◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
287 צפיות

ירידה בתוצאות החיפוש

על ידי 660 צפיות
האתר כמעט שנ למעלה, ועלה יפה בתוצאות החיפוש, לאחרונה התייצב במקום 16 בביטוי מסויים שהוא החשוב לי ביותר.
ביומיים האחרונים ירד משמעותית למקום 40, חשדתי שייתכן ומכיוון שעניתי על 6 שאלות בתדירות גבוהה מידי באתר סטיפס ייתכן ונחשדתי כסאפמר ולאחר שקראתי פה, ישר הפכתי את 6 השאלות לעונה אנונימי ושמסיר את הקישורים לאתר שלי.. מסתבר לאחר שקראתי כאן שזה עשוי היה להיות יותר טיפשי מלענות בכלל על השאלות...
השאלות שעניתי עליהן רלוונטיות לתחום שלי והשקירוים הספציפיים ששמתי רלוונטים לנושא השאלה עד מאוד..
נראה לכם שזה בלתי הפיך? חרדה קשה!

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
האם היה גם שינוי משמעותי במקומות של תוצאות החיפוש המתחרות בך על אותו ביטוי חיפוש? כי אם כן היה כפי הנראה שינוי של אלגוריתם הדירוג שמופעל על הביטוי הזה.
על ידי 660 צפיות
שאלה מעולה, אך לא בודק את תוצאות המתחרים שלי.. לפחות לא באותו אופן שאני בודק את שלי (קמפיין במערכת הניטור קול-יום)... את המתחרים אני בודק בחיפוש רגיל ושם עושה רושם שהתנודתיות נמכה יחסית
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
חבל. זה מקשה מאד לאתר את סיבת הנפילה. אם רק האתר שלך עף מהצמרת (מקום 16 זה ממש לא צמרת) סביר להניח שהוא נענש בגין ריבוי "קישורים שאינם טבעיים".
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
לא בלתי הפיך, ספק אם זה הגורם לירידה, ממליץ לאמת את האתר בקונסולת החיפוש של גוגל ולעיין בסטטיסטיקות באזור "ניתוח החיפושים" כדי לקבל אומדן לבעיה (למשל עבור הביטוי).

ללא קשר אם אתה מספק מענה מקצועי והפניה לדף רלוונטי בפלטפורמה חברתית אין עם זה שום בעיה (כל עוד התשובה לא משרתת קמפין ליצירת קישורים אלא אשכרה תשובה אמיתית)

4,331 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

22,303 משתמשים

שאלות קשורות

3 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 10/12/14 על ידי ninecomp <סגן> 4.1k צפיות
1 תשובה
קולות
+1
2 תשובות
קולות
0
...