קידום אתרים הבלוג שאלות ותשובות חדשות קורסים כלים
פעם ראשונה כאן?
◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>

קידום אתרים אחרי פינגווין 3.0

0 הצבעות
398 צפיות
שאלה נשאלה ב- 23 דצמבר, 2014 על ידי eyala (160 נקודות)
היי,

רציתי לדעת מה שיטות הקידום הנפוצות כיום מעבר לפרסום מאמרים באופן קבוע, עכשיו שהחלפת קישורים איבדה מחשיבותה בעקבות פינגווין 3.0.
האם אין שום פתרון מעבר לפרסום מאמרים ויצירת קישורים פנימיים בין המאמרים והדפים השונים של האתר?

תודה רבה!

תשובה 1

0 הצבעות
נתקבלה תשובה ב- 23 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 ינואר, 2015 על ידי זקן השבט
ודאי שיש! מה עוד שמעולם לא היתה תועלת ממשית לטווח רחוק ב"פרסום מאמרים ויצירת קישורים פנימיים בין המאמרים והדפים השונים של האתר", ו"פינגווין 3" לא נועד בכלל להעניש אך ורק "החלפת קישורים".

קרא את התשובה שלי מהיום ב-http://www.askpavel.co.il/qa/16341. אני מצטט שם את ההנחיה העדכנית ביותר של הנהלת חברת גוגל לבעלי\מנהלי אתרים, מסוף מאי 2013, מה יש לעשות בפועל כדי לקדם את האתרים שלהם בתוצאות החיפוש של גוגל.

חוץ מזה, סבורני שלא נכון לשאול מה הן "שיטות הקידום הנפוצות כיום". לכל ביטוי חיפוש תחרותי למדי יש ודאי לא פחות מ-300 מקדמי אתרים שמתאמצים לקדם את תוצאות החיפוש שלהם לחמשת המקומות העליונים בגוגל. אבל רק 5 מצליחים וכל שאר ה-295 נכשלים בהכרח! אלה שנכשלו השתמשו ודאי ב"שיטות קידום נפוצות" אבל מסתבר בדיעבד שהן כשלו לחלוטין.
נתקבלה תגובה 23 דצמבר, 2014 על ידי עמית עוז <סגן אלוף> (21,780 נקודות)
אני לא יודע אם זה תורם הרבה אבל..

בפעם האחרונה שהעלתי אתר לאוויר זה היה לפני שנתיים ולקח לגוגל חודשיים לאנדקס את דף הבית..
לפני חמישה ימים העלתי אתר חדש עם שלושה מאמרים איכותיים ושלושתם כבר מאונדקסים..
אחד מהמאמרים נמצא בדף ראשון בגוגל עם ביטוי של שלושה מילים. בביטוי תחרותי מאוד האתר מופיע בעמוד 80 .
יש קישור אחד מפנה מאתר גדול שלי באותו נושא עם הפניה מיוחדת עבור קהל הלקוחות שלי..
נתקבלה תגובה 24 דצמבר, 2014 על ידי מנשה אברמוב <רב אלוף> (176,200 נקודות)
היי עמית, אינדוקס בגוגל זה משהו דיי טכני לא משהו שהייתי מסיק מסקנות לגביו.

בגדול אני מסכים עם תשובתו של עמנואל, אין לי הרבה מה להוסיף
נתקבלה תגובה 24 דצמבר, 2014 על ידי eyala (160 נקודות)
תודה רבה על התגובה, אך לא ברור לי עדיין איך לבצע את הקידום פיזית. הרי אתה אומר מצד אחד שקישורים חיצוניים פחתו בחשיבותם, אך גם אין חשיבות רבה למאמרים. אז למה כן יש חשיבות?
נתקבלה תגובה 24 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 ינואר, 2015 על ידי זקן השבט
א. קישורים חיצונים לא פחתו בחשיבותם אלא נאסרים ממש, ואתרים שקודמו בעבר בעזרת קישורים נענשים ועפים מצמרת תוצאות החיפוש.

