◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
173 צפיות

תנועה מרשתות חברתיות

על ידי 330 צפיות
נניח של כ-20 איש ביום (חלקם נוטשים מהר חלקם נשארים) עוזרת בסופו של דבר לקידום נרחב במילות המפתח?
כמובן שנעשה קידום נוסף אך אחד מהמרכזי שבניהם זה הדבר שציינתי לעיל,

3 Answers

קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
גוגל מוציאים מיליארדים של דולרים כדי לנטרל (בהדרגה) את השפעת "בניית" הקישורים המלאכותיים. מאד לא סביר שהם יפלו שוב בפח ויתנו לכניסות מלאכותיות מרשתות חברתיות לתחמן את סדר הצגת תוצאות החיפוש.

מה שהנהלת גוגל עושה עכשיו הוא למדוד את כיוונם ואת עוצמתם של עשרות או מאות טיפוסי איתותים שמביעים את רמת שביעות (או אי-שביעות) הרצון של אוכלוסיית המבקרים מהביקור באתר. זמן השהיה בדף ושיעור הנטישה אינם נכללים בין האיתותים הללו.
קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
היי

כל הפניית גולשים לגיטימית, כל עוד הגולש הוא בעל עניין באתר ויעריך את ההפנייה. אם אתה בונה פרופיל חזק בפייבוק אשר פונה לאלפי חברים וחלקם נכנסים לאתר, אז זה נחשב לקידום בריא.

אם הפרופיל הוא פורנו והאתר שלך הוא בגדים ואתה מפנה גולשים, אשר רובם בורח בשנייה הראשונה, אז יש לך קישורי ספאם או גולשים לא מרוצים.

אם הפרופיל שלך מלא בבגדים ותצוגות אופנה והגולשים באמת שייכים לזאנר אותו אתה מקדם באתר הראשי, יש לצפות שהגולשים לאתר יהיו בעלי עניין גבוה וצורך אמיתי באתר שלך.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
ברמה היבשה אני לא חושב שיש השפעה ישירה מתנועה חברתית, ומתוך המידע שאותו גוגל הציגו אין אינדיקציה לכך שהם משתמשים במידע הזה.

למרות זאת בהתייחסות פחות יבשה (ובצורה עקיפה) נוכחות קבועה ואינטראקציה מול קהל יעד רלוונטי ברשתות חברתיות יתרום לקידום האתר.

4,333 שאלות

7,364 תשובות

9,933 תגובות

23,300 משתמשים

...