◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
165 צפיות

האם ניתן לאחד שני אתרים זהים?

על ידי <סגן משנה> 1.8k צפיות
יש לי שני אתרים בעלי תוכן דומה בסגנון אך אינו זהה או מועתק ואני רוצה לאחד את התכנים תחת דומיין אחד גדול וטוב יותר..

אם אני מאחדת את האתרים האם כוחם יתחזק או יפחת?

3 Answers

קולות
+2
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
"כח" הוא מונח מתחום הפיסיקה ואין לו כל משמעות בקידום אתרים, למרות שמרבים להשתמש בו. מערכת הדירוג של גוגל מודדת ומחשבת "ציון רלוונטיות משוקלל" עבור כל אחד מביטויי החיפוש שהדף רלוונטי עבורם, ומסדרת את תוצאות החיפוש לכל ביטוי על פי הסדר היורד של ציוני הרלוונטיות שלהן.

אם את מאחדת את שני האתרים תחת אחד הדומיינים, אין טעם להשאיר את השני באינדקס של גוגל, כי אם התוכן שלו דומה מדי לתוכן האתר המאוחד, הוא לא ישיג ציוני רלוונטיות מספיק גבוהים לביטויי חיפוש תחרותיים, ייענש כפי הנראה מתישהו, מה שעלול לגרום גם לענישת האתר המאוחד.

ההנחיה של הנהלת חברת גוגל מה עלייך לבצע כדי לקדם את האתר המאוחד (על חשבון תוצאות החיפוש המתחרות) מוצגת מזה שנתיים ב-
https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw . הנחיה זו סותרת עכשיו את כל מה שמרבית מקדמי האתרים עדיין סבורים שיש לבצע כדי לתחמן את מערכת דירוג תוצאות החיפוש של גוגל.
קולות
+1
על ידי <סגן אלוף> 21.8k צפיות
מסכים עם הזקן..

שני אתרים יכולים להתחרות על מקומות גבוהים במילים מסויימות וניתן גם לשפר את הזהות והאופי של כל אתר על מנת לקבל תחרות טובה יותר.

כל אתר יכול להיות בעל נושא תואם, אך הדרך שהוא מעביר את האינפורמציה בין אם מדובר בתמונות והסברים ובין אם מאמר מכירתי למוצר מוגדר או בכל תוכן אחר אשר יכול להיות יחודי ושונה מעט.

רצוי לשפר את יחסי הבידול בין האתרים על מנת להשיג תוצאות טובות יותר..
קולות
+1
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
מגבה את התשובה של עמנואל, ובגדול מוסיף שמעבר לנקודה שעלתה בשאלה יש יתרון נוסף שהוא בעצם אתר 1 פחות לתחזק, מה שיאפשר להשקיע יותר משאבים לאתר המרכזי.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,270 משתמשים

...