ב. "מאמרים" באתרי "מאמרים" ובאתרים אחרים לא נועדו לספק חומר קריאה אלא להוציא מהם קישורים מתוך טקסט רלוונטי כביכול. "מאמרים" בתוך האתר שמקדמים נועדו לנפח באופן מלאכותי את תוכן האתר, מתוך אמונה שגויה שגוגל מתרשם מזה.

ג. מה פירוש "איך לבצע את הקידום פיזית"? קרא שוב את ההנחיה של גוגל (https://support.google.com/webmasters/answer/34432?hl=iw) שמתארת את מה שצריך לעשות עכשיו כדי לקדם את האתר בדירוג תוצאות החיפוש:

"באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו (!) להשתמש בהם ולשתף אותם"

ותראה שלא מדובר בכלל על פעולה טכנית או "פיזית" אלא על עבודה (ויכולת) להשפיע על רצון (!) משתמשי גוגל כדי שיעדיפו להשתמש באתר שלך על חשבון רצונם להשתמש בתוצאות החיפוש המתחרות. חשוב במונחים של פרסומת מוצלחת בטלוויזיה בהשוואה לפרסומת הרבה פחות מוצלחת - לשתיהן ביטוי "פיזי" זהה (ואולי אפילו "תוכן" זהה!) - מין מערכון קצר - אבל לכל אחת מהן רק "ליהוק" שונה (גידי גוב לעומת שחקן אחר בפרסומת של בזק) או "ביצוע" שונה (גידי גוב ביום פחות מוצלח על סט הצילומים).
נתקבלה תגובה 24 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 25 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט
עמית,

א. כפי שמנשה העיר אתה לא מבחין בתגובתך בין אינדוקס לדירוג בתוצאות החיפוש.

ב. במה שונה לדעתך עבודת הקידום ממקום 61 למקום 51 לביטוי החיפוש [קבלן שיפוצים בתל אביב] מעבודת הקידום ממקום 11 למקום 1 לאותו ביטוי ועל אותו דף?
נתקבלה תגובה 26 דצמבר, 2014 על ידי אנונימי
עמנואל, רשמת שקישורים חיצוניים אסורים ממש .

אז האופציה של ליצור סאב דומיינים לכל אזור או קטגוריה באתר לדוגמא , ולתת קישור לאתר , זה כבר לא רלבנטי ? (עושים זאת על מנת להגדיל את "מעגל האמון" שאתה יוצר סאב דומיינים עם תכנים חדשים ורלבנטים מאוד לאותו תחום האתר ומשם קישור לאתר שלך לאתר הבית.
זה כבר לא רלוונטי ?

תודה רבה
נתקבלה תגובה 26 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 ינואר, 2015 על ידי זקן השבט
לא רלוונטי, כי בעיני מי אתה מנסה "להרחיב פה את מעגל האמון" באופן כל כך מלאכותי? הרי לכל עובד טירון בגוגל ברור שכל זה נועד אך ורק כדי להראות לגוגל את עצם קיומו של עוד קישור ועוד קישור.
נתקבלה תגובה 26 דצמבר, 2014 על ידי אנונימי
אז מה באמת כדאי לעשות חוץ מלהציף תוכן פעם בשבוע להראות עדכניות לדבר בבלוגים ורשתות חברתיות ?

