" - ובכן, בזה הספקולציה שלי טובה בדיוק כמו שלך, אבל אני חושב שדי בטוח להניח שעם רוב התוכן בסאבדומיינים (זכרי שגם הלינקים הם תוכן) יהיה מקורי אז העסק יעבוד. כלומר, אם על כל כמה הפניות ל-root יהיה דף תוכן מקורי בסאבדומיין, הדפים יתפקדו טוב.
קולות
0
על ידי <סרן> 5.5k צפיות
זו אומנם תשובה מאד קצרה ולא מעמיקה אבל אני חושב שהיא מעבירה את המסר: אני חושב שכל עוד גוגל עצמם עושים את זה בProducts השונים שלהם, אז גם את יכולה לעשות את זה. שוב כל עוד תקפידי שהתוכן לא יהיה משוכפל.
In Google we trust

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,928 תגובות

20,589 משתמשים

...