◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
+1
701 צפיות

קידום אתר חדש דרך הפייסבוק

על ידי 620 צפיות
שלום למומחים,
פתחתי אתר חדש בנושא נומרולוגיה, גוגל עדיין לא קרא את כל הדפים שלו. התחלתי להזרים מאות אנשים לאתר מהדף העסקי שלי בפייסבוק. השאלה שלי היא האם כאשר גוגל יקרא את הדפים הוא יראה את כל הכניסות שהיו לדפים? השאלה היא האם הכניסות לדפים עוד לפני שגוגל קרא אותם תהיה רלוונטית לקידום כאשר הוא יקרא אותם?

3 Answers

קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
מספר הכניסות לאתר לא מהווה בכלל פרמטר בשקלול ציוני הרלוונטיות של דפי האתר. הסיבה היא שכל כך קל ליצור כניסות של רובוטים וכניסות של אנשים מהודו והפיליפינים שמשלמים להם אגורה עבור כל כניסה. אני מעריך שאם גוגל מתייחס בכלל למבקרים, הוא מתייחס רק למבקרים שכלולים במדגם של משתמשי גוגל אמינים.

למה שגוגל כן מתייחס כתוב בפירוש בהנחיה של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים מה עליהם לעשות כדי שהאתר יקודם בתוצאות החיפוש: https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw. כבר הצעתי לך לפני חודש (ב-http://www.askpavel.co.il/qa/18457) לקרוא את ההנחיה ולחזור לכאן אם תוכנה מפתיע אותך או שמשהו בה לא ברור לך. מנוסח השאלה ששאלת כאן אני מבין שלא קראת את ההנחיה של הנהלת חברת גוגל, או שהחלטת לא להתייחס אליה ברצינות הראויה.
על ידי 620 צפיות
ואם אותם מבקרים באתר היו מרוצים? ומדובר בלקוחות אמינים של גוגל?
על ידי 620 צפיות
ודרך אגב אני כן הקשבתי להנחיות האלה. יצרתי אתר עם תוכן איכותי ועשיר מאוד.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
עידו, בוקר טוב,

א. אני שמח מאד לשמוע שפעלת על פי ההנחיה של גוגל (ומתנצל על שסברתי אחרת) לבנות אתר איכותי שמבקריו יופתעו (!) מתוכנו עד כדי כך שירצו להשתמש בו ולשתף אותו, יותר (!) מרצונם להשתמש בתוצאות החיפוש המתחרות ולשתף אותן. מה לדעתך יש באתר שבנית שמצליח (!) לגרום את זה למבקרים?

ב. אי אפשר לדעת כמה מתוך קבוצת משתמשי גוגל שזורמים מתוך הדף העסקי בפייסבוק לתוך האתר שלך נבחרו על ידי גוגל להשתייך ל"מדגם משתמשי גוגל אמינים" שאיתותי שביעות הרצון שלהם מהביקור יילקחו בחשבון לצורך קידום האתר.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 178k צפיות
"האם כאשר גוגל יקרא את הדפים הוא יראה את כל הכניסות שהיו לדפים?"

אולי ה GA יציג אותם, למרות זאת נכון לעכשיו אין שום אינדיקציה לכך שגוגל בוחנים את התנועה הזו מבחינת אלגוריתם הדירוג


"האם הכניסות לדפים עוד לפני שגוגל קרא אותם תהיה רלוונטית לקידום כאשר הוא יקרא אותם?"

זה היה רלוונטי לקידום ללא שום קשר לגוגל
קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
לפי עניות דעתי וניסיון עם אתר של חברים, עדיף היה להעלות את האתר ולתת לו את הזמן להסרק ולהתמקם תחילה לפני הפניית גולשים..

הפננו לאתר אופנתי תנועה מבלוג חזק ופייסבוק, כל התנועה שהגיעה לכ- 3000 גולשים,ולדעתי כל התנועה הראשונית הזאת אינה מקבלת שיקלול של מנועי החיפוש.

4,334 שאלות

7,366 תשובות

9,934 תגובות

28,253 משתמשים

...