◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
261 צפיות

שאלה לגבי seo של מוצר בחנות וירטואלית

על ידי 320 צפיות
שאלה שאולי לכם המקדמים עם הנסיון תראה קלה אבל בשבילי היא מכריעה.
אני אתן לכם דוגמא של מוצר :
שם המוצר: בלונים בצורת לב .
כותרת מטא :בלונים- בלונים בצורת לב -עידן הסטוקים
*** עכשיו הדבר שאני צריך בו את העזרה מילות המפתח אלו מילות המפתח שהוכנסו :

בלון בצורת לב,בלונים בצורת לב,בצורת לב,עיצוב בצורת לב,בלון מטאלי בצורת לב,בצורת לב,בלונים מטאליים,בלונים לבבות,לבבות,לב,בלון ליום האהבה,בלונים ליום האהבה,בלון ליום נישואים,בלונים ליום נישואים,בלון לב אדום,בלון לבבות ורודים,בלון לב ורוד,בלון לב לבן,בלון לבבות לבנים,בלונים,בלונים ליום הולדת,בלונים למסיבה,בלונים לחתונה,בלונים לברית,בלונים לבריתה,בלונים לימי הולדת,בלונים למסיבות,בלונים לבר מצווה,בלונים לבת מצווה,בלונים לאירועים,בלונים בצורת לבים, בלונים 10 יחידות,בלונים 20 יחידות,בלונים 30 יחידות,בלונים 50 יחידות,בלונים 100 יחידות,בלוני הליום,בלונים לניפוח,בלונים רגילים,בלונים איכותיים,בלונים לעיצוב,בלונים לקישוט,בלונים לילדים,בלונים למסיבת רווקות,בלונים למסיבת רווקים,בלונים כמות,בלונים חזקים,בלוני מים,בלון,עיצוב אירוע,עיצוב אירועים,עיצוב יום הולדת,עיצוב ימי הולדת,עיצוב חתונה,עיצוב חתונות,קישוטים לימי הולדת,קישוטים לאירועים,קישוטים למסיבות,קישוטים לחתונה,קישוטים ליום הולדת,קישוטים למסיבה,קישוטים לחתונה,קישוטים לבר מצווה,קישוטים לברית,בלון מטאלי,בלונים מטאליים,מטאל,בלוני הליום לאירועים,בלוני הליום למסיבה,בלוני הליום לחתונה


האם זה נכון להתייחס לכל המכלול הזה או פשוט לרשום מילות מפתח שקשורות לתיאור המוצר בלבד כגון : בלונים בצורת לב,בלון לב,בלון לבבות וכו'.

אשמח ליותר מתשובה מפני שאני חושב שזהו דיון חשוב להרבה אנשים

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
דב תמרי, איש זקן, חביב וחכם, מספר על אריק שרון שהוא נהג לשאול תשובות.

עושה רושם שגם אתה שואל פה תשובה שהוכנה מראש, או ליתר דיוק, מבקש מאיתנו לסמן איזו מבין שתי התשובות שהצגת היא התשובה הנכונה. אבל, מאחר וכפי שציינת בצדק רב, זהו דיון שחשוב להרבה אנשים, אתעלם מהתשובות שלך ואשיב את התשובה הנכונה.

שתי התשובות שלך מתייחסות למודל מיושן מאד של אופן פעולת מערכת דירוג תוצאות החיפוש של גוגל, שהפך לשגוי עוד לפני כתשע שנים, מודל שבנוי על האקסיומה שגוגל זקוק (!) למקדמי האתרים כדי להבין "במה עוסק דף האינטרנט", ולאיזה ביטויי חיפוש גוגל אמור לאנדקס אותו ולהציג אותו בתוצאות החיפוש לאותו ביטוי חיפוש. מהאקסיומה הזו נגזר שמה שגוגל מציג בצמרת תוצאות החיפוש תלוי (!) במה שעשו או לא עשו מקדמי האתרים.  