מה שאני עשיתי זה פתחתי סאב דומיינים ל 13 אזורים בארצות הברית , וכל פעם הוספתי תכנים חדשים והוספתי עוד קטגוריות והאתר עלה ועלה למקומות מעולים עד שהגיע ליעד ויותר מזה הוא נשאר שם.
נתקבלה תגובה 26 דצמבר, 2014 על ידי זקן השבט <רב אלוף> (112,230 נקודות)
נערך 1 ינואר, 2015 על ידי זקן השבט
ומה עשו לדעתך אלפי מקדמי האתרים ישראליים עד שאתריהם נענשו ועפו מצמרת תוצאות החיפוש? הם עפו הרי מהצמרת ולא מהתחתית, לאחר ש"אתריהם עלו ועלו עד שהגיעו ליעד ונשארו שם". אולי בזכות "הצפת תוכן פעם בשבוע להראות עדכניות, ולדבר בבלוגים ורשתות חברתיות". ראה למשל: http://www.askpavel.co.il/qa/12996.

מה כן לעשות? כבר כתבתי לך פה למעלה לפחות פעם אחת - לעשות את מה שגוגל אומר: "באופן כללי, מנהלי אתרים יכולים לשפר את דירוג האתרים שלהם על ידי יצירת אתרים באיכות גבוהה שמשתמשים ירצו (!) להשתמש בהם ולשתף אותם".
יש לך שאלות בנושא קידום אתרים?

כאן המקום לשאול אותן ולקבל תשובות מקהילת מקדמי האתרים בישראל.

ההרשמה למערכת אינה מצריכה מילוי טפסים ולוקחת פחות מ-5 דקות.

פעם ראשונה כאן? למד איך משתמשים!

4,304 שאלות

7,331 תשובות

9,902 תגובות

17,218 משתמשים

adsense adwords facebook google h1 html nofollow ppc seo url wix wordpress youtube אדוורדס אדסנס אופטימיזציה אופטימיזציה-לעמוד אחסון אינדוקס אינדוקס-בגוגל אנליטיקס אתר אתר חדש אתר-וורדפרס אתרים בחירת-דומיין בלוגים בניית-קישורים גוגל גוגל אדוורדס גוגל אדסנס גוגל אנליטיקס גוגל וובמאסטר גוגל פלוס גוגל-אדסנס גוגל-אנליטיקס דומיין דירוג דירוגים דף נחיתה דף-מעריצים-בפייסבוק החלפת-קישורים העברת אתר העברת-אתר הפניות הפניות 301 הפנייה 301 וורדפרס חנות-וירטואלית יוטיוב ירידה בדירוגים ירידה במיקומים ירידה-בדירוגים כותרות כפילות כתובת-בעברית מאמרים מילות חיפוש מילות מפתח מיקומים בגוגל מיקומים-בגוגל מנועי חיפוש מעבר לאתר חדש מפת אתר סאבדומיין ספאם סריקה עברית עונש מגוגל עמוד-עסקי-בפייסבוק פגיעה-בקידום פייסבוק פרסום פרסום-מאמרים קידום קידום אורגני קידום אורגני בגוגל קידום אתר קידום אתרים קידום בגוגל קידום ממומן קידום-אתרים קידום-ממומן קישורים קישורים יוצאים קישורים נכנסים קישורים פנימיים קישורים-נכנסים קישורים-פנימיים שגיאה שיווק שכפול תוכן תוכן תוכן כפול תוכן משוכפל תוכן-משוכפל תוצאות חיפוש תמונות 301 404
AskPavel Academy קורס קידום אתרים
×

עקבו אחרינו בפייסבוק כדי להישאר מעודכנים

מדריכים, חדשות וטיפים שיעזרו לך בקידום האתר

שאלות קשורות

+1 הצבעה
3 תשובות 418 צפיות
0 הצבעות
3 תשובות 379 צפיות
שאלה נשאלה ב- 25 מרץ, 2018 על ידי יניב (190 נקודות)
+1 הצבעה
5 תשובות 454 צפיות
שאלה נשאלה ב- 23 דצמבר, 2015 על ידי dealoox (190 נקודות)
+1 הצבעה
4 תשובות 2,923 צפיות
שאלה נשאלה ב- 8 יוני, 2015 על ידי gentlegiant (150 נקודות)
+2 הצבעות
3 תשובות 1,121 צפיות
...