◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
368 צפיות

עזרה בקמפיין אדוורדס שלא מניב המרות

על ידי 120 צפיות
שלום רב,

בקמפיין אדוורדס ברשת המדיה, אשר מוביל לדף נחיתה המבקש פרטים. ישנם הופעות וישנם קליקים במידה ראויה, אך לאחר כחודשיים שהקמפיין רץ אין המרות ראויות. יש לציין, כי לא מדובר בבעיית מדידת המרות, מכיוון שבאופן מהותי, המרות לא נשלחות למייל היעד.

אשמח לדעת היכן ניתן לקבל עזרה לבדיקת הנושא מבעל ידע בתחום.

בתודה,

יובל.
על ידי <רב סרן> 18.8k צפיות
היי,

יצא לך להריץ את הדף גם בקמפיין ברשת החיפוש ?

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נדמה לי שהשאלה שלך מניחה שהבעיה היא טכנית ויש לה פתרון טכני. חשוב מדוע מי שהקליקו על המודעה ומועברים לדף נחיתה שכל מה שיש בו זה טופס להשארת פרטים, מסרבים להשאיר פרטים. חשוב מה היה קורה אם המודעה היתה מבטיחה לכל מי שמקליק עליה ומשאיר פרטים  1,000 ש"ח במזומן וללא כל תנאים נוספים. חשוב עד כמה מה שאתה מבטיח שונה מהבטחה כזאת ותראה מה אתה יכול לשפר.
על ידי
תודה על תגובתך, האמת לא חשבתי שמדובר בבעיה טכנית גרידא. אכן לקחתי ראשית בחשבון כי דף הנחיתה אינו מעוצב כראוי ואינו קורא לפעולה במידה מספקת. אך לאחר בירור עם אנשי התמיכה של גוגל, לדעתם אין מדובר בכך. אשמח להפנות אותך לדף הנחיתה בפרטי (אימייל שלך) על מנת לקבל את חוות דעתך. זאת כמובן, אם תסכים להקדיש לי מזמנך היקר. תודה רבה (-:
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
ידע טכני שגדל ומשתנה באיטיות מצפים מבעל הידע ש"יביא מהבית". פה מדובר בידע שיווקי - שכנוע שוק יעד אנושי (!) ספציפי שיקנה מוצר או שרות ספציפי, לאחר תהליך ספציפי, על חשבון קנית אותו מוצר או שרות אצל המתחרים. אם אפשר "להביא מהבית" ידע שמתאים בדיוק לשניים מהדברים הספציפיים הללו, אבל חסר השלישי, הידע כבר לא מתאים, אפילו ברמה של הבחנה בין ההתנהגות וההעדפות של גברים לעומת נשים. את הידע השיווקי מתחילים ליצור (!) ולא להביא (!) ברגע שמתחילים לאסוף נתונים. המייל שלי רשום בפרופיל שלי. לחץ על "זקן השבט".
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
בעיקרון יכול להיות שמדובר בטראפיק לא ממוקד ולא רלוונטי, וכמובן יכול להיות שהדף נחיתה עצמו לא ממיר (מבחינת עיצוב, UX אמינות וגם בפן הטכני)

תוכל להציג פה את הדף ולקבל נקודות שתוכל לבחון ולנסות לשפר
על ידי
www.smileplus.droxit.com
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
ה CTA דיי משלב עם הרקע ולא ברור, התוכן מתחבר לתמונת רקע ולא קריא (חלק מהטקסט גולש )

מבחינת קריאטיב המדיה לא משהו (ולא ברור למה יש כפתור שיתוף של פיסבוק או לינק לדף חיצוני) ומבחינת קופי נראה יותר כמו ברושור ולא ממש דף נחיתה עם מסר ברור
הטופס מתעוות במוביל

4,334 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

28,648 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+1
2 תשובות
קולות
+1
1 תשובה
קולות
0
...