ממצא חדש ומפתיע, אותו הצגתי ב- http://www.askpavel.co.il/qa/18834 מפריך את האקסיומה הזו, ומראה דף אינטרנט שמוצג במקום השלישי בגוגל העולמי באנגלית  לביטוי חיפוש תחרותי, למרות (!) שלא בוצעה אפילו פעולת קידום אחת שנועדה לגרום לגוגל לאנדקס את הדף עבור אותו ביטוי חיפוש ולהציג אותו בתוצאות החיפוש.

אני סומך עלייך שאחרי שתקרא את הדיון המקצועי המתנהל שם, תחזור לכאן ותשאל שאלות נכונות.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
נערך על ידי
"האם זה נכון להתייחס לכל המכלול הזה"
לא לא נכון

"פשוט לרשום מילות מפתח שקשורות לתיאור המוצר בלבד כגון"
בגדול אני בדעה האישית שלי לא מאמין בקידום מבוסס מילות מפתח (אבל הרוב יחלקו עלי) לכן עדיף שתכתוב כותרת מושכת מעניינת ואינפורמטיבית שתמשוך את הגולש (על זה תהיה הסכמה).
נסה לחשוב אם כותרת כזו:
בלונים- בלונים בצורת לב -עידן הסטוקים

תמשוך אותך להקליק על התוצאה, קראתי אותה ואני מרגיש היא דיי ספאמית ולא ברור למה צריך לדחוס את המילה בלונים פעמיים.
שווה לך גם להכיר מעט את ההנחיות המתייחסות לדחיסת מילות מפתח כדי לעשות את ההחלטות הנכונות במקרה ועדיין תרצה לדחוס אותם בתוכן:
https://support.google.com/webmasters/answer/66358?hl=iw

ללא קשר לדעה שלי, אם יש לך קבוצה של מילות מפתח שנתנו לך, שווה לך לאגד לקבוצה את המילים הקרובות ולפחות לתכנן אסטרטגיית תוכן עבור כל קבוצה.
כלומר לדאוג שהיו תכנים באתר שייצגו אותם ויתאימו לכוונת המחפשים שמחפשים אותם (לפחות בתור התחלה)
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
מנשה, יש לי ספק גדול האם השואל יכול להבין למה אתה מתכוון ב"לא מאמין בקידום מבוסס מילות מפתח" וב"לתכנן אסטרטגיית תוכן".

פער הידע שבין ציבור השואלים במדור ה"שאלות ותשובות" לבין מעט המשיבים הלך וגדל עם הזמן, עד כדי כך שהוא כבר לא ניתן כמעט לגישור, למעט בשאלות טכניות מובהקות כמו "איך לבצע Redirect?" או"איך לחסום דף מפני אינדוקס?".

פער הידע שהפך לעצום מכריח את המשיבים להתחיל בהפרכת האקסיומה שעליה מתבססת השאלה. ומאחר ולאחרונה ( http://www.askpavel.co.il/qa/18834 ) אני מוצא צורך להפריך את האקסיומה הבסיסית ביותר של העיסוק בקידום אתרים - שגוגל זקוק למקדם האתרים כדי להורות לו עבור איזה ביטויי חיפוש יש לאנדקס את הדף, ובאיזה מיקום (ולכן גם בעל האתר זקוק למקדם אתרים או לרכישת ידע לשימוש עצמי בקידום אתרים) - כמעט כל מי ששואל פה משהו מופתע עד כדי תדהמה, או אפילו עלבון, יוצא מהמדור ולא חוזר אליו יותר. על פי התצפיות שלי, הם גם לא מגיבים על ידי הצגת אותה שאלה לשני הפורומים המקצועיים הפעילים האחרים.

אני מזמין את קוראי המדור לחוות את דעתם על הסוגיה הזו.

4,335 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

29,463 משתמשים

שאלות קשורות

1 תשובה
קולות
+1
2 תשובות
קולות
0
שאלה נשאלה על ידי 6/11/15 על ידי idand48 320 צפיות
3 תשובות
קולות
+1
...