◀ חדש! הצטרפו לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק ושאלו את המומחים להצטרפות >>
קולות
0
340 צפיות

האם לפרסם מאמר שכתבתי בעיתון אינטרנטי גם באתר שלי, או להסתפק בלינק?

על ידי 120 צפיות
נערך על ידי
שלום,

פירסמתי מאמר בעיתון אינטרנטי ואני מתלבט האם במסגרת "מאמרים" באתר שלי להוסיף לינק לכתבה או פשוט ליצור דף עם הטקסט. ראוי לציין כי מהעיתון האינטרנטי יוצא לינק לאתר שלי.
תודה.

2 Answers

קולות
0
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
היום כבר לא ברור למה הכוונה ב"מאמר". האם האתר שלך עוסק בך אישית, כמו למשל במעמדך המקצועי בתחום כלשהו? האם גם ה"מאמר" שפורסם באותו עיתון אינטרנטי עוסק בנושא שבו יש לך מעמד של מומחה, או שמדובר פה בסך הכל ברצון לקבל עוד קישור?

העתקת התוכן לדף באתר שלך לא תגרום לגוגל להציג בתוצאות החיפוש את שני האתרים, ואפילו תזיק. יש לכך פתרונות טכניים שתלויים בתשובה לשאלות ששאלתי.
על ידי 120 צפיות
תודה על התשובה. אני כותב מאמרים מקוריים לעיתון האינטרנטי שהם בתחום התמחותי והקישור שאני מקבל לאתר עוזר לי לקדם את העסק. מכיוון שחשוב לי שהחומר יהיה גם בתוך האתר שלי אני תוהה אם עליי לעשות זאת דרך קישור לעיתון או דף טקסט עם שינוי הכותרת למשל.
על ידי <רב אלוף> 112k צפיות
נערך על ידי
אם העיתון האינטרנטי הוא עיתון יוקרתי, ותוכן המאמר שפרסמת שם איננו כתוב כבר, בצורה אחרת, בתוך האתר שלך, אני מציע שתכתוב תקציר שלו (או הרחבה ניכרת שלו!) בתוך האתר שלך, עם קישור למאמר שבאותו עיתון. לא די בשינוי הכותרת כדי למנוע נזק בגוגל, והפתרונות הטכניים למניעת נזק יגרמו לכך שרק אחת מהגרסאות תוצג בתוצאות החיפוש של גוגל לביטויי החיפוש הרלוונטיים.

כדאי גם שתתעדכן אודות יעילות השימוש בתגית author נכון ליום (!), ואני מניח שאחד המומחים בנושא הזה פה ידריך אותך, במיוחד לאור העובדה שבשאלה התייחסת למאמר אחד בלבד ועכשיו אתה מדבר על מאמרים ברבים.
קולות
0
על ידי <רב אלוף> 177k צפיות
2 הפתרונות אפשריים ואתה נשאר עם הבחירה הנוחה יותר מבחינתך.
בפן הטכני חשוב לוודא שאם אתה משכפל את המאמר לאתר שלך תוודא שהוא יכיל תגית מטה NOINDEX (או ייחסם לסריקה בעזרת פתרונות אחרים)

העובדה שהמאמר מקשר אליך לא ממש נותנת לך לגיטימציה להפר את ההנחיות איכות של גוגל ולשכפל תכנים מאתרי חדשות.

במקרה והמאמר שלך באתר העיתון נכתב ללא קבלת שכר(או במקרה ואתה יכול להציב תנאים), אתה יכול לבקש מהם להסתיר אותו מגוגל(או להטמיע תגית קנוניקלית) ולהעלות אותו באתר שלך.

4,329 שאלות

7,363 תשובות

9,933 תגובות

21,268 משתמשים

שאלות קשורות

...